Konečné výsledky kategorie                                                7.10.2006 14:58:13
                                              
===ČSOB-RUZ========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.1km   40m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Tůmová Žofie             OK Jihlava           SJI975  C     19.22  +      0.00
  2.Švíková Markéta          OK Jihlava           SJI96   C     22.08  +      2.46
  3.Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 C     22.11  +      2.49
  4.Parkánová Veronika       TJ Slovan Jindřichův SJH9751 C     26.08  +      6.46
  5.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     26.09  +      6.47
  6.Švíková Klára            OK Jihlava           SJI98   C     36.52  +     17.30
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.7km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zachová Magdalena        OK Jihlava           SJI9454 C     29.20  +      0.00
  2.Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 C     33.09  +      3.49
  3.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 C     40.27  +     11.07
  4.Kuchťáková Klára         TJ Slovan Jindřichův SJH9452 C     46.31  +     17.11
  5.Fialová Věra             OOB Třebíč           TTR9451 C     51.48  +     22.28
  6.Karásková Eva            SK Chotěboř          CTB9553 C     60.10  +     30.50
  7.Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB91   C     74.39  +     45.19
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.0km   55m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šrámková Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH9352 C     37.14  +      0.00
  2.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B     37.19  +      0.05
  3.Wurzelová Pavlína        SK Orientační sporty OSN9273 B     42.26  +      5.12
  4.Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 B     43.43  +      6.29
  5.Nováková Alžběta         SK Chotěboř          CTB9351 C     46.45  +      9.31
  6.Švecová Kateřina         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9353 B     50.38  +     13.24
  7.Hamerníková Žaneta       SK Chotěboř          CTB9253 C     52.21  +     15.07
  8.Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 C     56.28  +     19.14
  9.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     93.26  +     56.12
 10.Novotná Jana             OOB Třebíč           TTR9399 C    102.58  +     65.44
    Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C DISK              
    Voborníková Kateřina     SK Chotěboř          CTB9252 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.0km   70m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučerová Lucie           SKP Žďár nad Sázavou PZR9051 B     49.19  +      0.00
  2.Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 C     55.53  +      6.34
  3.Šťastníková Kateřina     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9154 C     71.03  +     21.44
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.0km  105m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Petráčková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A     49.11  +      0.00
  2.Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 B     56.48  +      7.37
  3.Štursová Michaela        SK Chrast            CHT8852 B     79.56  +     30.45
  4.Stupalová Tamara         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8852 C     85.22  +     36.11
  5.Kučerová Marie           SKP Žďár nad Sázavou PZR8851 B     90.57  +     41.46
  6.Bulvová Tereza           SK Chrast            CHT8854 C    128.16  +     79.05
  7.Lapčáková Naděžda        SKP Žďár nad Sázavou PZR8853 C    134.16  +     85.05
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        6.8km  155m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     63.12  +      0.00  R:    0b
  2.Tvarůžková Petra         OK Jihlava           SJI8452 R     64.02  +      0.50  R:    0b
  3.Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 B     64.46  +      1.34  R:    0b
  4.Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B     66.42  +      3.30  R:    0b
  5.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     67.56  +      4.44  R:    0b
  6.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C     69.07  +      5.55  R:    0b
  7.Bulvová Hana             SK Chrast            CHT6655 C     70.52  +      7.40  R:    0b
  8.Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C     71.50  +      8.38  R:    0b
  9.Tomšů Lucie              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8051 C     73.49  +     10.37  R:    0b
 10.Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C     77.18  +     14.06  R:    0b
 11.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     78.09  +     14.57  R:    0b
 12.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     80.32  +     17.20  R:    0b
 13.Introvič Jan                                          C     81.49  +     18.37  R:    0b
 14.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     83.00  +     19.48  R:    0b
 15.Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557 C     88.56  +     25.44  R:    0b
 16.Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C     98.09  +     34.57  R:    0b
