Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          7.10.2006 18:23:13
                                                                                                    
===ČSOB-RUZ=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        2.1km   40m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-131     2-142     3-143     4-144     5-145     6-146     7-100   
  1 Tůmová Žofie                   19.22  3.11/5    6.14/2    8.56/2   10.56/2   14.09/1*  17.07/1*  18.36/1*  19.22/1* 
    OK Jihlava                            3.11/5    3.03/1*   2.42/1*   2.00/4    3.13/1*   2.58/4    1.29/4    0.46/1* 
  2 Švíková Markéta                22.08  3.56/6    7.27/6   10.18/3   12.03/3   16.20/2   19.39/2   21.01/2   22.08/2  
    OK Jihlava                            3.56/6    3.31/4    2.51/3    1.45/3    4.17/4    3.19/5    1.22/2    1.07/5  
  3 Petráčková Kristýna            22.11  2.50/2    6.57/5   10.36/4   13.53/4   17.14/3   20.02/3   21.18/3   22.11/3  
    OK Jihlava                            2.50/2    4.07/6    3.39/4    3.17/6    3.21/3    2.48/2    1.16/1*   0.53/4  
  4 Parkánová Veronika             26.08  2.57/4    6.14/2   15.12/5   16.45/5   20.03/4   22.59/4   25.19/4   26.08/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.57/4    3.17/2    8.58/5    1.33/1*   3.18/2    2.56/3    2.20/5    0.49/2  
  5 Čechová Tereza                 26.09  2.24/1*   5.50/1*   8.33/1*  10.07/1*  21.12/5   23.56/5   25.20/5   26.09/5  
    OK Jihlava                            2.24/1*   3.26/3    2.43/2    1.34/2   11.05/6    2.44/1*   1.24/3    0.49/2  
  6 Švíková Klára                  36.52  2.52/3    6.48/4   19.43/6   22.53/6   28.17/6   33.00/6   35.31/6   36.52/6  
    OK Jihlava                            2.52/3    3.56/5   12.55/6    3.10/5    5.24/5    4.43/6    2.31/6    1.21/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.7km   45m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-128     3-130     4-118     5-132     6-144     7-146     8-100   
  1 Zachová Magdalena              29.20  3.02/1*   7.36/1*  10.50/1*  18.23/2   19.33/2   22.28/1*  27.24/1*  28.39/1*  29.20/1* 
    OK Jihlava                            3.02/1*   4.34/5    3.14/1*   7.33/5    1.10/1*   2.55/1*   4.56/6    1.15/1*   0.41/1* 
  2 Doleželová Kateřina            33.09  4.03/2    7.53/2   11.40/2   17.34/1*  19.07/1*  26.24/2   30.27/2   32.24/2   33.09/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.03/2    3.50/1*   3.47/3    5.54/1*   1.33/2    7.17/7    4.03/2    1.57/2    0.45/3  
  3 Benešová Jana                  40.27 10.04/5   13.57/4   17.46/4   23.40/3   25.32/3   32.45/3   36.54/3   39.34/3   40.27/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          10.04/5    3.53/2    3.49/4    5.54/1*   1.52/5    7.13/5    4.09/3    2.40/6    0.53/6  
  4 Kuchťáková Klára               46.31 16.06/7   20.02/6   23.44/5   29.46/4   31.30/4   38.44/4   43.05/4   45.38/4   46.31/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          16.06/7    3.56/3    3.42/2    6.02/3    1.44/4    7.14/6    4.21/5    2.33/4    0.53/6  
  5 Fialová Věra                   51.48  6.06/3   12.26/3   17.26/3   35.44/5   38.30/5   42.32/5   48.47/5   51.04/5   51.48/5  
    OOB Třebíč                            6.06/3    6.20/6    5.00/5   18.18/7    2.46/6    4.02/2    6.15/7    2.17/3    0.44/2  
  6 Karásková Eva                  60.10 12.32/6   16.54/5   34.24/6   41.54/6   47.47/6   52.31/6   56.43/6   59.18/6   60.10/6  
    SK Chotěboř                          12.32/6    4.22/4   17.30/7    7.30/4    5.53/7    4.44/3    4.12/4    2.35/5    0.52/5  
  7 Hercigová Anna                 74.39  6.13/4   35.01/7   41.33/7   58.18/7   59.57/7   65.29/7   69.14/7   73.52/7   74.39/7  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              6.13/4   28.48/7    6.32/6   16.45/6    1.39/3    5.32/4    3.45/1*   4.38/7    0.47/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.0km   55m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-128     3-130     4-118     5-132     6-139     7-140     8-141     9-120    10-121    11-100   
  1 Šrámková Michaela              37.14  2.16/2    6.22/2    9.33/2   15.16/1*  16.30/1*  18.50/1*  22.51/1*  25.36/1*  28.37/1*  34.46/2   36.39/2   37.14/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.16/2    4.06/4    3.11/2    5.43/2    1.14/2    2.20/2    4.01/6    2.45/6    3.01/1*   6.09/9    1.53/4    0.35/1* 
  2 Voborníková Alena              37.19  4.06/7    7.52/5   11.37/5   17.28/4   18.46/2   21.04/2   24.33/2   27.14/2   31.50/2   34.43/1*  36.33/1*  37.19/2  
    SK Chotěboř                           4.06/7    3.46/2    3.45/6    5.51/3    1.18/3    2.18/1*   3.29/5    2.41/4    4.36/3    2.53/2    1.50/2    0.46/6  
  3 Wurzelová Pavlína              42.26  2.15/1*   5.55/1*   9.32/1*  17.20/3   18.59/3   22.11/5   26.32/5   29.16/5   32.44/3   39.52/4   41.42/3   42.26/3  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.15/1*   3.40/1*   3.37/4    7.48/6    1.39/6    3.12/9    4.21/8    2.44/5    3.28/2    7.08/10   1.50/2    0.44/4  
  4 Teplá Barbora                  43.43  2.26/3    6.25/3   10.34/3   17.03/2   19.02/4   22.08/4   25.35/4   28.39/4   34.37/4   38.52/3   43.03/4   43.43/4  
    OK Jihlava                            2.26/3    3.59/3    4.09/8    6.29/4    1.59/7    3.06/8    3.27/4    3.04/8    5.58/5    4.15/5    4.11/9    0.40/3  
  5 Nováková Alžběta               46.45  2.43/5    7.47/4   11.13/4   17.45/5   19.12/5   21.39/3   25.03/3   28.15/3   37.42/5   41.49/5   46.01/5   46.45/5  
    SK Chotěboř                           2.43/5    5.04/5    3.26/3    6.32/5    1.27/4    2.27/3    3.24/2    3.12/9    9.27/6    4.07/4    4.12/10   0.44/4  
  6 Švecová Kateřina               50.38  3.36/6    9.07/7   12.48/7   18.17/6   20.55/6   23.50/6   27.55/6   29.47/6   42.47/6   47.18/6   49.52/6   50.38/6  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.36/6    5.31/6    3.41/5    5.29/1*   2.38/8    2.55/6    4.05/7    1.52/2   13.00/8    4.31/6    2.34/7    0.46/6  
  7 Hamerníková Žaneta             52.21  7.07/9   15.13/8   19.01/8   30.54/8   33.35/8   36.11/8   39.31/8   42.17/8   46.56/7   49.47/7   51.35/7   52.21/7  
    SK Chotěboř                           7.07/9    8.06/8    3.48/7   11.53/8    2.41/9    2.36/4    3.20/1*   2.46/7    4.39/4    2.51/1*   1.48/1*   0.46/6  
  8 Benešová Iveta                 56.28  2.35/4    8.58/6   11.48/6   26.19/7   27.22/7   30.13/7   33.37/7   35.48/7   48.43/8   53.22/8   55.53/8   56.28/8  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.35/4    6.23/7    2.50/1*  14.31/9    1.03/1*   2.51/5    3.24/2    2.11/3   12.55/7    4.39/7    2.31/6    0.35/1* 
  9 Podhorská Věra                 93.26  9.00/10  27.11/10  32.36/10  41.21/9   44.05/9   48.51/9   54.14/9   62.44/10  83.50/9   89.06/9   92.15/9   93.26/9  
    SK Free Jihlava                       9.00/10  18.11/10   5.25/10   8.45/7    2.44/10   4.46/10   5.23/9    8.30/10  21.06/9    5.16/8    3.09/8    1.11/10 
 10 Novotná Jana                  102.58  4.09/8   15.19/9   20.23/9   46.26/10  48.03/10  51.06/10  58.21/10  60.10/9   96.45/10  99.59/10 102.07/10 102.58/10 
    OOB Třebíč                            4.09/8   11.10/9    5.04/9   26.03/10   1.37/5    3.03/7    7.15/10   1.49/1*  36.35/10   3.14/3    2.08/5    0.51/9  
    Urbanová Johana            DISK       8.49/    13.57/    17.23/    22.21/    24.08/    26.58/    30.42/    32.50/    54.37/         /    61.46/    62.46/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  8.49/     5.08/     3.26/     4.58/     1.47/     2.50/     3.44/     2.08/    21.47/         /         /     1.00/   
    Voborníková Kateřina       DISK       2.52/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    13.08/   
    SK Chotěboř                           2.52/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.0km   70m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-127     3-128     4-130     5-118     6-133     7-110     8-117     9-139    10-140    11-141    12-105    13-104    14-121    15-100   
  1 Kučerová Lucie                 49.19  1.57/1*   2.59/1*   6.11/1*   9.27/1*  14.45/1*  16.34/1*  20.54/1*  25.54/1*  29.16/1*  32.45/1*  34.43/1*  37.35/1*  41.57/1*  46.48/1*  48.26/1*  49.19/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.57/1*   1.02/1*   3.12/1*   3.16/2    5.18/1*   1.49/3    4.20/2    5.00/2    3.22/2    3.29/3    1.58/3    2.52/3    4.22/2    4.51/1*   1.38/1*   0.53/3  
  2 Fialová Zuzana                 55.53  2.11/2    3.20/2    6.35/2    9.30/2   15.38/2   16.53/2   24.12/2   28.02/2   31.05/2   33.36/2   35.26/2   38.14/2   42.35/2   53.11/2   55.11/2   55.53/2  
    OOB Třebíč                            2.11/2    1.09/2    3.15/2    2.55/1*   6.08/3    1.15/2    7.19/3    3.50/1*   3.03/1*   2.31/1*   1.50/2    2.48/2    4.21/1*  10.36/3    2.00/2    0.42/1* 
  3 Šťastníková Kateřina           71.03  5.22/3    6.46/3   10.37/3   25.14/3   31.06/3   32.16/3   36.17/3   41.31/3   46.00/3   48.39/3   50.23/3   53.10/3   57.33/3   68.01/3   70.17/3   71.03/3  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.22/3    1.24/3    3.51/3   14.37/3    5.52/2    1.10/1*   4.01/1*   5.14/3    4.29/3    2.39/2    1.44/1*   2.47/1*   4.23/3   10.28/2    2.16/3    0.46/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.0km  105m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-126     3-128     4-103     5-132     6-111     7-115     8-138     9-117    10-105    11-122    12-100   
  1 Petráčková Klára               49.11  4.08/1*   6.23/1*   7.20/1*  11.02/1*  16.06/1*  20.51/1*  26.15/1*  29.15/1*  35.00/1*  43.37/1*  47.03/1*  48.35/1*  49.11/1* 
    OK Jihlava                            4.08/1*   2.15/1*   0.57/1*   3.42/6    5.04/1*   4.45/1*   5.24/1*   3.00/1*   5.45/1*   8.37/2    3.26/1*   1.32/1*   0.36/1* 
  2 Králová Iveta                  56.48  4.53/4    7.23/2    8.37/2   11.32/2   17.22/2   22.23/2   28.10/2   31.42/2   40.05/2   48.47/2   54.17/2   56.07/2   56.48/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.53/4    2.30/2    1.14/2    2.55/1*   5.50/2    5.01/2    5.47/2    3.32/2    8.23/2    8.42/3    5.30/2    1.50/2    0.41/2  
  3 Štursová Michaela              79.56  4.15/2   17.15/4   18.29/4   22.00/4   29.25/4   35.15/3   42.44/3   48.19/3   59.44/3   68.05/3   76.54/3   79.07/3   79.56/3  
    SK Chrast                             4.15/2   13.00/4    1.14/2    3.31/3    7.25/3    5.50/3    7.29/3    5.35/4   11.25/3    8.21/1*   8.49/5    2.13/3    0.49/3  
  4 Stupalová Tamara               85.22  4.15/2   17.33/5   19.02/5   22.28/5   31.48/5   37.59/4   45.50/4   49.59/4   61.55/4   71.17/4   79.26/4   84.18/4   85.22/4  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.15/2   13.18/6    1.29/5    3.26/2    9.20/5    6.11/4    7.51/4    4.09/3   11.56/5    9.22/4    8.09/3    4.52/7    1.04/5  
  5 Kučerová Marie                 90.57  5.52/6   10.27/3   13.13/3   16.53/3   24.27/3   38.12/5   48.59/5   56.21/5   67.49/5   78.32/5   86.47/5   90.03/5   90.57/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.52/6    4.35/3    2.46/7    3.40/5    7.34/4   13.45/7   10.47/5    7.22/7   11.28/4   10.43/5    8.15/4    3.16/4    0.54/4  
  6 Bulvová Tereza                128.16  5.13/5   20.19/6   21.56/6   25.33/6   35.10/6   42.25/6   62.28/6   69.07/6   89.01/6  109.59/6  122.41/6  126.30/6  128.16/6  
    SK Chrast                             5.13/5   15.06/7    1.37/6    3.37/4    9.37/7    7.15/5   20.03/7    6.39/6   19.54/6   20.58/7   12.42/6    3.49/6    1.46/7  
  7 Lapčáková Naděžda             134.16 13.19/7   26.35/7   27.49/7   31.38/7   41.07/7   48.35/7   68.34/7   74.57/7   95.08/7  115.40/7  128.51/7  132.32/7  134.16/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                 13.19/7   13.16/5    1.14/2    3.49/7    9.29/6    7.28/6   19.59/6    6.23/5   20.11/7   20.32/6   13.11/7    3.41/5    1.44/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        6.8km  155m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-126     3-129     4-119     5-132     6-111     7-112     8-138     9-115    10-114    11-134    12-113    13-135    14-105    15-141    16-120   
                                      17-104    18-100   
  1 Blechová Lenka                 63.12  1.19/1*   4.41/1*       /    11.34/2   15.02/3   19.06/2   24.15/1*  25.54/2   28.19/2   31.08/2   34.13/1*  37.24/1*  42.02/1*  48.58/1*  51.28/1*  56.08/1* 
    SK Chrast                             1.19/1*   3.22/2        /         /     3.28/4    4.04/3    5.09/1*   1.39/9    2.25/6    2.49/2    3.05/2    3.11/14   4.38/2    6.56/1*   2.30/4    4.40/15 
                                         59.35/1*  62.35/1*  63.12/1* 
                                          3.27/12   3.00/12   0.37/4  
  2 Tvarůžková Petra               64.02  4.14/17   7.06/12       /    11.51/4   14.58/2   19.00/1*  24.20/2   25.32/1*  28.05/1*  30.55/1*  34.32/2   38.08/3   42.39/2   51.31/2   54.48/2   57.07/2  
    OK Jihlava                            4.14/17   2.52/1*       /         /     3.07/1*   4.02/2    5.20/2    1.12/3    2.33/8    2.50/3    3.37/9    3.36/15   4.31/1*   8.52/4    3.17/9    2.19/1* 
                                         60.59/2   63.22/2   64.02/2  
                                          3.52/15   2.23/1*   0.40/6  
  3 Kopáčková Iva                  64.46  1.22/2    5.13/3        /    11.21/1*  14.48/1*  19.42/3   25.41/4   26.46/3   29.04/3   32.02/3   35.21/3   37.51/2   43.01/3   52.01/3   54.57/3   59.17/3  
