Startovka oddílů                                                   5.10.2006 8:06:35
                                          
===ČSOB-RUZ================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1     1 Voborník Jakub           CTB0001     111    HDR      0.00     1   25,00Kč
  2     2 Gregor Lukáš             CTB0101   53131    HDR      0.00     2   25,00Kč
  3     3 Novák Zdeněk             CTB5901   53127    H45      4.00     2   40,00Kč
  4     4 Nováková Alena           CTB6551  232857    D21D    70.00     2   40,00Kč
  5     5 Voborník Petr            CTB6601   51836    H35    106.00    16   40,00Kč
  6     6 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35     40.00     6   40,00Kč
  7     7 Gregorová Bibiana        CTB6852   53132    D35     55.00    11   40,00Kč
  8     8 Šťastný Jan              CTB6902   53114    TPR     35.00     5   25,00Kč
  9     9 Šťastná Hana             CTB7051  232871    D21D    97.00    11   40,00Kč
 10    10 Žemličková Tereza        CTB7151   53136    D35     31.00     3   40,00Kč
 11    11 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D21C    34.00    18   40,00Kč
 12    12 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21C    83.00    15   40,00Kč
 13    13 Král Aleš                CTB7801   51835    H21C    89.00    17   40,00Kč
 14    14 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21C    77.00    13   40,00Kč
 15    15 Hübner Jan               CTB7902   51833    H21C    44.00     2   40,00Kč
 16    16 Hanousek Martin          CTB7910    4678    H21D    63.00    11   40,00Kč
 17    17 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21C    26.00    14   40,00Kč
 18    18 Král Michal              CTB8201   51831    H21C    71.00    11   40,00Kč
 19    19 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21C    10.00     6   40,00Kč
 20    20 Vankova Olga             CTB8751            D21D    88.00     8   40,00Kč
 21    21 Nováková Nikola          CTB9052  232854    D16    117.00     5   40,00Kč
 22   242 Žemlička Tomáš           CTB9102   53134    H16    101.00     9   40,00Kč
 23    23 Fialková Kateřina        CTB9153  232853    D16    123.00     7   40,00Kč
 24    24 Šťastná Ivana            CTB9156  232851    D16    108.00     2   40,00Kč
 25    25 Hamerníková Žaneta       CTB9253            D14     14.00     5   25,00Kč
 26    26 Gregor Petr              CTB9301   53411    H14     21.00     1   25,00Kč
 27    27 Nováková Alžběta         CTB9351  232855    D14      5.00     2   25,00Kč
 28    28 Šťastný Jan              CTB9402  416222    H12     19.00     7   25,00Kč
 29    29 Gregor Martin            CTB9403    4639    H12     28.00    10   25,00Kč
 30    30 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D14     29.00    10   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1065.00        0.00        0.00        0.00     1065.00        0.00    -1065.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1    31 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55     10.00     4   40,00Kč
  2    32 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D14      2.00     1   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       65.00        0.00        0.00        0.00       65.00        0.00      -65.00
 
 
Startovka oddílu: HVC - SK Hlinsko                               Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   260 Vodrážka Oldřich         HVC4701   52323    H55      4.00     2   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1    33 Šebesta Jakub            CHT0101            HDR      0.00     3   25,00Kč
  2    34 Starka František         CHT4801   51949    H45      7.00     3   40,00Kč
  3    35 Vítek Josef              CHT4802   51948    H45     52.00    18   40,00Kč
  4    36 Matras Jaroslav          CHT5301   51953    H45     40.00    14   40,00Kč
  5    37 Záhorec František        CHT5502   53157    H45     28.00    10   40,00Kč
  6    38 Štefec Jaroslav          CHT5801   52327    H45     16.00     6   40,00Kč
  7    39 Jansová Alena            CHT5852   51897    D35     43.00     7   40,00Kč
  8    40 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H35     79.00     7   40,00Kč
  9    41 Bulvová Hana             CHT6655    8700    D21C    24.00    13   40,00Kč
 10    42 Vacek Karel              CHT7101   51971    H21D    61.00    10   40,00Kč
 11    43 Šebesta Petr             CHT7102  232868    H21D    67.00    13   40,00Kč
 12    44 Švecová Iva              CHT7151   53167    D21C    12.00     7   40,00Kč
 13    45 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    H21C   101.00    21   40,00Kč