 17.Introvičová Sabina                                    C    124.50  +     61.38  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        5.0km  105m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchá Eva                OK Jihlava           SJI6851 C     66.18  +      0.00  R:    0b
  2.Záhorcová Alžběta        SK Chrast            CHT8653 C     71.05  +      4.47  R:    0b
  3.Kuncířová Milena         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6452 C     79.17  +     12.59  R:    0b
  4.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352 C     81.21  +     15.03  R:    0b
  5.Švecová Marcela          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7351 C     82.03  +     15.45  R:    0b
  6.Musilová Kristýna        SK Chrast            CHT8551 C     91.58  +     25.40  R:    0b
  7.Veselá Dana              SKP Žďár nad Sázavou PZR6868 C     93.06  +     26.48  R:    0b
  8.Nováková Alena           SK Chotěboř          CTB6551 C    103.51  +     37.33  R:    0b
  9.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8251 C    108.32  +     42.14  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.0km  105m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     56.46  +      0.00
  2.Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C     59.13  +      2.27
  3.Kučerová Vladimíra       SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C     62.35  +      5.49
  4.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     63.09  +      6.23
  5.Hrstková Dana            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6051 C     64.00  +      7.14
  6.Gregorová Bibiana        SK Chotěboř          CTB6852 C     66.36  +      9.50
  7.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     67.52  +     11.06
  8.Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C     87.31  +     30.45
  9.Dokulilová Eva           OK Jihlava           SJI6250 C     87.52  +     31.06
 10.Petráčková Zuzana        OK Jihlava           SJI6552 C     92.09  +     35.23
 11.Jahodová Marie           OK Jihlava           SJI6355 C     99.29  +     42.43
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.0km   70m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirků Zdeňka             TJ Slovan Jindřichův SJH5755 C     50.44  +      0.00
  2.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     54.20  +      3.36
  3.Kučerová Anna            SKP Žďár nad Sázavou PZR4859 C     70.42  +     19.58
  4.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     72.11  +     21.27
  5.Fialová Dana             OOB Třebíč           TTR6153 C     92.10  +     41.26
  6.Hradecká Dagmar          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5651 C    144.30  +     93.46
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km   45m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 C     29.36  +      0.00
  2.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 C     34.28  +      4.52
  3.Suchý Ondřej             OK Jihlava           SJI9701 C     35.22  +      5.46
  4.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     44.33  +     14.57
  5.Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 C     47.31  +     17.55
  6.Klimeš Jan               SK Chrast            CHT9503 C     65.14  +     35.38
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.1km   40m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 C     19.17  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.9km   55m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šťastný Jan              SK Chotěboř          CTB9402 C     30.44  +      0.00
  2.Pokorný Ondřej           OK Jihlava           SJI9401 B     33.30  +      2.46
  3.Hledík Jakub             SK Chrast            CHT9501 C     38.35  +      7.51
  4.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 C     39.44  +      9.00
  5.Skryja Ondřej            SKP Žďár nad Sázavou PZR9502 C     63.03  +     32.19
  6.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 C     66.56  +     36.12
  7.Štrobl Ivan              SK Orientační sporty OSN9547 C     84.04  +     53.20
    Právec David             SK Chrast            CHT9504 C DISK              
    Veselý Jan               SKP Žďár nad Sázavou PZR9501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.0km   70m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 B     37.46  +      0.00
  2.Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B     38.41  +      0.55
  3.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 B     38.56  +      1.10
  4.Sitař Václav             SKP Žďár nad Sázavou PZR9202 B     42.10  +      4.24
  5.Meduna Bohdan            SK Chrast            CHT9302 C     44.54  +      7.08
  6.Škrabánek Matěj          OK Jihlava           SJI9203 C     46.46  +      9.00
  7.Zacha Ondřej             OK Jihlava           SJI9304 B     47.20  +      9.34
  8.Pátek Jaroslav           SKP Žďár nad Sázavou PZR9303 C     47.59  +     10.13
  9.Lustyk Martin            SK Chrast            CHT9208 C     56.37  +     18.51
 10.Koutný Tomáš             OOB Třebíč           TTR9302 B     58.11  +     20.25
 11.Nedvěd Antonín           SKP Žďár nad Sázavou PZR9207 C    114.12  +     76.26
 12.Gregor Petr              SK Chotěboř          CTB9301 C    119.31  +     81.45