    SK Chrast                             1.22/2    3.51/5        /         /     3.27/3    4.54/6    5.59/6    1.05/1*   2.18/4    2.58/6    3.19/6    2.30/4    5.10/7    9.00/5    2.56/6    4.20/13 
                                         61.18/3   64.13/3   64.46/3  
                                          2.01/2    2.55/10   0.33/1* 
  4 Kafková Tereza                 66.42  1.37/5    6.12/4        /    13.25/9   17.11/8   21.20/6   27.21/6   28.40/6   31.01/6   33.48/4   37.16/6   39.47/5   45.22/6   55.13/6   57.41/5   61.10/5  
    OK Jihlava                            1.37/5    4.35/7        /         /     3.46/7    4.09/4    6.01/8    1.19/4    2.21/5    2.47/1*   3.28/8    2.31/5    5.35/11   9.51/11   2.28/3    3.29/7  
                                         63.13/4   66.09/4   66.42/4  
                                          2.03/3    2.56/11   0.33/1* 
  5 Rosecká Alena                  67.56  1.42/6    6.14/5        /    11.40/3   15.13/4   19.42/3   25.15/3   27.10/4   30.03/4   34.03/6   37.09/5   39.32/4   44.30/4   54.13/4   58.07/6   61.47/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.42/6    4.32/6        /         /     3.33/5    4.29/5    5.33/3    1.55/13   2.53/12   4.00/12   3.06/3    2.23/2    4.58/4    9.43/10   3.54/14   3.40/9  
                                         64.40/5   67.14/5   67.56/5  
                                          2.53/10   2.34/2    0.42/8  
  6 Králová Michaela               69.07  1.33/3    5.04/2        /    12.49/6   16.40/5   20.38/5   26.59/5   28.25/5   30.38/5   34.02/5   36.53/4   39.55/6   45.13/5   54.17/5   57.10/4   60.19/4  
    SK Chotěboř                           1.33/3    3.31/3        /         /     3.51/8    3.58/1*   6.21/11   1.26/5    2.13/1*   3.24/11   2.51/1*   3.02/13   5.18/8    9.04/6    2.53/5    3.09/3  
                                         65.43/6   68.20/6   69.07/6  
                                          5.24/16   2.37/3    0.47/11 
  7 Bulvová Hana                   70.52  1.43/7   11.22/16       /    17.24/15  20.35/14  26.02/14  31.38/12  32.43/10  34.59/9   37.51/9   41.18/8   43.55/8   48.52/8   56.52/7   60.39/7   65.03/7  
    SK Chrast                             1.43/7    9.39/16       /         /     3.11/2    5.27/11   5.36/4    1.05/1*   2.16/2    2.52/4    3.27/7    2.37/7    4.57/3    8.00/2    3.47/13   4.24/14 
                                         67.29/7   70.12/7   70.52/7  
                                          2.26/5    2.43/6    0.40/6  
  8 Gregorová Lenka                71.50  1.33/3    6.19/6        /    12.52/7   17.04/7   22.47/7   29.08/7   30.41/7   33.19/7   36.25/7   40.05/7   42.46/7   48.33/7   58.43/8   62.37/8   65.55/8  
    SK Chotěboř                           1.33/3    4.46/9        /         /     4.12/11   5.43/14   6.21/11   1.33/6    2.38/9    3.06/7    3.40/10   2.41/9    5.47/13  10.10/12   3.54/14   3.18/4  
                                         67.54/8   71.01/8   71.50/8  
                                          1.59/1*   3.07/15   0.49/16 
  9 Tomšů Lucie                    73.49  2.37/14   6.26/7        /    12.10/5   16.51/6   25.38/13  31.33/11  33.17/12  35.56/10  39.58/11  43.13/10  45.34/9   50.40/9   60.09/9   64.09/10  67.45/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.37/14   3.49/4        /         /     4.41/15   8.47/15   5.55/5    1.44/11   2.39/10   4.02/13   3.15/4    2.21/1*   5.06/6    9.29/8    4.00/17   3.36/8  
                                         70.30/9   73.12/9   73.49/9  
                                          2.45/8    2.42/5    0.37/4  
 10 Šmídová Kateřina               77.18  1.47/9    6.37/8        /    14.59/12  19.04/11  24.30/10  35.33/15  38.54/15  41.11/15  44.08/13  47.23/12  49.54/12  55.17/12  65.30/12  67.48/11  71.07/10 
    SK Chrast                             1.47/9    4.50/10       /         /     4.05/10   5.26/10  11.03/17   3.21/16   2.17/3    2.57/5    3.15/4    2.31/5    5.23/9   10.13/13   2.18/2    3.19/5  
                                         73.47/10  76.32/10  77.18/10 
                                          2.40/6    2.45/7    0.46/9  
 11 Švecová Iva                    78.09  1.45/8    7.53/13       /    14.06/11  18.07/9   23.10/8   30.13/9   31.53/9   36.01/11  39.23/10  47.01/11  49.29/11  55.09/11  64.18/11  68.02/12  71.48/11 
    SK Chrast                             1.45/8    6.08/14       /         /     4.01/9    5.03/7    7.03/13   1.40/10   4.08/15   3.22/8    7.38/16   2.28/3    5.40/12   9.09/7    3.44/12   3.46/11 
                                         74.29/11  77.21/11  78.09/11 
                                          2.41/7    2.52/9    0.48/14 
 12 Nešporová Marie                80.32  1.56/10   6.53/10       /    19.17/16  23.55/16  29.33/15  35.32/14  37.09/14  40.01/13  44.39/14  48.42/13  51.38/13  57.27/13  66.57/13  70.30/13  74.14/12 
    OOB Třebíč                            1.56/10   4.57/11       /         /     4.38/14   5.38/13   5.59/6    1.37/7    2.52/11   4.38/15   4.03/11   2.56/12   5.49/14   9.30/9    3.33/11   3.44/10 
                                         76.19/12  79.45/12  80.32/12 
                                          2.05/4    3.26/16   0.47/11 
 13 Introvič Jan                   81.49  3.08/16   9.42/15       /    16.25/13  20.01/13  25.12/12  31.28/10  33.06/11  40.06/14  43.28/12  52.20/15  55.13/14  60.13/14  68.22/14  72.17/14  75.41/13 
                                          3.08/16   6.34/15       /         /     3.36/6    5.11/9    6.16/10   1.38/8    7.00/17   3.22/8    8.52/17   2.53/11   5.00/5    8.09/3    3.55/16   3.24/6  
                                         78.27/13  81.14/13  81.49/13 
                                          2.46/9    2.47/8    0.35/3  
 14 Ratkovská Lenka                83.00  1.59/12   6.56/11       /    13.23/8   18.19/10  23.24/9   29.29/8   31.34/8   34.05/8   37.28/8   42.59/9   45.37/10  51.04/10  61.48/10  64.00/9   75.55/14 
    OOB Třebíč                            1.59/12   4.57/11       /         /     4.56/16   5.05/8    6.05/9    2.05/14   2.31/7    3.23/10   5.31/13   2.38/8    5.27/10  10.44/14   2.12/1*  11.55/17 
                                         79.34/14  82.13/14  83.00/14 
                                          3.39/13   2.39/4    0.47/11 
 15 Kuncířová Kamila               88.56  1.57/11   6.41/9        /    13.51/10  19.04/11  24.40/11  32.40/13  34.31/13  37.38/12  44.44/15  50.50/14  56.46/15  63.27/15  75.21/15  78.19/15  81.23/15 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              1.57/11   4.44/8        /         /     5.13/17   5.36/12   8.00/14   1.51/12   3.07/13   7.06/16   6.06/14   5.56/16   6.41/15  11.54/16   2.58/8    3.04/2  
                                         85.08/15  88.08/15  88.56/15 
                                          3.45/14   3.00/12   0.48/14 
 16 Šťastná Alena                  98.09  1.59/12   7.53/13       /    17.04/14  21.37/15  31.01/16  39.38/16  45.03/16  50.13/16  54.32/16  60.58/16  63.42/16  70.25/16  81.53/16  84.50/16  90.50/16 
    SK Chotěboř                           1.59/12   5.54/13       /         /     4.33/13   9.24/16   8.37/15   5.25/17   5.10/16   4.19/14   6.26/15   2.44/10   6.43/16  11.28/15   2.57/7    6.00/16 
                                         94.10/16  97.10/16  98.09/16 
                                          3.20/11   3.00/12   0.59/17 
 17 Introvičová Sabina            124.50  2.52/15  14.49/17       /    22.56/17  27.16/17  42.10/17  51.28/17  53.48/17  57.18/17  65.27/17  70.43/17  78.47/17  89.07/17 103.06/17 106.36/17 110.50/17 
                                          2.52/15  11.57/17       /         /     4.20/12  14.54/17   9.18/16   2.20/15   3.30/14   8.09/17   5.16/12   8.04/17  10.20/17  13.59/17   3.30/10   4.14/12 
                                        116.45/17 124.04/17 124.50/17 
                                          5.55/17   7.19/17   0.46/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        5.0km  105m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-126     3-128     4-103     5-132     6-111     7-115     8-138     9-117    10-105    11-122    12-100   
  1 Suchá Eva                      66.18  3.49/2    9.06/4   10.16/2   12.39/2   19.17/2   27.22/2   35.56/1*  40.29/1*  49.39/1*  57.45/1*  63.23/1*  65.30/1*  66.18/1* 
    OK Jihlava                            3.49/2    5.17/7    1.10/2    2.23/1*   6.38/1*   8.05/4    8.34/2    4.33/1*   9.10/1*   8.06/2    5.38/1*   2.07/3    0.48/3  
  2 Záhorcová Alžběta              71.05  4.25/3    7.17/1*   8.21/1*  11.03/1*  18.54/1*  26.19/1*  36.12/2   40.56/2   50.52/2   60.53/2   68.07/2   70.31/2   71.05/2  
    SK Chrast                             4.25/3    2.52/1*   1.04/1*   2.42/2    7.51/5    7.25/2    9.53/4    4.44/2    9.56/3   10.01/5    7.14/8    2.24/5    0.34/1* 
  3 Kuncířová Milena               79.17  5.41/4    8.56/3   10.37/3   13.57/3   21.23/3   29.56/3   43.44/3   48.54/3   61.00/4   69.51/3   76.36/3   78.27/3   79.17/3  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.41/4    3.15/3    1.41/7    3.20/4    7.26/4    8.33/5   13.48/7    5.10/4   12.06/6    8.51/3    6.45/3    1.51/1*   0.50/4  
  4 Suková Renata                  81.21  6.46/5   10.47/6   14.01/6   19.10/7   26.06/5   35.32/6   44.38/4   49.35/4   60.17/3   70.50/4   77.58/4   80.35/4   81.21/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.46/5    4.01/5    3.14/8    5.09/8    6.56/3    9.26/7    9.06/3    4.57/3   10.42/4   10.33/7    7.08/6    2.37/7    0.46/2  
  5 Švecová Marcela                82.03  7.41/7   10.45/5   12.10/5   16.57/4   23.52/4   30.35/4   45.24/5   51.17/5   62.44/5   72.43/5   79.17/5   81.13/5   82.03/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              7.41/7    3.04/2    1.25/3    4.47/6    6.55/2    6.43/1*  14.49/8    5.53/7   11.27/5    9.59/4    6.34/2    1.56/2    0.50/4  
  6 Musilová Kristýna              91.58 11.46/9   16.25/9   18.03/9   21.22/8   37.11/9   46.26/9   53.51/7   59.02/7   68.37/6   75.17/6   82.26/6   91.06/6   91.58/6  
    SK Chrast                            11.46/9    4.39/6    1.38/6    3.19/3   15.49/9    9.15/6    7.25/1*   5.11/5    9.35/2    6.40/1*   7.09/7    8.40/8    0.52/6  
  7 Veselá Dana                    93.06  7.12/6   12.35/7   14.07/7   18.22/6   27.22/7   35.05/5   46.34/6   54.04/6   68.39/7   78.49/7   89.29/7   91.58/7   93.06/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.12/6    5.23/9    1.32/5    4.15/5    9.00/7    7.43/3   11.29/5    7.30/9   14.35/8   10.10/6   10.40/9    2.29/6    1.08/9  
  8 Nováková Alena                103.51 10.35/8   15.55/8   17.26/8   22.30/9   30.26/8   39.57/7   63.36/9   68.57/9   81.51/9   93.48/9  100.41/9  102.57/8  103.51/8  
    SK Chotěboř                          10.35/8    5.20/8    1.31/4    5.04/7    7.56/6    9.31/8   23.39/9    5.21/6   12.54/7   11.57/8    6.53/4    2.16/4    0.54/7  
  9 Píšová Lucie                  108.32  3.48/1*   7.41/2   11.07/4   17.19/5   26.46/6   40.38/8   54.08/8   60.51/8   77.56/8   90.33/8   97.40/8  107.28/9  108.32/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.48/1*   3.53/4    3.26/9    6.12/9    9.27/8   13.52/9   13.30/6    6.43/8   17.05/9   12.37/9    7.07/5    9.48/9    1.04/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.0km  105m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-126     3-128     4-103     5-132     6-111     7-115     8-138     9-117    10-105    11-122    12-100   
  1 Voborníková Eva                56.46  4.05/2    7.04/4    8.05/4   10.31/1*  16.56/1*  22.03/2   28.31/1*  32.46/1*  40.14/1*  46.38/1*  54.13/1*  55.56/1*  56.46/1* 
    SK Chotěboř                           4.05/2    2.59/6    1.01/1*   2.26/1*   6.25/6    5.07/3    6.28/2    4.15/2    7.28/1*   6.24/2    7.35/7    1.43/1*   0.50/5  
  2 Wurzelová Dana                 59.13  4.25/3    6.50/2    7.55/2   10.48/2   17.48/3   21.59/1*  29.20/2   37.01/4   44.35/3   52.05/3   56.30/2   58.16/2   59.13/2  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  4.25/3    2.25/3    1.05/2    2.53/4    7.00/8    4.11/1*   7.21/6    7.41/10   7.34/3    7.30/7    4.25/1*   1.46/2    0.57/9  
  3 Kučerová Vladimíra             62.35  5.14/5    7.38/5    9.17/5   12.09/4   18.22/4   23.34/3   30.37/3   36.05/3   43.33/2   51.06/2   59.33/3   61.47/3   62.35/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.14/5    2.24/2    1.39/9    2.52/2    6.13/4    5.12/4    7.03/4    5.28/7    7.28/1*   7.33/8    8.27/10   2.14/5    0.48/4  
  4 Čechová Zuzana                 63.09  3.49/1*   6.12/1*   7.19/1*  12.01/3   17.41/2   24.47/4   31.35/4   36.01/2   48.14/5   55.25/5   60.13/4   62.25/4   63.09/4  
    OK Jihlava                            3.49/1*   2.23/1*   1.07/3    4.42/7    5.40/1*   7.06/8    6.48/3    4.26/4   12.13/10   7.11/5    4.48/3    2.12/4    0.44/2  
  5 Hrstková Dana                  64.00  4.28/4    6.53/3    8.01/3   18.52/7   24.55/6   31.45/7   38.01/6   41.26/6   50.15/6   56.17/6   60.52/5   63.16/5   64.00/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.28/4    2.25/3    1.08/4   10.51/10   6.03/3    6.50/7    6.16/1*   3.25/1*   8.49/5    6.02/1*   4.35/2    2.24/6    0.44/2  
  6 Gregorová Bibiana              66.36  8.02/8   10.52/8   12.27/7   15.19/5   21.42/5   26.46/5   33.59/5   39.08/5   46.44/4   54.10/4   62.12/6   65.45/6   66.36/6  
    SK Chotěboř                           8.02/8    2.50/5    1.35/7    2.52/2    6.23/5    5.04/2    7.13/5    5.09/6    7.36/4    7.26/6    8.02/9    3.33/8    0.51/6  
  7 Klusáčková Jitka               67.52  6.23/7   10.08/7   13.03/8   19.54/9   25.38/7   30.50/6   38.35/7   43.00/7   52.34/7   59.35/7   65.17/7   67.10/7   67.52/7  