 14    46 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21C    86.00    16   40,00Kč
 15    47 Dobrkovská Blanka        CHT8051   51778    D21D   100.00    12   40,00Kč
 16    48 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21C     2.00     2   40,00Kč
 17    49 Simonová Lenka           CHT8151   53169    D21D    85.00     7   40,00Kč
 18    50 Matrasová Vendula        CHT8251   51982    D21C    36.00    19   40,00Kč
 19    51 Kuban Jiří               CHT8401   52302    H21D    73.00    16   40,00Kč
 20    52 Šmídová Kateřina         CHT8451  232877    D21C    18.00    10   40,00Kč
 21    53 Martinec Petr            CHT8502   52168    H21D    53.00     6   40,00Kč
 22    54 Kuban Michal             CHT8505   52303    H21C   110.00    24   40,00Kč
 23    55 Kopáček Jan              CHT8510  410357    H21C    59.00     7   40,00Kč
 24    56 Musilová Kristýna        CHT8551            D21D    91.00     9   40,00Kč
 25    57 Kysilko Zdeněk           CHT8601  336713    H21C    95.00    19   40,00Kč
 26    58 Záhorcová Alžběta        CHT8653    4635    D21D    79.00     5   40,00Kč
 27    59 Krejsa Jan               CHT8701   52175    H21C    74.00    12   40,00Kč
 28    60 Kopáčková Iva            CHT8851   52315    D21C    30.00    16   40,00Kč
 29    61 Štursová Michaela        CHT8852  416226    D18    124.00     4   40,00Kč
 30    62 Bulvová Tereza           CHT8854   49831    D18    133.00     7   40,00Kč
 31    63 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21C    50.00     4   40,00Kč
 32    64 Štefec Jaroslav          CHT9101    4632    H16    107.00    11   40,00Kč
 33    65 Burkoň Tomáš             CHT9105   53148    H16     80.00     2   40,00Kč
 34    66 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H14     27.00     3   25,00Kč
 35    67 Hrnčíř Jakub             CHT9204   49886    H14     54.00    12   25,00Kč
 36    68 Lustyk Martin            CHT9208   53174    H14     63.00    15   25,00Kč
 37    69 Jelínek Michal           CHT9209  232880    H12     25.00     9   25,00Kč
 38    70 Meduna Bohdan            CHT9302   53173    H14     39.00     7   25,00Kč
 39    71 Jelínek Lukáš            CHT9401   53155    H12     13.00     5   25,00Kč
 40    72 Hledík Jakub             CHT9501   53141    H12      4.00     2   25,00Kč
 41    73 Klimeš Jan               CHT9503   53177    H10     11.00     4   25,00Kč
 42    74 Právec David             CHT9504  232867    H12     34.00    12   25,00Kč
 43    75 Šebesta Kryštof          CHT9801  336711    HDR      0.00     4   25,00Kč
 44    76 Švec Petr                CHT9901   53175    HDR      0.00     5   25,00Kč
 45    77 Švec Martin              CHT9902   53199    HDR      0.00     6   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1605.00        0.00        0.00        0.00     1605.00        0.00    -1605.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1    78 Kopecká Kristýna         JHB0151   49830    HDR      0.00     7   25,00Kč
  2    79 Hradecká Dagmar          JHB5651   53613    D45     90.00     7   40,00Kč
  3    80 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H45     13.00     5   40,00Kč
  4    81 Kopecký Zdeněk           JHB6001   52360    H45     58.00    20   40,00Kč
  5    82 Hrstková Dana            JHB6051   52358    D45     96.00     9   40,00Kč
  6    83 Stupal František         JHB6201   52351    H21C    47.00     3   40,00Kč
  7    84 Kuncíř Jaroslav          JHB6301   49829    H35     70.00     4   40,00Kč
  8    85 Kuncířová Milena         JHB6452   49816    D21D   103.00    13   40,00Kč
  9    86 Švec Petr                JHB7101    4775    TPR     26.00     2   25,00Kč
 10    87 Švecová Marcela          JHB7351    4676    D21D    82.00     6   40,00Kč
 11    88 Vašek Miroslav           JHB7801   53630    H21D    71.00    15   40,00Kč
 12    89 Tomšů Lucie              JHB8051   52369    D21C    16.00     9   40,00Kč
 13    90 Kuncířová Kamila         JHB8557   52370    D21C    20.00    11   40,00Kč
 14   241 Stupalová Tamara         JHB8852   52352    D18    136.00     8   40,00Kč
 15    91 Králová Iveta            JHB8952   53615    D18    115.00     1   40,00Kč
 16    92 Hercigová Anna           JHB  91   53444    D12      5.00     2   25,00Kč
 17    93 Kaser Dan                JHB9103    4682    H16     92.00     6   40,00Kč
 18    94 Šťastníková Kateřina     JHB9154   49820    D16    105.00     1   40,00Kč
 19    95 Švecová Kateřina         JHB9353    4670    D14     38.00    13   25,00Kč
