rostejn

 

 

 

 

 

Aktuality

Rozpis

Pokyny

Délky tratí

Startovka oddíly

Startovka kategorií

Výsledky

Mezičasy

Napište mi!

TJ Růžená

  TJ RŮŽENÁ  lampion

ODDÍL ORIENTAČNÍHO BĚHU

IOF                ČSOB               Vysočina             LOB

 pozadí-mapa26.4.2008 Liga Vysočiny, Řídelov

klasická trať

POKYNY

Rozpis ve formátu .doc



Pořadatel		Oddíl orientačního běhu TJ Růžená (RUZ)
Centrum		Řídelov – kulturní dům
Druh závodu	klasická trať
Prezentace	V centru 8:30 - 9:30 hod.
Parkování	                na komunikacích v obci, dle pokynů pořadatelů
Převlékání	                vlastní dopravní prostředky, v KD - zákaz vstupu v botech s hřeby!
WC	                V kulturním domě, u startu omezeně (hustník)	
Start	                00 = 10:00 hod.
	                vzdálenost na start 800 m – modrobílé fáborky po silnici
Cíl	                vzdálenost z cíle 1 100 m – červené fáborky
Mapa	                Kančí hlava, 1:10 000, E = 5 m, stav jaro 2006, velikost A4; 
                                mapa není vodovzdorně upravena; mapy se v cíli odebírají do 11:45 hod.
Terén	                Smíšený vysočinský les s kamennými poli, místy těžko průběžné hustníky 
Upozornění	V celém prostoru závodu jsou po jarních vichřicích nové vývraty, 
                                které nejsou zakresleny v mapě.
                                Ve východní části mapy je nový, těžko překonatelný plot, 
                                v mapě je zakreslen a nová oplocenka, taktéž zakreslena v mapě.
                                Tratě se plotu vyhýbají.
                                Kategorie HDR – závodníci startují libovolně, nejdéle však do času 70, 
                                na startu razí startovní kontrolu.
                                Všichni závodníci závodí na vlastní nebezpečí !!!
Popisy kontrol	V centru závodů.
Způsob ražení	Elektronický razící systém SPORTIdent. Při poruše elektronického systému 
                                ražení použijte náhradní mechanické ražení.
                                Každý závodník je povinen vyčíst po závodě svůj čip (i  v případě, že nedokončí závod). 
                                Vyčítání čipů na shromaždišti.
Čas. limit	                150 minut pro všechny kategorie.
Občerstvení	Po doběhu v centru závodu. V centru závodu bude též stánek 
                                s běžným sortimentem občerstvení.
Vyhláš. výsledků	Žákovské kategorie 13:30 hod.
Předpis	                Závodí se dle platných pravidel OB a soutěžního řádu oblasti Vysočina.
Protesty	                U hlavního rozhodčího s vkladem 200,-Kč.
Funkcionáři	Ředitel:			Václav Kodys
	                Hlavní rozhodčí:	                Zdeněk Kubálek, R3
	                Stavba tratí:		Luboš Jelínek, R3
Jury:	                Pospíšil Jaromír, PZR4417
	                Hübner Jan, CTB7902
	                Kaňák Petr, SJI6115