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.8km  155m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrobl Luboš             SK Orientační sporty OSN9044 C     64.29  +      0.00
  2.Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 B     74.12  +      9.43
  3.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B     77.11  +     12.42
  4.Žemlička Tomáš           SK Chotěboř          CTB     C    106.25  +     41.56
  5.Kohout Daniel            OOB Třebíč           TTR9005 C    106.49  +     42.20
  6.Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT9101 B    107.06  +     42.37
  7.Koutný Michal            OOB Třebíč           TTR9007 C    129.19  +     64.50
  8.Veselý Martin            SKP Žďár nad Sázavou PZR9101 C    132.08  +     67.39
  9.Burkoň Tomáš             SK Chrast            CHT9105 C    143.23  +     78.54
    Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B DISK              
    Štrobl Luděk             SK Orientační sporty OSN9145 C DISK              
    Štrobl Radim             SK Orientační sporty OSN9146 C DISK              
    Cajzl Radim              SK Orientační sporty OSN9105 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.3km  160m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rajnošek Matěj           SK Orientační sporty OSN8800 A     60.39  +      0.00
  2.Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 B     75.27  +     14.48
  3.Kratochvíl Jan           OK Jihlava           SJI8816 C     80.39  +     20.00
  4.Pavlík David             SKP Žďár nad Sázavou PZR9002 B     89.49  +     29.10
  5.Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 C     97.03  +     36.24
  6.Prudič Rostislav         SKP Žďár nad Sázavou PZR8812 C    100.45  +     40.06
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       10.4km  215m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stupal František         SK Prostějov         JPV8603 A     75.02  +      0.00  R:    0b
  2.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     75.44  +      0.42  R:    0b
  3.Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C     75.47  +      0.45  R:    0b
  4.Krejsa Jan               SK Chrast            CHT8701 A     78.23  +      3.21  R:    0b
  5.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     78.42  +      3.40  R:    0b
  6.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C     81.36  +      6.34  R:    0b
  7.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C     81.57  +      6.55  R:    0b
  8.Hübner Jan               SK Chotěboř          CTB7902 C     82.38  +      7.36  R:    0b
  9.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     84.35  +      9.33  R:    0b
 10.Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C     85.24  +     10.22  R:    0b
 11.Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 B     86.08  +     11.06  R:    0b
 12.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     86.16  +     11.14  R:    0b
 13.Sudre Frédéric           TJ LIAZ Jablonec nad LJN6700 C     87.36  +     12.34  R:    0b
 14.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 A     91.42  +     16.40  R:    0b
 15.Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C     97.42  +     22.40  R:    0b
 16.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C    101.43  +     26.41  R:    0b
 17.Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 B    104.45  +     29.43  R:    0b
 18.Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B    105.44  +     30.42  R:    0b
 19.Chaloupka Martin         SK Chrast            CHT7301 C    107.16  +     32.14  R:    0b
 20.Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C    109.03  +     34.01  R:    0b
 21.Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C    114.37  +     39.35  R:    0b
    Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 R DISK              
    Stupal František         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6201 C DISK              
    Klimenko Igor            SK Kotnov Tábor      KTA8008 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        6.8km  155m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martinec Petr            SK Chrast            CHT8502 C     66.14  +      0.00  R:    0b
  2.Šebesta Petr             SK Chrast            CHT7102 C     68.31  +      2.17  R:    0b
  3.Vacek František          SK Chrast            CHT7001 C     82.38  +     16.24  R:    0b
  4.Kuban Jiří               SK Chrast            CHT8401 C     86.16  +     20.02  R:    0b
  5.Frýba Robert             OK Jihlava           SJI6802 C    103.57  +     37.43  R:    0b
  6.Vacek Karel              SK Chrast            CHT7101 C    106.09  +     39.55  R:    0b
  7.Kempa Miroslav           SKP Žďár nad Sázavou PZR8905 C    110.17  +     44.03  R:    0b
  8.Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C    112.06  +     45.52  R:    0b
  9.Veselý Ivo               SKP Žďár nad Sázavou PZR6707 C    113.46  +     47.32  R:    0b
 10.Hanousek Martin          SK Chotěboř          CTB7910 C    135.02  +     68.48  R:    0b
    Vašek Miroslav           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7801 C DISK              
    Zacha Pavel              OK Jihlava           SJI6401 C DISK-LIM.         