 20    96 Kopecká Šárka            JHB9951   52359    HDR      0.00     8   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      725.00        0.00        0.00        0.00      725.00        0.00     -725.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1    97 Stupal František         JPV8603   52353    H21C    98.00    20   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   239 Rajnošek Zdeněk          KSU6345   52963    H35    109.00    17   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1    98 Sudre Frédéric           LJN6700   52274    H21C    65.00     9   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1    99 Šimek Miroslav           MFP6302  416321    H21D    43.00     1   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   256 Štrobl Luboš             OSN5917   53617    H35     97.00    13   60,00Kč
  2   100 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H45     31.00    11   40,00Kč
  3   101 Bořil Petr               OSN6207    6607    H35    115.00    19   40,00Kč
  4   102 Wurzelová Dana           OSN6654   52145    D35     25.00     1   40,00Kč
  5   103 Rajnošek Matěj           OSN8800   52965    H18     49.00     5   40,00Kč
  6   248 Štrobl Luboš             OSN9044   53616    H16     98.00     8   40,00Kč
  7   278 Štrobl Luděk             OSN9145   53618    H16     89.00     5   60,00Kč
  8   279 Štrobl Radim             OSN9146            H16     77.00     1   60,00Kč
  9   104 Wurzelová Pavlína        OSN9273   52138    D14     26.00     9   25,00Kč
 10   245 Štrobl Ivan              OSN9547            H12      1.00     1   37,50Kč
 11   105 Bořil Jan                OSN9700  232250    H10      5.00     2   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      467.50        0.00        0.00        0.00      467.50        0.00     -467.50
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   106 Bernátková Markéta       PVP7751  416325    D21C    38.00    20   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   107 Nepejchal Bohumil        PZR3904    8706    H65      9.00     4   40,00Kč
  2   108 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H55      1.00     1   40,00Kč
  3   109 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H45     46.00    16   40,00Kč
  4   110 Dobiáš Jaroslav          PZR4501   53651    H55     13.00     5   40,00Kč
  5   111 Kučerová Anna            PZR4859    8704    D45     99.00    10   40,00Kč
  6   112 Pelz Lubomír             PZR4901   52308    H55      7.00     3   40,00Kč
  7   113 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D45     75.00     2   40,00Kč
  8   114 Novohradský Jan          PZR5309  232741    H35    103.00    15   40,00Kč
  9   115 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D21C    22.00    12   40,00Kč
 10   116 Pavlík Ladislav          PZR5801    8698    H35    112.00    18   40,00Kč
 11   117 Kinc Vladimír            PZR6008  301209    H35     91.00    11   40,00Kč
 12   118 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H35     61.00     1   40,00Kč
 13   119 Lichovník Tomáš          PZR6401   53675    H35     82.00     8   40,00Kč
 14   120 Kučerová Vladimíra       PZR6460   52307    D35     58.00    12   40,00Kč
 15   121 Suk Marek                PZR6701  410394    H35     73.00     5   40,00Kč
 16   122 Veselý Ivo               PZR6707  219332    H21D    47.00     3   40,00Kč
 17   123 Veselá Dana              PZR6868  232492    D21D    67.00     1   40,00Kč
 18   124 Suková Renata            PZR7352  410374    D21D    73.00     3   40,00Kč
 19   125 Prudič Rostislav         PZR8812   53709    H18     52.00     6   40,00Kč
 20   126 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H21C   116.00    26   40,00Kč
 21   127 Kučerová Marie           PZR8851    4540    D18    118.00     2   40,00Kč
 22   128 Lapčáková Naděžda        PZR8853  232483    D18    127.00     5   40,00Kč
 23   129 Novohradský Petr         PZR8903   53700    H18     40.00     2   40,00Kč
 24   130 Kempa Miroslav           PZR8905  232360    H21D    57.00     8   40,00Kč
 25   131 Pavlík David             PZR9002    8707    H18     46.00     4   40,00Kč
 26   132 Kučerová Lucie           PZR9051    4680    D16    126.00     8   40,00Kč
 27   133 Lichovníková Alena       PZR9052   53655    D16    114.00     4   40,00Kč
 28   134 Veselý Martin            PZR9101    8711    H16    110.00    12   40,00Kč
 29   135 Sitař Václav             PZR9202  232348    H14     42.00     8   25,00Kč
 30   136 Nedvěd Antonín           PZR9207   53139    H14     51.00    11   25,00Kč
 31   137 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D14     35.00    12   25,00Kč
 32   138 Pátek Jaroslav           PZR9303   53125    H14     36.00     6   25,00Kč
 33   139 Veselý Jan               PZR9501    8701    H12     31.00    11   25,00Kč
 34   140 Skryja Ondřej            PZR9502   53149    H12     22.00     8   25,00Kč