    OOB Třebíč                            6.23/7    3.45/9    2.55/10   6.51/9    5.44/2    5.12/4    7.45/7    4.25/3    9.34/6    7.01/4    5.42/4    1.53/3    0.42/1* 
  8 Jansová Alena                  87.31  6.02/6    9.42/6   11.07/6   22.21/10  29.46/10  36.16/10  45.22/9   54.13/9   64.26/9   72.49/8   82.08/9   86.23/8   87.31/8  
    SK Chrast                             6.02/6    3.40/8    1.25/5   11.14/11   7.25/9    6.30/6    9.06/10   8.51/11  10.13/7    8.23/9    9.19/11   4.15/9    1.08/11 
  9 Dokulilová Eva                 87.52  8.45/10  12.05/9   13.38/9   18.12/6   25.50/8   34.04/8   42.48/8   49.52/8   63.43/8   74.55/10  82.33/10  86.54/9   87.52/9  
    OK Jihlava                            8.45/10   3.20/7    1.33/6    4.34/5    7.38/10   8.14/9    8.44/8    7.04/9   13.51/11  11.12/11   7.38/8    4.21/10   0.58/10 
 10 Petráčková Zuzana              92.09  8.21/9   13.39/10  15.14/10  19.48/8   26.29/9   34.48/9   50.47/10  56.49/10  68.03/10  74.50/9   82.04/8   91.16/10  92.09/10 
    OK Jihlava                            8.21/9    5.18/10   1.35/7    4.34/5    6.41/7    8.19/10  15.59/11   6.02/8   11.14/9    6.47/3    7.14/5    9.12/11   0.53/7  
 11 Jahodová Marie                 99.29 21.02/11  27.36/11  31.54/11  36.58/11  44.36/11  53.38/11  62.42/11  67.40/11  78.27/11  88.38/11  96.01/11  98.34/11  99.29/11 
    OK Jihlava                           21.02/11   6.34/11   4.18/11   5.04/8    7.38/10   9.02/11   9.04/9    4.58/5   10.47/8   10.11/10   7.23/6    2.33/7    0.55/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.0km   70m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-127     3-128     4-130     5-118     6-133     7-110     8-117     9-139    10-140    11-141    12-105    13-104    14-121    15-100   
  1 Jirků Zdeňka                   50.44  2.24/3    5.34/2    9.10/2   12.04/2   16.59/2   18.13/1*  21.50/1*  26.43/1*  29.29/1*  32.22/1*  37.15/1*  40.22/1*  45.11/1*  48.23/1*  50.02/1*  50.44/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.24/3    3.10/4    3.36/1*   2.54/1*   4.55/1*   1.14/1*   3.37/1*   4.53/1*   2.46/1*   2.53/1*   4.53/5    3.07/3    4.49/1*   3.12/1*   1.39/1*   0.42/1* 
  2 Křížová Zdenka                 54.20  2.13/1*   3.59/1*   7.46/1*  11.23/1*  16.56/1*  18.29/2   22.14/2   27.38/2   31.01/2   36.01/2   40.18/2   43.14/2   48.06/2   51.26/2   53.22/2   54.20/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.13/1*   1.46/2    3.47/2    3.37/2    5.33/3    1.33/2    3.45/2    5.24/4    3.23/2    5.00/5    4.17/3    2.56/2    4.52/2    3.20/2    1.56/2    0.58/3  
  3 Kučerová Anna                  70.42  5.32/6    7.07/4   12.14/3   17.27/3   24.40/4   27.09/4   32.30/4   37.34/4   41.58/4   46.07/4   49.53/3   53.02/3   60.54/3   65.39/3   69.44/3   70.42/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.32/6    1.35/1*   5.07/3    5.13/5    7.13/5    2.29/4    5.21/3    5.04/2    4.24/5    4.09/3    3.46/1*   3.09/4    7.52/4    4.45/3    4.05/6    0.58/3  
  4 Boudná Jaroslava               72.11  2.44/4    8.35/5   13.58/5   18.49/4   24.09/3   26.17/3   31.48/3   36.55/3   40.43/3   45.39/3   51.53/4   54.46/4   62.34/4   68.37/4   71.10/4   72.11/4  
    OK Jihlava                            2.44/4    5.51/5    5.23/4    4.51/4    5.20/2    2.08/3    5.31/4    5.07/3    3.48/3    4.56/4    6.14/6    2.53/1*   7.48/3    6.03/5    2.33/4    1.01/5  
  5 Fialová Dana                   92.10  2.16/2   12.29/6   26.50/6   31.13/6   38.21/6   41.02/6   46.59/5   53.57/5   58.14/5   62.07/5   66.46/5   70.34/5   84.08/5   89.04/5   91.23/5   92.10/5  
    OOB Třebíč                            2.16/2   10.13/6   14.21/6    4.23/3    7.08/4    2.41/5    5.57/5    6.58/5    4.17/4    3.53/2    4.39/4    3.48/5   13.34/5    4.56/4    2.19/3    0.47/2  
  6 Hradecká Dagmar               144.30  4.08/5    6.45/3   12.49/4   21.31/5   36.43/5   39.54/5   52.18/6   59.38/6   69.27/6   74.32/6   78.31/6   84.02/6  100.02/6  138.49/6  142.49/6  144.30/6  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.08/5    2.37/3    6.04/5    8.42/6   15.12/6    3.11/6   12.24/6    7.20/6    9.49/6    5.05/6    3.59/2    5.31/6   16.00/6   38.47/6    4.00/5    1.41/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.4km   45m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-125     3-128     4-130     5-144     6-141     7-121     8-146     9-100   
  1 Vacek Vojtěch                  29.36  2.54/2    3.43/1*   9.03/1*  13.43/1*  15.45/1*  20.44/1*  27.08/1*  27.41/1*  28.48/1*  29.36/1* 
    OK Jihlava                            2.54/2    0.49/1*   5.20/1*   4.40/5    2.02/2    4.59/1*   6.24/4    0.33/1*   1.07/1*   0.48/5  
  2 Frýba Dominik                  34.28  2.52/1*   3.55/2   11.02/2   15.00/2   17.41/2   25.21/2   30.34/2   31.11/2   33.47/2   34.28/2  
    OK Jihlava                            2.52/1*   1.03/2    7.07/3    3.58/1*   2.41/4    7.40/2    5.13/1*   0.37/3    2.36/4    0.41/3  
  3 Suchý Ondřej                   35.22  4.02/6    5.42/5   12.25/3   16.43/4   19.00/3   26.49/3   32.58/3   33.31/3   34.44/3   35.22/3  
    OK Jihlava                            4.02/6    1.40/4    6.43/2    4.18/4    2.17/3    7.49/3    6.09/2    0.33/1*   1.13/3    0.38/1* 
  4 Bořil Jan                      44.33  3.18/3    6.49/6   19.47/6   23.59/5   25.59/5   34.34/4   42.04/4   38.20/4   43.53/4   44.33/4  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  3.18/3    3.31/6   12.58/6    4.12/3    2.00/1*   8.35/4    7.30/5        /     5.33/6    0.40/2  
  5 Zacha Jiří                     47.31  3.37/4    4.49/3   12.30/4   16.36/3   20.02/4   38.47/5   45.06/5   45.43/5   46.50/5   47.31/5  
    OK Jihlava                            3.37/4    1.12/3    7.41/4    4.06/2    3.26/6   18.45/6    6.19/3    0.37/3    1.07/1*   0.41/3  
  6 Klimeš Jan                     65.14  3.54/5    5.41/4   18.16/5   25.00/6   28.16/6   45.31/6   59.38/6   60.46/6   64.02/6   65.14/6  
    SK Chrast                             3.54/5    1.47/5   12.35/5    6.44/6    3.16/5   17.15/5   14.07/6    1.08/5    3.16/5    1.12/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        2.1km   40m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-131     2-142     3-143     4-144     5-145     6-146     7-100   
  1 Kafka Matěj                    19.17  3.02/1*   6.50/1*   9.21/1*  10.47/1*  14.13/1*  17.17/1*  18.33/1*  19.17/1* 
    OK Jihlava                            3.02/1*   3.48/1*   2.31/1*   1.26/1*   3.26/1*   3.04/1*   1.16/1*   0.44/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.9km   55m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-126     3-128     4-130     5-132     6-139     7-141     8-121     9-100   
  1 Šťastný Jan                    30.44  2.11/2    5.47/1*   7.30/1*  10.46/1*  17.43/1*  20.09/1*  24.00/1*  28.42/1*  30.04/1*  30.44/1* 
    SK Chotěboř                           2.11/2    3.36/1*   1.43/4    3.16/2    6.57/2    2.26/2    3.51/1*   4.42/1*   1.22/2    0.40/2  
  2 Pokorný Ondřej                 33.30  4.01/5    8.41/2   10.27/4   13.34/2   20.34/2   22.40/2   26.52/2   31.35/2   32.56/2   33.30/2  
    OK Jihlava                            4.01/5    4.40/2    1.46/5    3.07/1*   7.00/3    2.06/1*   4.12/2    4.43/2    1.21/1*   0.34/1* 
  3 Hledík Jakub                   38.35  2.58/3    9.05/4   10.17/3   14.04/4   20.54/4   24.14/4   29.29/3   34.43/3   37.47/3   38.35/3  
    SK Chrast                             2.58/3    6.07/3    1.12/1*   3.47/5    6.50/1*   3.20/4    5.15/3    5.14/3    3.04/5    0.48/4  
  4 Čech Jan                       39.44  2.10/1*   8.45/3   10.04/2   13.37/3   20.53/3   23.48/3   30.06/4   36.45/4   39.00/4   39.44/4  
    OK Jihlava                            2.10/1*   6.35/4    1.19/2    3.33/3    7.16/4    2.55/3    6.18/6    6.39/5    2.15/3    0.44/3  
  5 Skryja Ondřej                  63.03  3.12/4   10.39/5   12.51/5   17.27/5   32.08/6   36.02/6   41.46/5   58.49/5   62.08/5   63.03/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.12/4    7.27/5    2.12/6    4.36/6   14.41/6    3.54/5    5.44/4   17.03/7    3.19/6    0.55/6  
  6 Málek Jan                      66.56  5.17/6   13.58/6   15.18/6   18.54/6   27.04/5   32.43/5   57.48/6   63.49/6   66.07/6   66.56/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.17/6    8.41/6    1.20/3    3.36/4    8.10/5    5.39/7   25.05/7    6.01/4    2.18/4    0.49/5  
  7 Štrobl Ivan                    84.04 15.01/7   24.37/7   28.07/7   35.06/7   53.05/7   57.04/7   62.48/7   79.35/7   83.09/7   84.04/7  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M 15.01/7    9.36/7    3.30/7    6.59/7   17.59/7    3.59/6    5.44/4   16.47/6    3.34/7    0.55/6  
    Právec David               DISK       7.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Chrast                             7.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Veselý Jan                 DISK       3.00/    10.16/    12.02/    26.56/    39.09/    43.11/    48.58/         /    63.05/    63.42/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.00/     7.16/     1.46/    14.54/    12.13/     4.02/     5.47/         /         /     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.0km   70m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-127     3-128     4-130     5-118     6-133     7-110     8-117     9-139    10-140    11-141    12-105    13-104    14-121    15-100   
  1 Suchý Jiří                     37.46  1.33/2    2.22/1*   5.05/1*   7.51/1*  11.41/2   12.50/2   16.20/3   19.44/3   22.43/3   25.19/3   26.49/3   29.01/3   32.25/2   35.38/1*  37.06/1*  37.46/1* 
    OK Jihlava                            1.33/2    0.49/2    2.43/4    2.46/5    3.50/2    1.09/3    3.30/8    3.24/3    2.59/7    2.36/3    1.30/5    2.12/7    3.24/5    3.13/3    1.28/4    0.40/5  
  2 Jakoubek Jakub                 38.41  1.50/5    2.36/2    5.27/2    8.23/3   12.13/3   13.14/3   15.47/2   19.10/2   21.34/2   24.23/2   26.00/2   27.52/2   30.16/1*  36.29/2   37.58/2   38.41/2  
    OK Jihlava                            1.50/5    0.46/1*   2.51/5    2.56/7    3.50/2    1.01/2    2.33/1*   3.23/2    2.24/3    2.49/5    1.37/6    1.52/2    2.24/3    6.13/8    1.29/5    0.43/8  
  3 Krejsa Vladimír                38.56  1.18/1*   3.18/5    5.42/3    8.02/2   11.30/1*  12.27/1*  15.09/1*  18.19/1*  20.35/1*  22.33/1*  23.50/1*  25.36/1*  34.37/4   36.54/3   38.20/3   38.56/3  
    SK Chrast                             1.18/1*   2.00/8    2.24/1*   2.20/1*   3.28/1*   0.57/1*   2.42/2    3.10/1*   2.16/1*   1.58/1*   1.17/1*   1.46/1*   9.01/10   2.17/1*   1.26/3    0.36/1* 
  4 Sitař Václav                   42.10  1.49/4    3.18/5    6.15/4    9.42/5   13.45/4   15.06/4   18.22/4   22.16/4   24.41/4   27.44/4   29.01/4   31.00/4   33.20/3   40.09/4   41.28/4   42.10/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.49/4    1.29/6    2.57/6    3.27/8    4.03/7    1.21/6    3.16/4    3.54/6    2.25/4    3.03/9    1.17/1*   1.59/5    2.20/1*   6.49/11   1.19/2    0.42/7  
  5 Meduna Bohdan                  44.54  3.11/10   5.23/9    9.17/8   12.48/8   16.46/7   18.10/7   21.28/7   25.24/6   27.43/6   30.50/6   32.07/5   34.02/5   36.22/5   42.58/5   44.10/5   44.54/5  
    SK Chrast                             3.11/10   2.12/9    3.54/9    3.31/9    3.58/5    1.24/7    3.18/5    3.56/7    2.19/2    3.07/10   1.17/1*   1.55/3    2.20/1*   6.36/10   1.12/1*   0.44/9  
  6 Škrabánek Matěj                46.46  1.35/3   11.42/10  14.10/10  16.48/10  20.39/10  21.55/9   25.18/9   28.50/9   31.46/9   34.17/9   35.54/8   37.51/8   41.28/8   44.33/6   46.08/6   46.46/6  
    OK Jihlava                            1.35/3   10.07/11   2.28/2    2.38/4    3.51/4    1.16/4    3.23/6    3.32/4    2.56/6    2.31/2    1.37/6    1.57/4    3.37/6    3.05/2    1.35/7    0.38/3  
  7 Zacha Ondřej                   47.20  1.59/7    2.49/3    8.31/7   11.08/7   15.13/6   17.09/6   20.13/5   24.15/5   27.20/5   30.09/5   32.12/6   35.02/6   40.38/7   45.02/7   46.44/7   47.20/7  
    OK Jihlava                            1.59/7    0.50/3    5.42/11   2.37/3    4.05/8    1.56/10   3.04/3    4.02/8    3.05/8    2.49/5    2.03/9    2.50/9    5.36/8    4.24/5    1.42/8    0.36/1* 
  8 Pátek Jaroslav                 47.59  2.41/9    4.33/8   12.14/9   15.50/9   19.50/8   21.08/8   24.32/8   28.21/8   30.54/7   33.47/7   35.05/7   37.06/7   39.31/6   45.42/8   47.11/8   47.59/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.41/9    1.52/7    7.41/12   3.36/10   4.00/6    1.18/5    3.24/7    3.49/5    2.33/5    2.53/8    1.18/4    2.01/6    2.25/4    6.11/7    1.29/5    0.48/11 
  9 Lustyk Martin                  56.37  2.34/8    3.42/7    6.57/6   10.59/6   20.30/9   22.16/10  30.27/10  35.39/10  39.38/10  42.28/10  44.30/10  47.00/10  50.48/10  54.08/9   55.56/9   56.37/9  
    SK Chrast                             2.34/8    1.08/5    3.15/7    4.02/11   9.31/12   1.46/9    8.11/11   5.12/10   3.59/9    2.50/7    2.02/8    2.30/8    3.48/7    3.20/4    1.48/9    0.41/6  
 10 Koutný Tomáš                   58.11  1.55/6    2.58/4    6.35/5    9.26/4   15.12/5   16.48/5   21.27/6   26.12/7   31.00/8   33.48/8   36.41/9   42.10/9   48.40/9   54.53/10  57.24/10  58.11/10 
    OOB Třebíč                            1.55/6    1.03/4    3.37/8    2.51/6    5.46/9    1.36/8    4.39/9    4.45/9    4.48/10   2.48/4    2.53/10   5.29/11   6.30/9    6.13/8    2.31/12   0.47/10 
 11 Nedvěd Antonín                114.12  4.26/11  17.57/12  20.26/12  23.00/11  32.03/11  40.17/11  48.57/11  61.09/12  71.47/12  78.21/12  84.43/11  91.39/12 104.39/11 110.39/11 113.08/11 114.12/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.26/11  13.31/12   2.29/3    2.34/2    9.03/11   8.14/12   8.40/12  12.12/12  10.38/12   6.34/11   6.22/11   6.56/12  13.00/11   6.00/6    2.29/11   1.04/12 