    Vacek Milan              OK Jihlava           SJI6901 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.3km  160m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     61.16  +      0.00
  2.Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C     63.31  +      2.15
  3.Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C     70.20  +      9.04
  4.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     72.45  +     11.29
  4.Rajnošek Zdeněk          Klub vytrvalostních  KSU6345 C     72.45  +     11.29
  6.Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C     75.33  +     14.17
  7.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     79.18  +     18.02
  8.Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C     81.37  +     20.21
  9.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701 C     81.41  +     20.25
 10.Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C     82.24  +     21.08
 11.Pavlík Ladislav          SKP Žďár nad Sázavou PZR5801 C     84.09  +     22.53
 12.Skryja Bořivoj           SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C     91.41  +     30.25
 13.Novohradský Jan          SKP Žďár nad Sázavou PZR5309 C     93.12  +     31.56
 14.Lichovník Tomáš          SKP Žďár nad Sázavou PZR6401 C     97.34  +     36.18
 15.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C    103.46  +     42.30
 16.Kuncíř Jaroslav          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6301 C    108.20  +     47.04
 17.Kinc Vladimír            SKP Žďár nad Sázavou PZR6008 C    117.33  +     56.17
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.1km  125m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     56.22  +      0.00
  2.Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C     57.48  +      1.26
  3.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     59.23  +      3.01
  4.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     61.53  +      5.31
  5.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C     62.34  +      6.12
  6.Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C     63.23  +      7.01
  7.Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C     65.09  +      8.47
  8.Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     66.16  +      9.54
  9.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     69.23  +     13.01
 10.Starka František         SK Chrast            CHT4801 C     75.26  +     19.04
 11.Záhorec František        SK Chrast            CHT5502 C     77.40  +     21.18
 12.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     84.01  +     27.39
 12.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     84.01  +     27.39
 14.Fiala Petr               OOB Třebíč           TTR6102 C     91.05  +     34.43
 15.Prokeš Ladislav          TJ Slovan Jindřichův SJH5701 C    108.50  +     52.28
 16.Novák Zdeněk             SK Chotěboř          CTB5901 C    137.25  +     81.03
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.0km  105m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     58.57  +      0.00
  2.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     60.07  +      1.10
  3.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     62.28  +      3.31
  4.Vodrážka Oldřich         SK Hlinsko           HVC4701 C     64.17  +      5.20
  5.Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C     75.23  +     16.26
  6.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     98.04  +     39.07
  7.Dobiáš Jaroslav          SKP Žďár nad Sázavou PZR4501 C    108.27  +     49.30
  8.Hájek Rudolf             SK Chotěboř          CTB     C    108.51  +     49.54
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.0km   70m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C     55.50  +      0.00
  2.Nepejchal Bohumil        SKP Žďár nad Sázavou PZR3904 C     63.33  +      7.43
  3.Matějka Leo              OK Jihlava           SJI3325 C     78.06  +     22.16
  4.Holát František          TJ Slovan Jindřichův SJH3801 C     80.53  +     25.03
  5.Kruml František          OOB Třebíč           TTR3601 C     87.59  +     32.09
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.1km   40m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šebesta Jakub            SK Chrast            CHT0101 C     21.39  +      0.00
  2.Gregor Lukáš             SK Chotěboř          CTB0101 C     23.28  +      1.49
  3.Hybeš David              SK Chrast            CHT9903 C     24.06  +      2.27
  4.Šebesta Kryštof          SK Chrast            CHT9801 C     25.32  +      3.53
  5.Pošvář Vojtěch           SK Chrast            CHT     C     26.34  +      4.55
  6.Bořilová Markéta         SKP Žďár nad Sázavou PZR9851 C     27.03  +      5.24
  7.Miličevič Marin          SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C     27.26  +      5.47
  8.Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C     27.42  +      6.03
  9.Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH9801 C     27.47  +      6.08
 10.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     27.59  +      6.20
 11.Kopecká Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9951 C     28.18  +      6.39
 12.Kopecká Kristýna         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0151 C     28.30  +      6.51
 13.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 C     28.53  +      7.14
 14.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C     30.05  +      8.26
 15.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     30.46  +      9.07
 16.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     34.15  +     12.36
 17.Romanovská Ema           OK Jihlava           SJI9855 C     35.03  +     13.24
 18.Kodysová Šárka           TJ Růžená            RUZ     C     40.04  +     18.25
 19.Jelínková Adéla          TJ Růžená            RUZ0201 C     42.12  +     20.33
 20.Jelínek Kryštof          TJ Růžená            RUZ0301 C     42.58  +     21.19
 21.Pittnerová Adéla         SK Chotěboř          CTB     C     65.46  +     44.07
 
Konečné výsledky kategorie: TPR         3.9km   65m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čech Jiří                OK Jihlava           SJI68   C     70.36  +      0.00
  2.Jahodová Barbora         OK Jihlava           SJI89   C     80.10  +      9.34
  3.Kuchťáková Lucie         TJ Slovan Jindřichův SJH7451 C     82.50  +     12.14
  4.Šťastný Jan              SK Chotěboř          CTB6902 C     86.51  +     16.15
  5.Parkanová Romana         TJ Slovan Jindřichův SJH7252 C     88.55  +     18.19
  6.Panáčková Jaroslava      OK Jihlava           SJI     C    100.42  +     30.06
  7.Švec Petr                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7101 C    104.40  +     34.04