 35   141 Málek Jan                PZR9505     127    H12      7.00     3   25,00Kč
 36   142 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D12     14.00     5   25,00Kč
 37   143 Bořilová Markéta         PZR9851   53152    HDR      0.00     9   25,00Kč
 38   144 Miličevič Marin          PZR9901     128    HDR      0.00    10   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1370.00        0.00        0.00        0.00     1370.00        0.00    -1370.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   145 Henek Milan              RBK5307   52078    H45     37.00    13   40,00Kč
  2   146 Henková Svatava          RBK5454   52092    D45     81.00     4   40,00Kč
  3   147 Henek Michal             RBK8605  515193    H21C   104.00    22   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Růžená                                Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   148 Holát František          SJH3801     108    H65      3.00     2   40,00Kč
  2   149 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H55     16.00     6   40,00Kč
  3   150 Prokeš Ladislav          SJH5701  331217    H45     22.00     8   40,00Kč
  4   151 Jirků Zdeňka             SJH5755  301356    D45     78.00     3   40,00Kč
  5   152 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45     43.00    15   40,00Kč
  6   153 Parkán Jiří              SJH6801   51140    H35     64.00     2   40,00Kč
  7   154 Kubičko Petr             SJH6901   51141    H35    118.00    20   40,00Kč
  8   155 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35     88.00    10   40,00Kč
  9   156 Parkanová Romana         SJH7252  330558    TPR     32.00     4   25,00Kč
 10   157 Kuchťáková Lucie         SJH7451  331394    TPR     38.00     6   25,00Kč
 11   158 Píšová Lucie             SJH8251  331352    D21D    76.00     4   40,00Kč
 12   159 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D14     32.00    11   25,00Kč
 13   160 Šrámková Michaela        SJH9352  331767    D14     20.00     7   25,00Kč
 14   161 Benešová Jana            SJH9451  336780    D12      8.00     3   25,00Kč
 15   162 Kuchťáková Klára         SJH9452  331321    D12      2.00     1   25,00Kč
 16   163 Kubičková Bára           SJH9551  331630    D12     17.00     6   25,00Kč
 17   164 Parkánová Veronika       SJH9751  331244    D10N     3.00     2   25,00Kč
 18   165 Kubičko Petr             SJH9801  331289    HDR      0.00    11   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      585.00        0.00        0.00        0.00      585.00        0.00     -585.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   166 Čech Petr                SJI0001  336770    HDR      0.00    12   25,00Kč
  2   167 Matějka Leo              SJI3325   52162    H65      6.00     3   40,00Kč
  3   168 Šmrha František          SJI4138   51918    H65     12.00     5   40,00Kč
  4   169 Boudná Jaroslava         SJI4275  301240    D45     93.00     8   40,00Kč
  5   170 Kafka Václav             SJI6001  301295    H35     76.00     6   40,00Kč
  6   171 Kaňák Petr               SJI6115  301207    H45     19.00     7   40,00Kč
  7   172 Dokulilová Eva           SJI6250  301373    D35     37.00     5   40,00Kč
  8   173 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H35     67.00     3   40,00Kč
  9   174 Jahodová Marie           SJI6355   52968    D35     52.00    10   40,00Kč
 10   175 Zacha Pavel              SJI6401  336776    H21D    51.00     5   40,00Kč
 11   176 Petráčková Zuzana        SJI6552  301216    D35     28.00     2   40,00Kč
 12   177 Frýba Robert             SJI6802  253125    H21D    59.00     9   40,00Kč
 13   178 Suchá Eva                SJI6851  219248    D21D   106.00    14   40,00Kč
 14   179 Vacek Milan              SJI6901  219243    H21D    45.00     2   40,00Kč
 15   180 Čechová Zuzana           SJI6951   53193    D35     61.00    13   40,00Kč
 16   181 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21C   107.00    23   40,00Kč
 17   182 Tvarůžková Petra         SJI8452   51765    D21C    14.00     8   40,00Kč
 18   183 Kratochvíl Jan           SJI8816  301275    H18     43.00     3   40,00Kč
 19   184 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D21C    28.00    15   40,00Kč
 20   185 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D18    121.00     3   40,00Kč
 21   186 Šnobr Michal             SJI9102  301218    H16     86.00     4   40,00Kč
 22   187 Suchý Jiří               SJI9201  301278    H14     66.00    16   25,00Kč
 23   188 Škrabánek Matěj          SJI9203  301219    H14     57.00    13   25,00Kč
 24   189 Petráčková Klára         SJI9251  301283    D18    130.00     6   40,00Kč