 12 Gregor Petr                   119.31 10.42/12  14.34/11  18.57/11  36.18/12  43.49/12  45.50/12  50.54/12  57.34/11  63.03/11  72.11/11  86.40/12  91.03/11 107.02/12 116.50/12 118.52/12 119.31/12 
    SK Chotěboř                          10.42/12   3.52/10   4.23/10  17.21/12   7.31/10   2.01/11   5.04/10   6.40/11   5.29/11   9.08/12  14.29/12   4.23/10  15.59/12   9.48/12   2.02/10   0.39/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.8km  155m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-126     3-129     4-119     5-132     6-111     7-112     8-138     9-115    10-114    11-134    12-113    13-135    14-105    15-141    16-120   
                                      17-104    18-100   
  1 Štrobl Luboš                   64.29  1.08/1*   4.44/1*       /    13.27/2   16.41/1*  21.27/1*  26.36/1*  27.47/1*  29.55/1*  32.41/1*  37.20/1*  40.29/1*  45.07/1*  52.33/1*  54.53/1*  57.58/1* 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.08/1*   3.36/1*       /         /     3.14/1*   4.46/3    5.09/1*   1.11/1*   2.08/1*   2.46/1*   4.39/4    3.09/2    4.38/1*   7.26/1*   2.20/2    3.05/3  
                                         61.29/1*  63.53/1*  64.29/1* 
                                          3.31/2    2.24/1*   0.36/4  
  2 Klusáček Jan                   74.12  2.54/9    7.36/5        /    15.08/5   18.33/4   22.28/2   27.45/2   29.01/2   31.19/2   37.40/2   40.50/2   44.17/2   49.25/2   59.20/2   61.15/2   64.08/2  
    OOB Třebíč                            2.54/9    4.42/3        /         /     3.25/2    3.55/1*   5.17/2    1.16/3    2.18/2    6.21/7    3.10/1*   3.27/4    5.08/4    9.55/3    1.55/1*   2.53/1* 
                                         70.20/2   73.28/2   74.12/2  
                                          6.12/6    3.08/5    0.44/8  
  3 Kaser Dan                      77.11  1.43/3    6.19/2        /    12.56/1*  17.19/2   25.18/4   30.58/3   32.10/3   34.28/3   40.37/3   43.52/3   47.18/3   52.38/3   61.49/3   64.12/3   67.14/3  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              1.43/3    4.36/2        /         /     4.23/5    7.59/9    5.40/3    1.12/2    2.18/2    6.09/6    3.15/2    3.26/3    5.20/5    9.11/2    2.23/3    3.02/2  
                                         73.24/3   76.31/3   77.11/3  
                                          6.10/5    3.07/4    0.40/6  
  4 Žemlička Tomáš                106.25  1.42/2   17.17/9        /    26.00/8   29.41/8   34.26/8   43.08/8   44.34/8   47.41/6   56.27/7   63.25/7   65.45/4   70.46/4   86.00/6   89.55/4   95.17/4  
    SK Chotěboř                           1.42/2   15.35/9        /         /     3.41/3    4.45/2    8.42/7    1.26/4    3.07/4    8.46/8    6.58/9    2.20/1*   5.01/3   15.14/7    3.55/6    5.22/6  
                                        103.01/5  105.48/4  106.25/4  
                                          7.44/8    2.47/2    0.37/5  
  5 Kohout Daniel                 106.49  1.53/5    7.30/4        /    14.11/4   20.44/5   26.44/5   34.00/4   39.45/6   43.16/4   48.56/4   54.12/4   67.26/6   72.21/6   83.25/4   93.18/5   98.30/5  
    OOB Třebíč                            1.53/5    5.37/5        /         /     6.33/9    6.00/5    7.16/4    5.45/9    3.31/5    5.40/4    5.16/6   13.14/7    4.55/2   11.04/4    9.53/8    5.12/5  
                                        102.55/4  106.17/5  106.49/5  
                                          4.25/3    3.22/7    0.32/2  
  6 Štefec Jaroslav               107.06  1.57/6    7.52/6        /    13.53/3   17.37/3   23.22/3   35.16/5   37.19/4   48.28/8   53.56/6   60.21/6   65.49/5   72.10/5   85.50/5   93.27/6  100.59/6  
    SK Chrast                             1.57/6    5.55/6        /         /     3.44/4    5.45/4   11.54/8    2.03/5   11.09/9    5.28/3    6.25/7    5.28/6    6.21/7   13.40/6    7.37/7    7.32/7  
                                        103.31/6  106.34/6  107.06/6  
                                          2.32/1*   3.03/3    0.32/2  
  7 Koutný Michal                 129.19  2.17/7    8.31/7        /    17.02/6   21.41/6   28.12/6   35.44/6   39.29/5   46.24/5   70.23/8   75.04/8   90.55/8   96.47/8  110.15/8  113.36/8  116.43/8  
    OOB Třebíč                            2.17/7    6.14/7        /         /     4.39/6    6.31/7    7.32/6    3.45/8    6.55/7   23.59/9    4.41/5   15.51/9    5.52/6   13.28/5    3.21/5    3.07/4  
                                        123.57/7  128.48/7  129.19/7  
                                          7.14/7    4.51/8    0.31/1* 
  8 Veselý Martin                 132.08  1.45/4    6.32/3        /    20.25/7   26.07/7   33.58/7   41.28/7   44.17/7   47.51/7   53.01/5   57.23/5   72.58/7   79.23/7   99.35/7  102.55/7  110.41/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.45/4    4.47/4        /         /     5.42/7    7.51/8    7.30/5    2.49/7    3.34/6    5.10/2    4.22/3   15.35/8    6.25/8   20.12/9    3.20/4    7.46/8  
                                        126.09/8  131.10/8  132.08/8  
                                         15.28/9    5.01/9    0.58/9  
  9 Burkoň Tomáš                  143.23  2.24/8   12.05/8        /    37.26/9   43.52/9   50.20/9   62.23/9   64.47/9   75.19/9   81.10/9   87.58/9   93.06/9  100.06/9  115.23/9  126.20/9  134.19/9  
    SK Chrast                             2.24/8    9.41/8        /         /     6.26/8    6.28/6   12.03/9    2.24/6   10.32/8    5.51/5    6.48/8    5.08/5    7.00/9   15.17/8   10.57/9    7.59/9  
                                        139.23/9  142.41/9  143.23/9  
                                          5.04/4    3.18/6    0.42/7  
    Šnobr Michal               DISK       1.48/     9.22/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Jihlava                            1.48/     7.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    25.07/    26.04/   
                                              /         /     0.57/   
    Štrobl Luděk               DISK       2.14/    10.33/         /    20.51/    27.56/    32.26/    49.16/    53.20/    61.12/    67.08/    83.14/    95.17/   102.29/   120.23/   124.10/         /   
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.14/     8.19/         /         /     7.05/     4.30/    16.50/     4.04/     7.52/     5.56/    16.06/    12.03/     7.12/    17.54/     3.47/         /   
                                              /   164.17/   164.57/   
                                              /         /     0.40/   
    Štrobl Radim               DISK       2.28/    14.12/         /    32.58/    40.00/    44.28/    61.54/    65.29/    73.40/    79.33/    95.39/   107.23/   114.35/   132.17/   136.03/         /   
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.28/    11.44/         /         /     7.02/     4.28/    17.26/     3.35/     8.11/     5.53/    16.06/    11.44/     7.12/    17.42/     3.46/         /   
                                              /   176.19/   176.54/   
                                              /         /     0.35/   
    Cajzl Radim                DISK      13.58/    23.13/         /    41.53/    48.54/    53.24/    70.19/    74.19/    82.06/    88.05/   104.20/   116.15/   123.25/   141.21/   145.06/         /   
    SK Orientační sporty Nové Město n. M 13.58/     9.15/         /         /     7.01/     4.30/    16.55/     4.00/     7.47/     5.59/    16.15/    11.55/     7.10/    17.56/     3.45/         /   
                                              /   185.17/   185.53/   
                                              /         /     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.3km  160m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-102     3-129     4-106     5-117     6-111     7-134     8-147     9-135    10-138    11-112    12-110    13-132    14-105    15-141    16-120   
                                      17-121    18-104    19-122    20-100   
  1 Rajnošek Matěj                 60.39  1.34/1*   5.56/1*       /    14.00/1*  18.56/1*  22.07/1*  26.07/1*  28.25/1*  34.00/1*  36.26/1*  37.41/1*  41.27/2   45.02/1*  47.53/1*  49.48/1*  51.54/1* 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.34/1*   4.22/2        /         /     4.56/1*   3.11/1*   4.00/1*   2.18/2    5.35/1*   2.26/1*   1.15/2    3.46/1*   3.35/1*   2.51/3    1.55/1*   2.06/1* 
                                         53.39/1*  56.00/1*  57.48/1*  60.02/1*  60.39/1* 
                                          1.45/1*   2.21/1*   1.48/1*   2.14/5    0.37/3  
  2 Novohradský Petr               75.27  4.16/4   10.14/4        /    16.30/3   22.41/3   26.30/3   31.09/3   32.53/2   39.25/2   41.51/2   44.06/2   49.01/3   53.17/2   56.13/2   58.36/2   60.52/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.16/4    5.58/5        /         /     6.11/3    3.49/4    4.39/2    1.44/1*   6.32/4    2.26/1*   2.15/5    4.55/2    4.16/4    2.56/4    2.23/3    2.16/2  
                                         63.03/2   68.54/2   72.00/2   74.49/2   75.27/2  
                                          2.11/2    5.51/6    3.06/4    2.49/6    0.38/4  
  3 Kratochvíl Jan                 80.39  1.45/2    6.13/2        /    14.26/2   21.42/2   25.25/2   31.06/2   41.37/4   49.01/4   51.43/4   53.00/4   24.08/1*  61.00/3   64.58/3   67.50/3   70.36/3  
    OK Jihlava                            1.45/2    4.28/3        /         /     7.16/5    3.43/2    5.41/4   10.31/6    7.24/5    2.42/3    1.17/3        /    36.52/6    3.58/5    2.52/4    2.46/4  
                                         73.03/3   75.45/3   78.38/3   80.03/3   80.39/3  
                                          2.27/3    2.42/3    2.53/2    1.25/2    0.36/2  
  4 Pavlík David                   89.49  2.42/3    9.25/3        /    16.53/4   23.11/4   28.00/4   34.55/5   38.29/3   46.10/3   48.57/3   50.23/3   57.34/4   62.15/4   68.52/4   72.33/4   75.11/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.42/3    6.43/6        /         /     6.18/4    4.49/5    6.55/5    3.34/3    7.41/6    2.47/4    1.26/4    7.11/4    4.41/5    6.37/6    3.41/5    2.38/3  
                                         81.43/4   84.10/4   87.39/4   89.07/4   89.49/4  
                                          6.32/6    2.27/2    3.29/5    1.28/3    0.42/6  
  5 Píro Matěj                     97.03  7.14/6   10.54/6        /    20.41/5   25.48/5   29.33/5   34.44/4   43.22/5   49.15/5   63.26/6   64.36/6   69.45/5   73.55/5   76.42/5   78.58/5   84.05/5  
    OOB Třebíč                            7.14/6    3.40/1*       /         /     5.07/2    3.45/3    5.11/3    8.38/5    5.53/2   14.11/6    1.10/1*   5.09/3    4.10/3    2.47/2    2.16/2    5.07/5  
                                         87.08/5   90.59/5   94.31/5   96.32/5   97.03/5  
                                          3.03/5    3.51/4    3.32/6    2.01/4    0.31/1* 
  6 Prudič Rostislav              100.45  5.26/5   10.27/5        /    22.38/6   30.19/6   35.28/6   42.49/6   50.55/6   57.16/6   60.11/5   63.04/5   70.36/6   74.11/6   76.54/6   83.38/6   89.06/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.26/5    5.01/4        /         /     7.41/6    5.09/6    7.21/6    8.06/4    6.21/3    2.55/5    2.53/6    7.32/5    3.35/1*   2.43/1*   6.44/6    5.28/6  
                                         91.45/6   95.54/6   98.51/6  100.07/6  100.45/6  
                                          2.39/4    4.09/5    2.57/3    1.16/1*   0.38/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C       10.4km  215m 26k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-140     7-139     8-106     9-118    10-116    11-138    12-110    13-111    14-115    15-114    16-147   
                                      17-113    18-136    19-135    20-112    21-117    22-132    23-119    24-128    25-122    26-100   
  1 Stupal František               75.02  2.17/1*   5.11/4    8.22/3   10.53/2   13.27/2   15.26/2   17.14/2   21.51/3   23.54/3   30.17/3   31.30/3   36.22/3   36.55/4   40.42/3   42.53/2   45.06/1* 
    SK Prostějov                          2.17/1*   2.54/10   3.11/8    2.31/2    2.34/9    1.59/1*   1.48/4    4.37/19   2.03/2    6.23/1*   1.13/2    4.52/12   0.33/1*   3.47/1*   2.11/1*   2.13/1* 
                                         47.43/1*  50.03/1*  52.57/1*  56.14/1*  61.12/1*  63.35/1*  67.01/1*  70.16/1*  73.20/1*  74.27/1*  75.02/1* 
                                          2.37/2    2.20/1*   2.54/3    3.17/18   4.58/8    2.23/2    3.26/17   3.15/12   3.04/4    1.07/1*   0.35/6  
  2 Matras Tomáš                   75.44  2.53/11   6.44/11   9.28/6   12.15/4   14.29/3   16.40/3   18.28/3   21.04/2   23.16/2   29.41/2   31.11/2   34.38/1*  35.26/1*  39.37/1*  42.30/1*  46.56/3  
    SK Chrast                             2.53/11   3.51/16   2.44/4    2.47/4    2.14/1*   2.11/6    1.48/4    2.36/1*   2.12/7    6.25/2    1.30/10   3.27/1*   0.48/9    4.11/3    2.53/16   4.26/17 
                                         50.43/3   53.39/3   56.54/3   59.11/3   63.04/3   65.24/2   67.45/3   70.31/2   73.56/3   75.11/3   75.44/2  
                                          3.47/14   2.56/14   3.15/10   2.17/2    3.53/1*   2.20/1*   2.21/7    2.46/1*   3.25/10   1.15/6    0.33/4  
  3 Šťastný Karel                  75.47  2.35/8    4.58/2    7.39/1*  10.15/1*  12.34/1*  14.43/1*  16.34/1*  19.15/1*  21.17/1*  29.02/1*  30.52/1*  34.50/2   35.33/2   40.30/2   42.56/3   46.16/2  