 25   190 Jakoubek Jakub           SJI9303  301293    H14     45.00     9   25,00Kč
 26   191 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H14     24.00     2   25,00Kč
 27   192 Fuksa Jakub              SJI9307  336779    H14     33.00     5   25,00Kč
 28   193 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D14      8.00     3   25,00Kč
 29   194 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H12     16.00     6   25,00Kč
 30   195 Zachová Magdalena        SJI9454  219260    D12     11.00     4   25,00Kč
 31   196 Čech Jan                 SJI9601  232322    H12     10.00     4   25,00Kč
 32   197 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H10     20.00     7   25,00Kč
 33   198 Suchý Ondřej             SJI9701     140    H10     14.00     5   25,00Kč
 34   199 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H10      8.00     3   25,00Kč
 35   200 Zacha Jiří               SJI9703  336768    H10      2.00     1   25,00Kč
 36   255 Tůmová Žofie             SJI 975            D10N     9.00     4   50,00Kč
 37   201 Petráčková Kristýna      SJI9851  336763    D10N     6.00     3   25,00Kč
 38   202 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D10N     0.00     1   25,00Kč
 39   203 Fuksová Karolína         SJI9853  336764    HDR      0.00    13   25,00Kč
 40   204 Vacková Anna             SJI9854  336765    HDR      0.00    14   25,00Kč
 41   205 Kafka Matěj              SJI9903     110    H10N    15.00     1   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1365.00        0.00        0.00        0.00     1365.00        0.00    -1365.00
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   240 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21C    68.00    10   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   206 Nešpor Jan               TTR0101   52235    HDR      0.00    15   25,00Kč
  2   207 Nešporová Marie          TTR0351   52239    HDR      0.00    16   25,00Kč
  3   208 Kruml František          TTR3601  416215    H65      0.00     1   40,00Kč
  4   209 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H45     25.00     9   40,00Kč
  5   210 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D45     84.00     5   40,00Kč
  6   211 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H45     49.00    17   40,00Kč
  7   212 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H45      1.00     1   40,00Kč
  8   213 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H35    121.00    21   40,00Kč
  9   214 Fiala Petr               TTR6102  232856    H45     10.00     4   40,00Kč
 10   215 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D35     49.00     9   40,00Kč
 11   216 Fialová Dana             TTR6153  220397    D45     72.00     1   40,00Kč
 12   217 Sysel Svatobor           TTR6202   52238    H35     94.00    12   40,00Kč
 13   218 Koutný Vladimír          TTR6301  336712    H21D    55.00     7   40,00Kč
 14   219 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21C     0.00     1   40,00Kč
 15   220 Dvořáček Jan             TTR7701   52240    H21D    69.00    14   40,00Kč
 16   222 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21C    80.00    14   40,00Kč
 17   223 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21C     6.00     4   40,00Kč
 18   224 Zháňal Jan               TTR8701  336758    H21C    53.00     5   40,00Kč
 19   225 Fiala Martin             TTR8801  515502    H21C    41.00     1   40,00Kč
 20   226 Píro Matěj               TTR8802     118    H18     37.00     1   40,00Kč
 21   227 Klusáček Matěj           TTR8901  303927    H21C    62.00     8   40,00Kč
 22   228 Kohout Daniel            TTR9005     117    H16    113.00    13   40,00Kč
 23   229 Koutný Michal            TTR9007  224906    H16     83.00     3   40,00Kč
 24   230 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D16    120.00     6   40,00Kč
 25   231 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H16     95.00     7   40,00Kč
 26   232 Koutný Tomáš             TTR9302  224907 P  H14     48.00    10   25,00Kč
 27   233 Novotná Jana             TTR9399            D14     17.00     6   25,00Kč
 28   234 Fialová Věra             TTR9451  232500    D12     20.00     7   25,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1045.00       40.00        0.00        0.00     1085.00        0.00    -1085.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 7.10.2006
------------------------------------------------------------------------------------
  1   235 Žáčková Iva              ZBM7753   52036    D21C     4.00     3   40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00