    SK Chotěboř                           2.35/8    2.23/2    2.41/3    2.36/3    2.19/2    2.09/3    1.51/10   2.41/2    2.02/1*   7.45/10   1.50/16   3.58/3    0.43/6    4.57/12   2.26/4    3.20/12 
                                         49.40/2   52.17/2   55.15/2   57.41/2   62.56/2   65.36/3   67.42/2   70.42/3   73.52/2   75.03/2   75.47/3  
                                          3.24/11   2.37/5    2.58/6    2.26/7    5.15/10   2.40/8    2.06/1*   3.00/3    3.10/7    1.11/4    0.44/17 
  4 Krejsa Jan                     78.23  2.33/7    8.14/17  10.36/11  12.58/6   15.17/4   17.32/4   19.15/4   21.57/4   24.10/4   30.53/4   32.11/4   40.09/7   36.27/3   46.12/9   48.47/9   51.01/7  
    SK Chrast                             2.33/7    5.41/20   2.22/1*   2.22/1*   2.19/2    2.15/8    1.43/2    2.42/3    2.13/8    6.43/3    1.18/4    7.58/21       /     9.45/21   2.35/9    2.14/2  
                                         53.41/5   56.13/5   59.08/5   61.33/5   66.02/5   68.28/5   70.38/5   73.50/5   76.44/5   77.52/4   78.23/4  
                                          2.40/4    2.32/2    2.55/4    2.25/6    4.29/3    2.26/3    2.10/3    3.12/8    2.54/1*   1.08/2    0.31/2  
  5 Bořil Petr                     78.42  2.27/3    6.30/9    9.46/8   13.04/8   15.29/6   18.10/6   20.00/6   22.56/6   25.11/6   32.35/6   34.02/6   38.49/4   39.30/6   43.51/4   46.24/4   48.49/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.27/3    4.03/17   3.16/10   3.18/7    2.25/7    2.41/18   1.50/8    2.56/9    2.15/9    7.24/8    1.27/6    4.47/10   0.41/4    4.21/6    2.33/8    2.25/4  
                                         51.29/4   54.16/4   57.18/4   59.50/4   64.29/4   67.31/4   70.02/4   73.14/4   76.40/4   78.02/5   78.42/5  
                                          2.40/4    2.47/10   3.02/9    2.32/9    4.39/5    3.02/16   2.31/10   3.12/8    3.26/11   1.22/9    0.40/12 
  6 Král Aleš                      81.36  2.24/2    7.59/16  10.36/11  13.47/9   16.40/8   19.33/10  21.38/11  25.04/11  27.37/10  35.51/12  37.24/12  41.33/11  42.17/12  47.05/10  49.30/10  51.58/9  
    SK Chotěboř                           2.24/2    5.35/19   2.37/2    3.11/6    2.53/14   2.53/21   2.05/17   3.26/15   2.33/12   8.14/14   1.33/12   4.09/7    0.44/7    4.48/11   2.25/2    2.28/5  
                                         54.31/7   57.18/7   60.34/7   63.26/8   67.37/6   70.40/6   73.11/6   76.24/6   79.44/6   81.00/6   81.36/6  
                                          2.33/1*   2.47/10   3.16/11   2.52/15   4.11/2    3.03/17   2.31/10   3.13/10   3.20/8    1.16/7    0.36/7  
  7 Gregor Martin                  81.57  2.31/6    5.11/4    9.06/5   12.29/5   15.19/5   17.35/5   19.32/5   22.16/5   24.42/5   31.41/5   33.08/5   40.10/8   40.50/9   45.05/5   47.46/6   51.26/8  
    SK Chotěboř                           2.31/6    2.40/7    3.55/14   3.23/8    2.50/13   2.16/10   1.57/12   2.44/4    2.26/10   6.59/6    1.27/6    7.02/18   0.40/3    4.15/4    2.41/12   3.40/14 
                                         54.05/6   56.37/6   60.04/6   62.55/6   68.37/7   71.24/8   73.45/7   76.48/7   79.51/7   81.13/7   81.57/7  
                                          2.39/3    2.32/2    3.27/14   2.51/14   5.42/16   2.47/13   2.21/7    3.03/5    3.03/3    1.22/9    0.44/17 
  8 Hübner Jan                     82.38  2.28/4    4.47/1*  10.34/10  15.15/13  17.58/12  20.19/12  22.09/13  25.29/12  27.40/11  34.36/9   35.58/9   39.58/6   40.40/8   45.11/7   47.48/7   50.10/5  
    SK Chotěboř                           2.28/4    2.19/1*   5.47/17   4.41/19   2.43/11   2.21/12   1.50/8    3.20/13   2.11/6    6.56/4    1.22/5    4.00/4    0.42/5    4.31/8    2.37/10   2.22/3  
                                         55.04/8   58.01/8   60.59/8   63.13/7   68.38/8   71.10/7   74.04/8   77.02/8   80.38/8   82.01/8   82.38/8  
                                          4.54/18   2.57/16   2.58/6    2.14/1*   5.25/13   2.32/4    2.54/13   2.58/2    3.36/13   1.23/12   0.37/10 
  9 Korecký Miroslav               84.35  2.35/8    7.08/14  15.13/17  18.57/17  21.22/17  23.38/17  25.27/17  28.12/16  30.21/16  38.08/13  39.48/13  43.52/13  44.40/13  49.23/13  52.00/13  55.07/12 
    KOB Temelín                           2.35/8    4.33/18   8.05/20   3.44/11   2.25/7    2.16/10   1.49/7    2.45/5    2.09/4    7.47/11   1.40/13   4.04/6    0.48/9    4.43/9    2.37/10   3.07/11 
                                         58.42/13  61.20/11  64.18/11  66.40/11  72.03/11  74.38/11  76.45/11  79.46/10  82.55/9   84.04/9   84.35/9  
                                          3.35/12   2.38/6    2.58/6    2.22/4    5.23/12   2.35/5    2.07/2    3.01/4    3.09/6    1.09/3    0.31/2  
 10 Král Michal                    85.24  2.40/10   5.37/6   12.10/15  16.00/15  18.19/13  20.28/13  22.08/12  24.54/9   27.00/8   33.56/7   35.13/7   43.08/12  39.15/5   48.14/12  50.57/12  53.34/11 
    SK Chotěboř                           2.40/10   2.57/12   6.33/19   3.50/12   2.19/2    2.09/3    1.40/1*   2.46/6    2.06/3    6.56/4    1.17/3    7.55/20       /     8.59/20   2.43/13   2.37/6  
                                         57.33/10  60.32/10  63.29/10  66.05/10  71.00/10  73.55/10  76.14/10  79.28/9   83.22/10  84.44/10  85.24/10 
                                          3.59/16   2.59/17   2.57/5    2.36/10   4.55/6    2.55/15   2.19/5    3.14/11   3.54/14   1.22/9    0.40/12 
 11 Kysilko Zdeněk                 86.08  2.28/4    5.00/3    8.09/2   11.11/3   16.58/11  19.39/11  21.23/10  24.12/7   26.58/7   34.33/8   35.36/8   39.28/5   40.22/7   45.08/6   47.38/5   50.39/6  
    SK Chrast                             2.28/4    2.32/3    3.09/7    3.02/5    5.47/21   2.41/18   1.44/3    2.49/7    2.46/17   7.35/9    1.03/1*   3.52/2    0.54/13   4.46/10   2.30/7    3.01/8  
                                         56.21/9   59.07/9   62.37/9   65.26/9   69.55/9   72.41/9   75.10/9   80.01/11  84.12/12  85.28/11  86.08/11 
                                          5.42/21   2.46/8    3.30/15   2.49/13   4.29/3    2.46/12   2.29/9    4.51/21   4.11/17   1.16/7    0.40/12 
 12 Krejsa Martin                  86.16  4.12/17   7.06/13  10.43/13  14.34/11  16.55/9   19.17/9   21.14/9   24.25/8   27.01/9   34.50/11  36.18/11  40.30/10  42.10/11  47.23/11  49.50/11  52.37/10 
    SK Chrast                             4.12/17   2.54/10   3.37/13   3.51/13   2.21/5    2.22/14   1.57/12   3.11/11   2.36/14   7.49/12   1.28/8    4.12/8    1.40/18   5.13/14   2.27/5    2.47/7  
                                         58.18/11  61.42/13  64.28/12  67.37/12  72.32/12  75.14/12  77.57/12  81.07/12  84.09/11  85.35/12  86.16/12 
                                          5.41/20   3.24/21   2.46/1*   3.09/17   4.55/6    2.42/9    2.43/12   3.10/7    3.02/2    1.26/14   0.41/15 
 13 Sudre Frédéric                 87.36 10.58/21  13.43/21  18.28/20  22.09/18  24.30/18  26.41/18  28.33/18  31.26/18  33.36/18  41.29/18  42.58/17  47.00/15  47.51/15  52.21/15  55.05/14  58.10/14 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           10.58/21   2.45/8    4.45/15   3.41/10   2.21/5    2.11/6    1.52/11   2.53/8    2.10/5    7.53/13   1.29/9    4.02/5    0.51/12   4.30/7    2.44/14   3.05/9  
                                         61.46/14  64.19/14  67.12/14  69.31/14  74.59/14  77.34/14  79.44/13  82.48/13  85.53/13  87.06/13  87.36/13 
                                          3.36/13   2.33/4    2.53/2    2.19/3    5.28/14   2.35/5    2.10/3    3.04/6    3.05/5    1.13/5    0.30/1* 
 14 Klusáček Matěj                 91.42  3.05/13   5.42/7    9.02/4   13.01/7   16.09/7   18.18/7   20.26/7   24.57/10  27.43/12  34.42/10  36.14/10  40.29/9   41.13/10  45.29/8   47.54/8   55.19/13 
    OOB Třebíč                            3.05/13   2.37/6    3.20/12   3.59/14   3.08/16   2.09/3    2.08/18   4.31/18   2.46/17   6.59/6    1.32/11   4.15/9    0.44/7    4.16/5    2.25/2    7.25/20 
                                         58.29/12  61.20/11  65.24/13  67.46/13  73.51/13  77.05/13  80.56/14  85.39/14  89.10/14  90.53/14  91.42/14 
                                          3.10/10   2.51/12   4.04/20   2.22/4    6.05/18   3.14/19   3.51/19   4.43/20   3.31/12   1.43/18   0.49/21 
 15 Slabý Jan                      97.42  3.28/15   7.08/14  10.27/9   14.55/12  19.08/15  21.41/15  23.42/15  27.04/14  29.55/14  39.00/15  40.48/14  45.57/14  46.46/14  52.00/14  55.25/15  61.27/16 
    TJ Zhoř                               3.28/15   3.40/14   3.19/11   4.28/18   4.13/20   2.33/15   2.01/15   3.22/14   2.51/19   9.05/15   1.48/15   5.09/14   0.49/11   5.14/15   3.25/20   6.02/18 
                                         64.24/16  67.32/16  72.14/16  75.34/15  82.14/15  84.57/15  87.52/15  92.01/15  95.24/15  97.06/15  97.42/15 
                                          2.57/9    3.08/18   4.42/21   3.20/19   6.40/21   2.43/10   2.55/14   4.09/19   3.23/9    1.42/17   0.36/7  
 16 Kříž Lukáš                    101.43  3.00/12   6.04/8   11.23/14  15.44/14  18.29/14  21.12/14  23.15/14  27.02/13  29.37/13  38.55/14  40.58/15  47.13/16  48.07/16  54.04/16  56.49/16  61.07/15 
    OOB Třebíč                            3.00/12   3.04/13   5.19/16   4.21/16   2.45/12   2.43/20   2.03/16   3.47/16   2.35/13   9.18/17   2.03/18   6.15/17   0.54/13   5.57/16   2.45/15   4.18/16 
                                         64.03/15  66.59/15  70.58/15  78.45/17  84.58/17  87.42/17  91.12/16  94.50/16  99.40/16 101.10/16 101.43/16 
                                          2.56/8    2.56/14   3.59/19   7.47/21   6.13/19   2.44/11   3.30/18   3.38/16   4.50/20   1.30/15   0.33/4  
 17 Hladílek Jan                  104.45  3.57/16   6.32/10   9.39/7   13.55/10  16.55/9   19.10/8   20.58/8   28.32/17  31.12/17  41.04/17  43.06/18  48.32/18  49.29/18  54.35/17  57.41/17  64.08/17 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.57/16   2.35/5    3.07/6    4.16/15   3.00/15   2.15/8    1.48/4    7.34/20   2.40/15   9.52/19   2.02/17   5.26/15   0.57/16   5.06/13   3.06/18   6.27/19 
                                         68.01/17  71.18/17  74.44/17  77.21/16  83.15/16  86.20/16  94.05/18  97.42/18 102.28/17 104.08/17 104.45/17 
                                          3.53/15   3.17/19   3.26/13   2.37/11   5.54/17   3.05/18   7.45/21   3.37/14   4.46/19   1.40/16   0.37/10 
 18 Fiala Martin                  105.44  3.08/14   6.51/12  22.45/21  27.08/21  30.17/21  32.38/21  34.49/21  37.48/20  41.41/20  54.04/20  55.51/20  61.45/20  62.23/20  66.28/20  68.56/20  72.54/20 
    OOB Třebíč                            3.08/14   3.43/15  15.54/21   4.23/17   3.09/17   2.21/12   2.11/19   2.59/10   3.53/21  12.23/21   1.47/14   5.54/16   0.38/2    4.05/2    2.28/6    3.58/15 
                                         75.44/20  78.30/20  82.23/20  84.53/20  89.59/19  93.20/19  96.27/19  99.49/19 103.43/18 105.08/18 105.44/18 
                                          2.50/7    2.46/8    3.53/18   2.30/8    5.06/9    3.21/21   3.07/16   3.22/13   3.54/14   1.25/13   0.36/7  
 19 Chaloupka Martin              107.16  6.49/19   9.21/18  12.26/16  16.04/16  19.24/16  21.58/16  23.58/16  27.13/15  29.57/15  39.43/16  42.25/16  47.31/17  48.34/17  55.44/18  58.40/18  70.15/19 
    SK Chrast                             6.49/19   2.32/3    3.05/5    3.38/9    3.20/19   2.34/16   2.00/14   3.15/12   2.44/16   9.46/18   2.42/21   5.06/13   1.03/17   7.10/19   2.56/17  11.35/21 
                                         73.01/18  75.45/18  79.18/18  82.11/18  87.33/18  90.27/18  93.33/17  97.21/17 104.38/19 106.32/19 107.16/19 
                                          2.46/6    2.44/7    3.33/16   2.53/16   5.22/11   2.54/14   3.06/15   3.48/17   7.17/21   1.54/20   0.44/17 
 20 Kuban Michal                  109.03  9.27/20  12.17/20  15.31/18  22.28/20  25.08/19  27.42/20  29.59/20  34.21/19  37.18/19  46.29/19  48.53/19  53.41/19  54.37/19  60.57/19  64.20/19  67.51/18 
    SK Chrast                             9.27/20   2.50/9    3.14/9    6.57/21   2.40/10   2.34/16   2.17/21   4.22/17   2.57/20   9.11/16   2.24/20   4.48/11   0.56/15   6.20/18   3.23/19   3.31/13 
                                         73.14/19  76.31/19  79.54/19  84.28/19  90.53/20  94.12/20  98.34/20 102.25/20 106.29/20 108.19/20 109.03/20 
                                          5.23/19   3.17/19   3.23/12   4.34/20   6.25/20   3.19/20   4.22/20   3.51/18   4.04/16   1.50/19   0.44/17 
 21 Zháňal Jan                    114.37  4.37/18  10.53/19  17.24/19  22.18/19  25.28/20  27.35/19  29.50/19  42.20/21  44.50/21  55.27/21  57.38/21  64.43/21  66.27/21  72.43/21  76.41/21  79.46/21 
    OOB Třebíč                            4.37/18   6.16/21   6.31/18   4.54/20   3.10/18   2.07/2    2.15/20  12.30/21   2.30/11  10.37/20   2.11/19   7.05/19   1.44/19   6.16/17   3.58/21   3.05/9  
                                         83.59/21  86.51/21  90.32/21  93.15/21  98.46/21 101.23/21 103.43/21 107.20/21 111.58/21 113.54/21 114.37/21 
                                          4.13/17   2.52/13   3.41/17   2.43/12   5.31/15   2.37/7    2.20/6    3.37/14   4.38/18   1.56/21   0.43/16 
    Henek Michal               DISK       3.47/     6.26/    15.34/    20.07/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Radioklub Blansko                  3.47/     2.39/     9.08/     4.33/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /    24.11/    25.05/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.54/   
    Stupal František           DISK       4.06/    11.01/    15.18/    20.03/    25.05/    28.41/    31.53/    40.24/    44.35/    60.10/    65.26/    74.53/    73.33/    83.45/    88.09/    96.09/   
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.06/     6.55/     4.17/     4.45/     5.02/     3.36/     3.12/     8.31/     4.11/    15.35/     5.16/     9.27/         /    10.12/     4.24/     8.00/   
                                        103.31/   110.22/   122.20/         /         /         /         /         /         /   158.48/   159.36/   
                                          7.22/     6.51/    11.58/         /         /         /         /         /         /         /     0.48/   
    Klimenko Igor              DISK-LIM.  5.09/     9.48/    17.22/    25.33/    31.09/    35.30/    39.19/    48.23/    55.11/    71.24/    74.48/    84.02/    85.30/    94.40/    98.19/   101.30/   
    SK Kotnov Tábor                       5.09/     4.39/     7.34/     8.11/     5.36/     4.21/     3.49/     9.04/     6.48/    16.13/     3.24/     9.14/     1.28/     9.10/     3.39/     3.11/   
                                        107.17/   111.30/   115.31/   119.05/   126.36/   130.54/   137.40/   142.04/   149.44/   152.44/   153.12/   
                                          5.47/     4.13/     4.01/     3.34/     7.31/     4.18/     6.46/     4.24/     7.40/     3.00/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        6.8km  155m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-126     3-129     4-119     5-132     6-111     7-112     8-138     9-115    10-114    11-134    12-113    13-135    14-105    15-141    16-120   
                                      17-104    18-100   
  1 Martinec Petr                  66.14  1.26/2    5.11/1*       /    11.06/2   14.37/2   18.02/2   23.29/1*  24.47/1*  27.06/1*  29.41/1*  34.20/1*  36.19/1*  40.45/1*  48.41/1*  58.44/2   61.04/1* 
    SK Chrast                             1.26/2    3.45/2        /         /     3.31/2    3.25/1*   5.27/1*   1.18/2    2.19/1*   2.35/1*   4.39/3    1.59/1*   4.26/1*   7.56/1*  10.03/10   2.20/1* 
                                         63.28/1*  65.40/1*  66.14/1* 
                                          2.24/2    2.12/1*   0.34/1* 
  2 Šebesta Petr                   68.31  1.23/1*   5.23/3        /    10.20/1*  13.28/1*  17.39/1*  25.20/2   26.37/2   29.24/2   32.35/2   35.35/2   41.32/2   46.37/2   55.35/2   57.56/1*  63.05/2  
    SK Chrast                             1.23/1*   4.00/4        /         /     3.08/1*   4.11/2    7.41/4    1.17/1*   2.47/2    3.11/2    3.00/1*   5.57/4    5.05/3    8.58/2    2.21/1*   5.09/7  
                                         65.26/2   67.49/2   68.31/2  
                                          2.21/1*   2.23/2    0.42/5  
  3 Vacek František                82.38  3.12/9    7.08/5        /    12.56/4   17.06/4   22.09/4   29.25/4   31.03/4   34.49/4   38.16/3   42.04/3   48.11/3   54.24/3   64.48/3   69.19/3   75.54/3  
    SK Chrast                             3.12/9    3.56/3        /         /     4.10/5    5.03/4    7.16/3    1.38/4    3.46/4    3.27/3    3.48/2    6.07/5    6.13/5   10.24/3    4.31/8    6.35/10 
                                         79.04/3   82.00/3   82.38/3  
                                          3.10/7    2.56/3    0.38/3  
  4 Kuban Jiří                     86.16  1.52/4    5.13/2        /    11.49/3   15.45/3   20.06/3   26.32/3   28.07/3   32.22/3   41.13/4   50.15/4   56.45/4   61.45/4   72.37/4   75.47/4   78.56/4  
    SK Chrast                             1.52/4    3.21/1*       /         /     3.56/4    4.21/3    6.26/2    1.35/3    4.15/7    8.51/8    9.02/10   6.30/6    5.00/2   10.52/4    3.10/4    3.09/2  
                                         82.26/4   85.39/4   86.16/4  
                                          3.30/9    3.13/5    0.37/2  
  5 Frýba Robert                  103.57  2.20/6    9.46/7        /    18.24/6   25.13/6   33.29/7   43.26/7   46.40/7   50.54/7   56.22/7   61.37/7   65.35/6   72.55/5   88.11/6   92.21/6   96.41/6  
    OK Jihlava                            2.20/6    7.26/8        /         /     6.49/10   8.16/9    9.57/7    3.14/9    4.14/6    5.28/7    5.15/4    3.58/3    7.20/6   15.16/10   4.10/7    4.20/6  
                                         99.22/5  103.01/5  103.57/5  
                                          2.41/4    3.39/9    0.56/10 
  6 Vacek Karel                   106.09  4.41/10  11.28/9        /    24.00/9   29.29/8   35.41/8   45.21/8   47.21/8   51.25/8   55.39/6   60.58/6   67.47/7   75.08/7   89.02/7   92.44/7   99.00/7  
    SK Chrast                             4.41/10   6.47/7        /         /     5.29/7    6.12/6    9.40/6    2.00/5    4.04/5    4.14/4    5.19/5    6.49/8    7.21/7   13.54/7    3.42/5    6.16/8  
                                        101.53/6  105.24/6  106.09/6  
                                          2.53/6    3.31/7    0.45/7  
  7 Kempa Miroslav                110.17  2.18/5    9.50/8        /    23.00/7   29.35/9   36.50/9   46.53/9   49.52/9   54.54/9   59.43/8   65.02/8   71.50/8   79.12/8   93.10/8   96.52/8  103.19/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.18/5    7.32/9        /         /     6.35/9    7.15/8   10.03/8    2.59/8    5.02/9    4.49/6    5.19/5    6.48/7    7.22/8   13.58/8    3.42/5    6.27/9  
                                        106.02/7  109.33/7  110.17/7  
                                          2.43/5    3.31/7    0.44/6  
  8 Koutný Vladimír               112.06  1.46/3    6.46/4        /    15.04/5   19.24/5   25.58/5   35.14/5   37.26/5   44.35/5   59.56/9   66.54/9   78.17/9   84.06/9   99.11/9  101.33/9  105.46/9  
    OOB Třebíč                            1.46/3    5.00/6        /         /     4.20/6    6.34/7    9.16/5    2.12/6    7.09/10  15.21/10   6.58/8   11.23/9    5.49/4   15.05/9    2.22/2    4.13/4  
                                        108.24/8  111.27/8  112.06/8  
                                          2.38/3    3.03/4    0.39/4  
  9 Veselý Ivo                    113.46  2.31/7    7.17/6        /    23.24/8   27.15/7   32.28/6   43.12/6   45.30/6   48.30/6   53.04/5   60.09/5   63.51/5   73.37/6   85.46/5   91.54/5   95.30/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.31/7    4.46/5        /         /     3.51/3    5.13/5   10.44/9    2.18/7    3.00/3    4.34/5    7.05/9    3.42/2    9.46/10  12.09/5    6.08/9    3.36/3  
                                        108.36/9  112.55/9  113.46/9  
                                         13.06/10   4.19/10   0.51/9  
 10 Hanousek Martin               135.02  2.48/8   17.09/10       /    25.19/10  31.12/10  39.40/10  51.34/10  56.47/10  61.22/10  74.11/10  80.20/10 100.20/10 107.42/10 120.12/10 123.11/10 127.25/10 
    SK Chotěboř                           2.48/8   14.21/10       /         /     5.53/8    8.28/10  11.54/10   5.13/10   4.35/8   12.49/9    6.09/7   20.00/10   7.22/8   12.30/6    2.59/3    4.14/5  
                                        130.54/10 134.16/10 135.02/10 
                                          3.29/8    3.22/6    0.46/8  
    Vašek Miroslav             DISK       2.44/     7.37/         /    16.40/    22.34/    28.59/    40.10/    42.43/    47.03/    52.11/    58.56/    63.31/    70.44/    96.41/         /   115.03/   
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.44/     4.53/         /         /     5.54/     6.25/    11.11/     2.33/     4.20/     5.08/     6.45/     4.35/     7.13/    25.57/         /         /   
                                              /   121.14/   122.09/   
                                              /         /     0.55/   
    Zacha Pavel                DISK-LIM.  2.36/    11.23/         /    36.30/    42.23/    48.52/    60.08/    64.29/    68.48/    77.41/    82.57/    92.54/    98.59/   109.48/   126.05/   147.26/   
    OK Jihlava                            2.36/     8.47/         /         /     5.53/     6.29/    11.16/     4.21/     4.19/     8.53/     5.16/     9.57/     6.05/    10.49/    16.17/    21.21/   
                                        153.11/   155.48/   156.29/   
                                          5.45/     2.37/     0.41/   
    Vacek Milan                DISK-LIM.  4.56/    28.41/         /    37.26/    44.13/    52.01/    61.32/    64.12/    68.53/    75.22/    81.18/    87.10/    95.21/   114.06/   123.34/   132.20/   
    OK Jihlava                            4.56/    23.45/         /         /     6.47/     7.48/     9.31/     2.40/     4.41/     6.29/     5.56/     5.52/     8.11/    18.45/     9.28/     8.46/   
                                        144.41/   150.31/   151.53/   
                                         12.21/     5.50/     1.22/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.3km  160m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-125     2-102     3-129     4-106     5-117     6-111     7-134     8-147     9-135    10-138    11-112    12-110    13-132    14-105    15-141    16-120   
                                      17-121    18-104    19-122    20-100   
  1 Voborník Petr                  61.16  1.28/1*   4.33/1*       /    10.15/1*  15.37/1*  18.52/1*  23.46/1*  27.12/1*  32.32/1*  34.56/1*  36.34/1*  40.36/2   43.35/1*  46.07/1*  47.54/1*  50.24/1* 
    SK Chotěboř                           1.28/1*   3.05/1*       /         /     5.22/1*   3.15/1*   4.54/1*   3.26/6    5.20/1*   2.24/2    1.38/11   4.02/3    2.59/1*   2.32/1*   1.47/2    2.30/3  
                                         52.10/1*  55.06/1*  59.23/1*  60.39/1*  61.16/1* 
                                          1.46/1*   2.56/3    4.17/16   1.16/2    0.37/6  
  2 Kubičko Petr                   63.31  3.29/16   6.47/8        /    11.43/2   18.23/3   21.56/3   26.59/2   29.38/2   35.13/2   37.47/2   39.11/2   21.02/1*  46.22/2   49.11/2   51.31/2   53.48/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.29/16   3.18/2        /         /     6.40/10   3.33/2    5.03/3    2.39/4    5.35/2    2.34/4    1.24/5        /    25.20/17   2.49/2    2.20/6    2.17/1* 
                                         55.58/2   59.28/2   61.42/2   63.02/2   63.31/2  
                                          2.10/3    3.30/5    2.14/3    1.20/4    0.29/1* 
  3 Parkán Jiří                    70.20  1.34/2    5.20/2        /    12.02/3   18.12/2   21.50/2   27.47/3   30.21/3   36.46/3   39.28/3   41.00/3   45.16/3   49.16/3   52.22/3   56.56/3   60.43/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           1.34/2    3.46/7        /         /     6.10/3    3.38/3    5.57/12   2.34/3    6.25/9    2.42/6    1.32/10   4.16/4    4.00/13   3.06/5    4.34/16   3.47/9  
                                         63.22/3   65.47/3   68.04/3   69.37/3   70.20/3  
                                          2.39/9    2.25/1*   2.17/4    1.33/7    0.43/14 
  4 Nešpor Jan                     72.45  3.09/13   6.46/7        /    14.49/8   21.36/9   26.53/9   31.54/7   33.27/4   39.18/4   41.33/4   42.51/4   46.49/4   50.16/4   56.22/5   58.00/4   60.41/3  
    OOB Třebíč                            3.09/13   3.37/4        /         /     6.47/12   5.17/13   5.01/2    1.33/1*   5.51/4    2.15/1*   1.18/4    3.58/2    3.27/5    6.06/16   1.38/1*   2.41/4  
                                         63.44/4   67.49/4   70.24/4   72.10/5   72.45/4  
                                          3.03/12   4.05/11   2.35/5    1.46/10   0.35/3  
  4 Rajnošek Zdeněk                72.45  1.52/3    5.32/3        /    13.43/5   20.21/5   24.13/5   29.37/5   33.55/5   40.00/5   42.27/5   44.07/5   51.12/6   54.35/6   58.20/6   60.29/6   62.46/6  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    1.52/3    3.40/6        /         /     6.38/8    3.52/5    5.24/9    4.18/8    6.05/6    2.27/3    1.40/12   7.05/14   3.23/4    3.45/11   2.09/4    2.17/1* 
                                         64.52/5   68.29/5   70.36/5   72.08/4   72.45/4  
                                          2.06/2    3.37/7    2.07/1*   1.32/5    0.37/6  
  6 Zeman Jaroslav                 75.33  2.10/5    5.47/4        /    12.59/4   19.54/4   23.54/4   29.09/4   35.15/6   42.05/6   44.43/6   45.57/6   49.54/5   53.11/5   56.10/4   59.34/5   62.21/5  
    SK Chrast                             2.10/5    3.37/4        /         /     6.55/13   4.00/6    5.15/7    6.06/14   6.50/10   2.38/5    1.14/2    3.57/1*   3.17/3    2.59/4    3.24/15   2.47/5  
                                         66.53/6   71.07/6   73.17/6   74.55/6   75.33/6  
                                          4.32/16   4.14/14   2.10/2    1.38/8    0.38/9  
  7 Beneš Jan                      79.18  2.00/4    6.26/6        /    16.16/13  22.54/11  27.33/11  33.45/11  35.26/7   42.30/7   45.19/7   46.47/7   51.15/7   55.28/8   59.37/9   61.55/8   68.50/10 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.00/4    4.26/9        /         /     6.38/8    4.39/10   6.12/13   1.41/2    7.04/13   2.49/8    1.28/9    4.28/6    4.13/14   4.09/13   2.18/5    6.55/16 
                                         71.26/10  74.09/7   77.28/7   78.41/7   79.18/7  
                                          2.36/7    2.43/2    3.19/9    1.13/1*   0.37/6  
  8 Bořil Petr                     81.37  2.19/7    7.06/10       /    15.00/9   21.28/8   26.05/8   31.22/6   35.50/8   42.40/8   45.32/8   46.58/8   51.25/8   55.20/7   58.46/7   61.40/7   68.30/8  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.19/7    4.47/11       /         /     6.28/6    4.37/9    5.17/8    4.28/9    6.50/10   2.52/10   1.26/6    4.27/5    3.55/12   3.26/10   2.54/10   6.50/15 
                                         71.21/9   74.55/9   78.30/9   80.45/8   81.37/8  
                                          2.51/11   3.34/6    3.35/13   2.15/13   0.52/17 
  9 Suk Marek                      81.41  3.12/15   8.11/13       /    15.48/10  22.31/10  27.03/10  32.08/8   36.57/9   43.49/9   46.36/9   47.53/9   52.52/9   56.43/10  59.49/10  62.17/9   68.49/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.12/15   4.59/12       /         /     6.43/11   4.32/8    5.05/4    4.49/10   6.52/12   2.47/7    1.17/3    4.59/10   3.51/10   3.06/5    2.28/8    6.32/14 
                                         71.17/8   74.31/8   78.25/8   80.56/9   81.41/9  
                                          2.28/6    3.14/4    3.54/14   2.31/15   0.45/15 
 10 Kafka Václav                   82.24  3.02/12   7.04/9        /    13.55/6   20.22/6   24.32/6   32.14/9   38.16/10  44.24/10  47.14/10  48.27/10  52.57/10  56.04/9   59.19/8   62.42/10  65.35/7  
    OK Jihlava                            3.02/12   4.02/8        /         /     6.27/5    4.10/7    7.42/15   6.02/13   6.08/7    2.50/9    1.13/1*   4.30/7    3.07/2    3.15/7    3.23/14   2.53/7  
                                         70.03/7   76.40/11  80.06/10  81.46/10  82.24/10 
                                          4.28/15   6.37/15   3.26/11   1.40/9    0.38/9  
 11 Pavlík Ladislav                84.09  4.29/17  10.07/16       /    17.56/14  24.24/14  29.06/12  34.19/12  39.32/11  45.18/11  48.24/11  49.50/11  54.34/11  58.18/11  61.36/11  64.51/11  70.35/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.29/17   5.38/14       /         /     6.28/6    4.42/11   5.13/6    5.13/12   5.46/3    3.06/13   1.26/6    4.44/9    3.44/8    3.18/8    3.15/13   5.44/12 
                                         72.45/11  76.32/10  80.27/11  83.36/11  84.09/11 
                                          2.10/3    3.47/8    3.55/15   3.09/17   0.33/2  
 12 Skryja Bořivoj                 91.41  2.29/10   6.04/5        /    21.42/16  27.27/15  33.15/15  38.24/15  42.00/13  48.20/12  51.14/12  54.01/12  61.32/12  65.08/12  67.57/12  73.42/12  80.01/14 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.29/10   3.35/3        /         /     5.45/2    5.48/15   5.09/5    3.36/7    6.20/8    2.54/11   2.47/15   7.31/15   3.36/7    2.49/2    5.45/17   6.19/13 
                                         82.38/13  86.43/13  89.49/12  91.05/12  91.41/12 
                                          2.37/8    4.05/11   3.06/7    1.16/2    0.36/4  
 13 Novohradský Jan                93.12  2.34/11  10.45/17       /    19.52/15  31.33/16  37.17/16  43.10/16  48.04/16  54.06/14  57.41/14  59.07/14  63.49/13  67.17/13  70.39/13  73.47/13  79.27/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.34/11   8.11/17       /         /    11.41/17   5.44/14   5.53/11   4.54/11   6.02/5    3.35/14   1.26/6    4.42/8    3.28/6    3.22/9    3.08/11   5.40/11 
                                         81.43/12  85.35/12  89.59/13  92.36/13  93.12/13 
                                          2.16/5    3.52/9    4.24/17   2.37/16   0.36/4  
 14 Lichovník Tomáš                97.34  2.10/5    7.32/11       /    16.13/12  24.19/13  31.06/14  38.19/14  41.19/12  48.36/13  53.29/13  55.15/13  65.28/14  69.50/14  74.05/14  76.32/14  79.58/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.10/5    5.22/13       /         /     8.06/15   6.47/16   7.13/14   3.00/5    7.17/15   4.53/17   1.46/13  10.13/16   4.22/15   4.15/14   2.27/7    3.26/8  
                                         82.41/14  91.02/14  94.31/14  96.53/14  97.34/14 
                                          2.43/10   8.21/17   3.29/12   2.22/14   0.41/12 
 15 Petráček Aleš                 103.46  2.22/8    8.16/14       /    16.00/11  23.25/12  30.20/13  35.59/13  47.23/15  55.03/16  58.05/16  63.31/16  68.43/16  72.30/16  86.27/16  88.30/16  91.18/15 
    OK Jihlava                            2.22/8    5.54/15       /         /     7.25/14   6.55/17   5.39/10  11.24/16   7.40/16   3.02/12   5.26/17   5.12/11   3.47/9   13.57/17   2.03/3    2.48/6  
                                         94.29/15  98.36/15 101.32/15 103.04/15 103.46/15 
                                          3.11/13   4.07/13   2.56/6    1.32/5    0.42/13 
 16 Kuncíř Jaroslav               108.20  2.26/9    9.30/15       /    24.26/17  32.55/17  37.56/17  46.59/17  54.42/17  63.52/17  67.53/17  71.00/17  77.53/17  82.39/17  88.33/17  91.12/17  95.14/17 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.26/9    7.04/16       /         /     8.29/16   5.01/12   9.03/17   7.43/15   9.10/17   4.01/16   3.07/16   6.53/13   4.46/16   5.54/15   2.39/9    4.02/10 
                                         98.26/16 102.20/16 105.41/16 107.42/16 108.20/16 
                                          3.12/14   3.54/10   3.21/10   2.01/12   0.38/9  
 17 Kinc Vladimír                 117.33  3.10/14   7.41/12       /    14.30/7   20.53/7   24.44/7   33.17/10  47.08/14  54.14/15  57.54/15  60.14/15  66.54/15  70.46/15  74.46/15  77.54/15  94.32/16 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.10/14   4.31/10       /         /     6.23/4    3.51/4    8.33/16  13.51/17   7.06/14   3.40/15   2.20/14   6.40/12   3.52/11   4.00/12   3.08/11  16.38/17 
                                        103.48/17 111.41/17 114.50/17 116.46/17 117.33/17 
                                          9.16/17   7.53/16   3.09/8    1.56/11   0.47/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.1km  125m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-127     2-126     3-129     4-132     5-117     6-110     7-136     8-113     9-114    10-137    11-135    12-116    13-139    14-105    15-104    16-121   
                                      17-100   
  1 Koudelný Jiří                  56.22  3.03/8    5.41/4        /    15.00/3   18.28/2   21.20/3   24.58/7   27.34/3   30.27/2   33.39/2   36.15/3   40.46/2   45.22/1*  48.34/1*  51.57/2   54.05/1* 
    OOB Třebíč                            3.03/8    2.38/4        /         /     3.28/3    2.52/3    3.38/11   2.36/1*   2.53/1*   3.12/3    2.36/6    4.31/2    4.36/1*   3.12/4    3.23/4    2.08/1* 
                                         55.43/1*  56.22/1* 
                                          1.38/5    0.39/2  
  2 Matras Jaroslav                57.48  3.22/9    5.54/6        /    14.20/2   17.59/1*  21.03/1*  23.04/1*  25.53/1*  30.10/1*  33.26/1*  35.42/1*  40.22/1*  45.45/2   48.41/2   51.34/1*  55.27/2  
    SK Chrast                             3.22/9    2.32/3        /         /     3.39/7    3.04/6    2.01/1*   2.49/3    4.17/10   3.16/7    2.16/4    4.40/3    5.23/5    2.56/1*   2.53/1*   3.53/7  
                                         57.07/2   57.48/2  
                                          1.40/6    0.41/4  
  3 Pospíšil Jaromír               59.23  2.50/4    6.12/7        /    15.12/5   18.30/3   21.15/2   23.41/2   27.56/6   31.15/5   34.28/4   36.31/4   43.48/7   48.46/5   51.47/4   54.52/3   57.10/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.50/4    3.22/8        /         /     3.18/1*   2.45/1*   2.26/5    4.15/12   3.19/3    3.13/5    2.03/1*   7.17/13   4.58/2    3.01/3    3.05/2    2.18/2  
                                         58.43/3   59.23/3  
                                          1.33/2    0.40/3  
  4 Orálek Miroslav                61.53  2.39/2    5.36/3        /    15.25/7   18.59/6   22.39/8   25.01/8   28.53/8   32.42/7   36.01/8   38.15/6   43.36/6   49.40/6   53.02/6   56.17/5   59.29/4  
    OOB Třebíč                            2.39/2    2.57/5        /         /     3.34/5    3.40/10   2.22/4    3.52/10   3.49/6    3.19/8    2.14/3    5.21/7    6.04/9    3.22/6    3.15/3    3.12/4  
                                         61.11/4   61.53/4  
                                          1.42/7    0.42/5  
  5 Wurzel Břetislav               62.34  2.51/5    5.17/1*       /    13.54/1*  19.30/8   22.20/6   24.36/4   27.23/2   30.56/3   34.04/3   36.12/2   42.27/4   47.39/3   50.54/3   56.05/4   59.46/5  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.51/5    2.26/2        /         /     5.36/14   2.50/2    2.16/3    2.47/2    3.33/5    3.08/2    2.08/2    6.15/11   5.12/4    3.15/5    5.11/10   3.41/6  
                                         62.00/5   62.34/5  
                                          2.14/13   0.34/1* 
  6 Kaňák Petr                     63.23  2.38/1*   6.31/8        /    15.33/8   19.17/7   22.15/5   24.45/5   27.54/5   31.14/4   34.41/5   37.25/5   42.23/3   48.33/4   52.27/5   56.30/6   61.01/6  
    OK Jihlava                            2.38/1*   3.53/11       /         /     3.44/8    2.58/4    2.30/8    3.09/6    3.20/4    3.27/9    2.44/8    4.58/4    6.10/10   3.54/9    4.03/7    4.31/12 
                                         62.37/6   63.23/6  
                                          1.36/3    0.46/10 
  7 Vítek Josef                    65.09  2.41/3    5.42/5        /    15.04/4   18.55/5   22.23/7   24.54/6   27.51/4   31.51/6   35.20/6   38.22/7   43.22/5   49.55/7   53.35/8   59.04/7   62.43/7  
    SK Chrast                             2.41/3    3.01/6        /         /     3.51/9    3.28/9    2.31/9    2.57/4    4.00/7    3.29/10   3.02/9    5.00/5    6.33/11   3.40/7    5.29/11   3.39/5  
                                         64.26/7   65.09/7  
                                          1.43/9    0.43/6  
  8 Kopecký Zdeněk                 66.16  2.52/6    5.17/1*       /    15.13/6   18.34/4   21.32/4   24.00/3   28.44/7   32.44/8   35.32/7   39.26/8   45.10/8   50.16/8   53.15/7   61.03/8   64.07/8  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.52/6    2.25/1*       /         /     3.21/2    2.58/4    2.28/7    4.44/15   4.00/7    2.48/1*   3.54/14   5.44/9    5.06/3    2.59/2    7.48/14   3.04/3  
                                         65.32/8   66.16/8  
                                          1.25/1*   0.44/8  
  9 Hrstka Vladislav               69.23  3.38/10   9.45/13       /    21.19/13  24.53/11  28.02/11  30.17/10  33.56/10  37.04/10  40.34/10  43.10/10  48.31/10  54.15/10  58.32/10  62.25/9   66.42/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.38/10   6.07/16       /         /     3.34/5    3.09/7    2.15/2    3.39/9    3.08/2    3.30/11   2.36/6    5.21/7    5.44/8    4.17/11   3.53/6    4.17/10 
                                         68.40/9   69.23/9  
                                          1.58/12   0.43/6  
 10 Starka František               75.26  2.55/7    8.21/11       /    21.08/12  25.36/13  29.24/12  33.46/13  37.11/12  43.10/13  46.24/12  48.42/12  54.39/12  60.07/12  64.34/12  68.03/10  72.58/10 
    SK Chrast                             2.55/7    5.26/15       /         /     4.28/10   3.48/12   4.22/16   3.25/8    5.59/14   3.14/6    2.18/5    5.57/10   5.28/6    4.27/13   3.29/5    4.55/13 
                                         74.40/10  75.26/10 
                                          1.42/7    0.46/10 
 11 Záhorec František              77.40  5.49/13   9.14/12       /    19.27/10  23.57/10  27.43/10  31.41/11  34.46/11  39.26/11  44.24/11  48.09/11  52.32/11  58.15/11  62.06/11  68.46/11  75.13/11 
    SK Chrast                             5.49/13   3.25/9        /         /     4.30/11   3.46/11   3.58/13   3.05/5    4.40/11   4.58/15   3.45/13   4.23/1*   5.43/7    3.51/8    6.40/13   6.27/14 
                                         76.49/11  77.40/11 
                                          1.36/3    0.51/14 
 12 Henek Milan                    84.01  3.46/11   7.55/9        /    20.09/11  25.24/12  29.53/13  32.53/12  37.17/13  42.16/12  46.51/13  51.00/13  58.30/13  66.33/13  71.05/13  76.14/13  80.31/12 
    SK Radioklub Blansko                  3.46/11   4.09/12       /         /     5.15/13   4.29/14   3.00/10   4.24/14   4.59/12   4.35/13   4.09/15   7.30/15   8.03/13   4.32/14   5.09/8    4.17/10 
                                         82.58/12  84.01/12 
                                          2.27/14   1.03/16 
 12 Klusáček Martin                84.01  5.14/12   8.20/10       /    17.13/9   20.44/9   24.11/9   26.37/9   29.47/9   34.03/9   37.15/9   41.44/9   46.58/9   54.00/9   57.58/9   74.07/12  81.15/13 
    OOB Třebíč                            5.14/12   3.06/7        /         /     3.31/4    3.27/8    2.26/5    3.10/7    4.16/9    3.12/3    4.29/16   5.14/6    7.02/12   3.58/10  16.09/15   7.08/15 
                                         83.11/13  84.01/12 
                                          1.56/11   0.50/12 
 14 Fiala Petr                     91.05  6.19/14  11.00/14       /    24.25/14  29.32/14  34.03/14  38.04/14  42.22/14  47.57/14  52.44/14  56.10/14  63.31/14  72.13/14  76.56/14  82.05/14  86.04/14 
    OOB Třebíč                            6.19/14   4.41/13       /         /     5.07/12   4.31/15   4.01/14   4.18/13   5.35/13   4.47/14   3.26/11   7.21/14   8.42/14   4.43/15   5.09/8    3.59/8  
                                         90.15/14  91.05/14 
                                          4.11/16   0.50/12 
 15 Prokeš Ladislav               108.50 11.16/16  15.08/16       /    27.36/15  34.47/15  38.57/15  42.50/15  46.45/15  53.45/15  57.45/15  61.03/15  68.02/15  76.44/15  81.10/15 102.11/15 106.17/15 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          11.16/16   3.52/10       /         /     7.11/15   4.10/13   3.53/12   3.55/11   7.00/15   4.00/12   3.18/10   6.59/12   8.42/14   4.26/12  21.01/16   4.06/9  
                                        108.06/15 108.50/15 
                                          1.49/10   0.44/8  
 16 Novák Zdeněk                  137.25  7.59/15  12.52/15       /    27.40/16  35.51/16  47.05/16  51.22/16  70.22/16  79.32/16  91.38/16  95.09/16 105.00/16 114.00/16 118.58/16 124.48/16 133.43/16 
    SK Chotěboř                           7.59/15   4.53/14       /         /     8.11/16  11.14/16   4.17/15  19.00/16   9.10/16  12.06/16   3.31/12   9.51/16   9.00/16   4.58/16   5.50/12   8.55/16 
                                        136.25/16 137.25/16 
                                          2.42/15   1.00/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.0km  105m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-126     3-128     4-103     5-132     6-111     7-115     8-138     9-117    10-105    11-122    12-100   
  1 Gřunděl Ivan                   58.57  3.33/1*   6.34/1*   8.10/1*  11.56/1*  18.36/1*  24.17/1*  31.34/1*  36.04/1*  44.08/1*  50.45/1*  55.34/1*  58.15/1*  58.57/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.33/1*   3.01/3    1.36/6    3.46/3    6.40/2    5.41/3    7.17/3    4.30/4    8.04/1*   6.37/3    4.49/1*   2.41/5    0.42/2  
  2 Blecha Ladislav                60.07  4.55/3    7.50/2    8.52/2   12.42/2   19.10/2   25.15/2   33.43/2   38.25/2   46.34/2   52.18/2   57.35/2   59.23/2   60.07/2  
    SK Free Jihlava                       4.55/3    2.55/2    1.02/1*   3.50/5    6.28/1*   6.05/4    8.28/4    4.42/5    8.09/2    5.44/1*   5.17/2    1.48/1*   0.44/3  
  3 Pospíšil Jiří                  62.28  4.06/2    8.03/3    9.35/3   13.21/3   20.07/3   28.08/4   34.29/3   38.27/4   47.08/3   53.37/3   59.37/3   61.48/3   62.28/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.06/2    3.57/7    1.32/5    3.46/3    6.46/3    8.01/7    6.21/1*   3.58/2    8.41/3    6.29/2    6.00/4    2.11/3    0.40/1* 
  4 Vodrážka Oldřich               64.17  7.44/7   10.53/6   12.01/6   14.50/5   21.37/4   27.45/3   34.33/4   38.25/2   48.11/4   55.53/4   61.29/4   63.28/4   64.17/4  
    SK Hlinsko                            7.44/7    3.09/4    1.08/2    2.49/1*   6.47/5    6.08/5    6.48/2    3.52/1*   9.46/6    7.42/4    5.36/3    1.59/2    0.49/5  
  5 Paulíček Jiří                  75.23  6.03/4    9.27/4   10.46/4   17.51/6   25.44/6   30.39/6   42.06/5   46.15/5   55.43/5   64.49/5   71.26/5   74.18/5   75.23/5  
    OK Jihlava                            6.03/4    3.24/6    1.19/3    7.05/7    7.53/7    4.55/1*  11.27/5    4.09/3    9.28/5    9.06/6    6.37/5    2.52/6    1.05/8  
  6 Pelz Lubomír                   98.04  6.39/6   12.40/7   15.00/7   18.51/7   28.03/7   37.08/7   49.22/6   56.18/6   72.49/6   84.25/6   93.31/6   97.03/6   98.04/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.39/6    6.01/8    2.20/7    3.51/6    9.12/8    9.05/8   12.14/6    6.56/7   16.31/8   11.36/7    9.06/7    3.32/7    1.01/7  
  7 Dobiáš Jaroslav               108.27 21.44/8   24.19/8   30.23/8   37.36/8   44.22/8   49.41/8   69.16/8   74.02/8   83.20/8   91.44/7  103.00/7  107.32/7  108.27/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                 21.44/8    2.35/1*   6.04/8    7.13/8    6.46/3    5.19/2   19.35/7    4.46/6    9.18/4    8.24/5   11.16/8    4.32/8    0.55/6  
  8 Hájek Rudolf                  108.51  6.31/5    9.51/5   11.18/5   14.28/4   21.45/5   28.59/5   50.54/7   65.04/7   77.09/7   98.20/8  105.38/8  108.03/8  108.51/8  
    SK Chotěboř                           6.31/5    3.20/5    1.27/4    3.10/2    7.17/6    7.14/6   21.55/8   14.10/8   12.05/7   21.11/8    7.18/6    2.25/4    0.48/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         4.0km   70m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-124     2-127     3-128     4-130     5-118     6-133     7-110     8-117     9-139    10-140    11-141    12-105    13-104    14-121    15-100   
  1 Šmrha František                55.50  2.32/1*   3.48/1*   7.40/1*  11.45/1*  17.26/1*  19.03/1*  23.32/1*  29.15/1*  32.38/1*  36.38/1*  38.56/1*  41.39/1*  47.43/1*  52.04/1*  54.42/1*  55.50/1* 
    OK Jihlava                            2.32/1*   1.16/2    3.52/1*   4.05/2    5.41/1*   1.37/1*   4.29/3    5.43/2    3.23/2    4.00/3    2.18/2    2.43/2    6.04/2    4.21/2    2.38/2    1.08/4  
  2 Nepejchal Bohumil              63.33  2.54/3    4.09/2   15.34/4   20.31/4   26.34/4   29.44/4   34.04/4   39.10/3   42.31/3   46.28/3   48.29/2   51.08/2   56.15/2   59.58/2   62.27/2   63.33/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.54/3    1.15/1*  11.25/4    4.57/3    6.03/2    3.10/5    4.20/1*   5.06/1*   3.21/1*   3.57/2    2.01/1*   2.39/1*   5.07/1*   3.43/1*   2.29/1*   1.06/3  
  3 Matějka Leo                    78.06  4.27/5    5.53/5   18.38/5   24.30/5   30.55/5   33.03/5   37.29/5   43.46/5   48.42/5   55.02/5   58.09/5   63.12/5   69.28/3   74.15/3   77.05/3   78.06/3  
    OK Jihlava                            4.27/5    1.26/3   12.45/5    5.52/5    6.25/3    2.08/2    4.26/2    6.17/4    4.56/5    6.20/5    3.07/4    5.03/5    6.16/3    4.47/3    2.50/4    1.01/2  
  4 Holát František                80.53  2.34/2    4.44/3    9.51/2   13.20/2   19.53/2   22.04/2   29.56/2   36.46/2   41.10/2   44.50/2   54.07/4   56.56/4   72.05/4   77.05/4   79.53/4   80.53/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.34/2    2.10/5    5.07/2    3.29/1*   6.33/4    2.11/3    7.52/5    6.50/5    4.24/4    3.40/1*   9.17/5    2.49/3   15.09/4    5.00/4    2.48/3    1.00/1* 
  5 Kruml František                87.59  3.00/4    5.04/4   11.29/3   16.57/3   24.31/3   26.48/3   33.31/3   39.39/4   43.42/4   49.30/4   52.03/3   56.17/3   77.32/5   83.24/5   86.34/5   87.59/5  
    OOB Třebíč                            3.00/4    2.04/4    6.25/3    5.28/4    7.34/5    2.17/4    6.43/4    6.08/3    4.03/3    5.48/4    2.33/3    4.14/4   21.15/5    5.52/5    3.10/5    1.25/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.1km   40m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-131     2-142     3-143     4-144     5-145     6-146     7-100   
  1 Šebesta Jakub                  21.39  3.25/3    6.58/1*   9.32/1*  11.02/1*  15.15/1*  18.18/1*  20.23/1*  21.39/1* 
    SK Chrast                             3.25/3    3.33/1*   2.34/1*   1.30/2    4.13/4    3.03/3    2.05/10   1.16/15 
  2 Gregor Lukáš                   23.28  4.32/14   8.52/6   11.47/3   13.13/3   17.52/2   20.53/2   22.32/2   23.28/2  
    SK Chotěboř                           4.32/14   4.20/5    2.55/2    1.26/1*   4.39/8    3.01/2    1.39/2    0.56/2  
  3 Hybeš David                    24.06  3.20/2    9.07/9   12.29/7   14.23/6   18.11/3   21.27/3   23.12/3   24.06/3  
    SK Chrast                             3.20/2    5.47/15   3.22/5    1.54/4    3.48/1*   3.16/4    1.45/4    0.54/1* 
  4 Šebesta Kryštof                25.32  3.11/1*   7.30/2   10.57/2   13.04/2   18.58/6   22.40/5   24.36/4   25.32/4  
    SK Chrast                             3.11/1*   4.19/4    3.27/8    2.07/8    5.54/14   3.42/5    1.56/6    0.56/2  
  5 Pošvář Vojtěch                 26.34  4.15/12   8.31/5   12.13/5   14.19/4   18.54/5   22.37/4   25.05/5   26.34/5  
    SK Chrast                             4.15/12   4.16/3    3.42/9    2.06/6    4.35/6    3.43/6    2.28/13   1.29/16 
  6 Bořilová Markéta               27.03  4.46/15   8.52/6   12.08/4   14.22/5   18.33/4   23.37/7   25.58/6   27.03/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.46/15   4.06/2    3.16/4    2.14/12   4.11/3    5.04/16   2.21/12   1.05/8  
  7 Miličevič Marin                27.26  3.30/5    8.53/8   13.02/9   15.14/8   19.49/7   24.19/8   26.16/7   27.26/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.30/5    5.23/12   4.09/13   2.12/11   4.35/6    4.30/12   1.57/7    1.10/10 
  8 Voborník Jakub                 27.42  3.25/3   11.48/17  14.54/15  16.33/14  20.58/11  25.06/10  26.41/8   27.42/8  
    SK Chotěboř                           3.25/3    8.23/20   3.06/3    1.39/3    4.25/5    4.08/9    1.35/1*   1.01/5  
  9 Kubičko Petr                   27.47  4.04/10   8.29/4   13.35/12  15.30/11  20.34/9   23.28/6   26.42/9   27.47/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.04/10   4.25/6    5.06/20   1.55/5    5.04/9    2.54/1*   3.14/16   1.05/8  
 10 Nešpor Jan                     27.59  3.43/7    8.27/3   12.20/6   14.26/7   20.10/8   24.39/9   26.48/10  27.59/10 
    OOB Třebíč                            3.43/7    4.44/7    3.53/11   2.06/6    5.44/11   4.29/11   2.09/11   1.11/11 
 11 Kopecká Šárka                  28.18  4.01/9    9.14/10  13.12/10  15.23/9   21.20/13  25.16/11  27.17/11  28.18/11 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.01/9    5.13/11   3.58/12   2.11/10   5.57/16   3.56/7    2.01/9    1.01/5  
 12 Kopecká Kristýna               28.30  4.04/10   9.15/11  12.40/8   15.25/10  21.19/12  25.26/12  27.17/11  28.30/12 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.04/10   5.11/10   3.25/7    2.45/18   5.54/14   4.07/8    1.51/5    1.13/14 
 13 Vacková Anna                   28.53  4.19/13   9.25/12  13.12/10  15.31/12  20.56/10  25.43/13  27.41/13  28.53/13 
    OK Jihlava                            4.19/13   5.06/9    3.47/10   2.19/13   5.25/10   4.47/15   1.58/8    1.12/13 
 14 Švec Martin                    30.05  6.40/20  11.45/16  15.09/16  17.47/16  21.50/14  26.32/15  29.09/14  30.05/14 
    SK Chrast                             6.40/20   5.05/8    3.24/6    2.38/16   4.03/2    4.42/14   2.37/14   0.56/2  
 15 Čech Petr                      30.46  3.53/8    9.36/13  14.24/13  16.32/13  22.16/15  26.28/14  29.09/14  30.46/15 
    OK Jihlava                            3.53/8    5.43/14   4.48/16   2.08/9    5.44/11   4.12/10   2.41/15   1.37/18 
 16 Švec Petr                      34.15  5.16/18  11.53/18  16.19/18  18.49/18  26.56/18  31.29/17  33.12/16  34.15/16 
    SK Chrast                             5.16/18   6.37/17   4.26/15   2.30/14   8.07/17   4.33/13   1.43/3    1.03/7  
 17 Romanovská Ema                 35.03  5.32/19  11.04/15  15.19/17  18.16/17  24.06/16  30.26/16  33.52/17  35.03/17 
    OK Jihlava                            5.32/19   5.32/13   4.15/14   2.57/20   5.50/13   6.20/17   3.26/17   1.11/11 
 18 Kodysová Šárka                 40.04  3.37/6    9.49/14  14.44/14  17.24/15  25.43/17  32.57/18  38.28/18  40.04/18 
    TJ Růžená                             3.37/6    6.12/16   4.55/17   2.40/17   8.19/19   7.14/18   5.31/21   1.36/17 
 19 Jelínková Adéla                42.12  5.11/17  12.00/20  16.58/20  19.33/19  27.57/20  35.57/19  40.22/19  42.12/19 
    TJ Růžená                             5.11/17   6.49/19   4.58/19   2.35/15   8.24/20   8.00/19   4.25/18   1.50/20 
 20 Jelínek Kryštof                42.58  5.08/16  11.55/19  16.52/19  19.39/20  27.46/19  36.21/20  40.57/20  42.58/20 
    TJ Růžená                             5.08/16   6.47/18   4.57/18   2.47/19   8.07/17   8.35/20   4.36/19   2.01/21 
 21 Pittnerová Adéla               65.46  8.04/21  17.16/21  26.50/21  31.36/21  43.50/21  58.51/21  63.59/21  65.46/21 
    SK Chotěboř                           8.04/21   9.12/21   9.34/21   4.46/21  12.14/21  15.01/21   5.08/20   1.47/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: TPR         3.9km   65m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-126     2-128     3-103     4-119     5-118     6-133     7-111     8-117     9-139    10-105    11-120    12-121    13-100   
  1 Čech Jiří                      70.36  5.37/1*   9.21/2   12.41/2   17.31/2   21.39/1*  22.51/1*  26.53/1*  32.27/1*  39.07/1*  48.25/1*  59.01/1*  68.05/1*  69.46/1*  70.36/1* 
    OK Jihlava                            5.37/1*   3.44/6    3.20/1*   4.50/2    4.08/1*   1.12/1*   4.02/1*   5.34/1*   6.40/5    9.18/6   10.36/2    9.04/7    1.41/1*   0.50/1* 
  2 Jahodová Barbora               80.10  5.44/2    7.02/1*  11.44/1*  16.53/1*  23.16/2   25.14/2   44.04/4   55.05/4   60.04/4   64.45/3   73.12/2   77.05/2   79.08/2   80.10/2  
    OK Jihlava                            5.44/2    1.18/1*   4.42/4    5.09/4    6.23/2    1.58/4   18.50/7   11.01/4    4.59/2    4.41/1*   8.27/1*   3.53/3    2.03/5    1.02/6  
  3 Kuchťáková Lucie               82.50  8.39/3   10.19/4   14.52/4   23.06/4   34.01/4   36.04/4   41.11/3   50.25/3   59.02/3   65.03/4   76.02/3   80.03/3   81.58/3   82.50/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           8.39/3    1.40/4    4.33/2    8.14/7   10.55/6    2.03/5    5.07/3    9.14/2    8.37/7    6.01/2   10.59/3    4.01/4    1.55/3    0.52/3  
  4 Šťastný Jan                    86.51  8.49/4   10.17/3   14.50/3   18.36/3   25.18/3   27.00/3   32.07/2   45.22/2   50.54/2   60.13/2   80.39/4   84.02/4   86.00/4   86.51/4  
    SK Chotěboř                           8.49/4    1.28/2    4.33/2    3.46/1*   6.42/4    1.42/2    5.07/3   13.15/6    5.32/3    9.19/7   20.26/7    3.23/1*   1.58/4    0.51/2  
  5 Parkanová Romana               88.55 14.46/7   16.22/5   21.07/5   28.39/5   40.14/7   42.07/7   47.12/5   56.34/5   65.01/5   71.06/5   82.17/5   86.07/5   88.01/5   88.55/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          14.46/7    1.36/3    4.45/5    7.32/6   11.35/7    1.53/3    5.05/2    9.22/3    8.27/6    6.05/3   11.11/4    3.50/2    1.54/2    0.54/4  
  6 Panáčková Jaroslava           100.42 14.29/6   16.29/6   24.03/7   28.59/6   35.40/5   37.47/5   56.15/7   67.23/7   72.17/6   78.23/6   92.20/6   96.50/6   99.33/6  100.42/6  
    OK Jihlava                           14.29/6    2.00/5    7.34/7    4.56/3    6.41/3    2.07/7   18.28/6   11.08/5    4.54/1*   6.06/4   13.57/6    4.30/5    2.43/6    1.09/7  
  7 Švec Petr                     104.40 13.16/5   17.09/7   23.07/6   29.51/7   39.07/6   41.10/6   51.23/6   66.45/6   72.41/7   81.53/7   95.17/7  100.17/7  103.42/7  104.40/7  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod             13.16/5    3.53/7    5.58/6    6.44/5    9.16/5    2.03/5   10.13/5   15.22/7    5.56/4    9.12/5   13.24/5    5.00/6    3.25/7    0.58/5