rostejn

 

 

 

 

 

Aktuality

Rozpis

Pokyny

Délky tratí

Startovka oddíly

Startovka kategorií

Výsledky

Mezičasy

Napište mi!

TJ Růžená

  TJ RŮŽENÁ  lampion

ODDÍL ORIENTAČNÍHO BĚHU

IOF                ČSOB               Vysočina             LOB

 pozadí-mapa26.4.2008 Liga Vysočiny, Řídelov

klasická trať




Startovka oddílů                                                   24.4.2008 6:33:37
                               4. závod Ligy Vysočiny
===ČSOB-RUZ================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu:  - Neuveden                                 Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mičánková Monika                    9145    D21D     3.00      2
  2 Mičánek Miloš                       9179    P       22.00      3
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB MOIRA Brno                           Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dittrichová Anna         ABM3953   52003    D55     21.00      2
  2 Dittrich Jan             ABM4305   52091    H65      4.00      2
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orinteering                       Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnošková Marie         ASU6093  301392    D45     32.00     16
  2 Rajnošek Zdeněk          ASU6345   52963    H45     60.00     21
  3 Fátor Jan                ASU7907    9132    H21C    58.00     29
  4 Kolomějevová Dita        ASU8599   52329    D21C    41.00     20
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Jakub           CTB0001   53133    HDR                1
  2 Richter Michal           CTB0002  339558    H10N    31.00      7
  3 Gregor Lukáš             CTB0101   53131    HDR                2
  4 Voborník Petr            CTB6601   51836    H35     85.00      9
  5 Žanda Jan                CTB6701  339554    H35     77.00      5
  6 Karásek Luděk            CTB6702  339548    H35     93.00     13
  7 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35     66.00      9
  8 Gregorová Bibiana        CTB6852   53132    D35     58.00      5
  9 Karásková Iveta          CTB6853  339549    D21D    33.00     13
 10 Šťastný Jan              CTB6902   53114    H21D    69.00     15
 11 Šťastná Hana             CTB7051  232871    D21D    18.00      7
 12 Žemličková Tereza        CTB7151   53136    D35     54.00      3
 13 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D35     72.00     12
 14 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21C    70.00     35
 15 Klusáček Luděk           CTB7802  232875    H21D    73.00     17
 16 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21C    36.00     18
 17 Hübner Jan               CTB7902   51833    H21C    54.00     27
 18 Hanousek Martin          CTB7910    4678    H21D    47.00      4
 19 Pelikánová Lenka         CTB8061  232874    D21D     9.00      4
 20 Gregorová Kamila         CTB8151   51138    D21C    27.00     13
 21 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21C    21.00     10
 22 Hájek Štěpán             CTB8901    4681    H21C    14.00      7
 23 Nováková Nikola          CTB9052  232857    D18     44.00     10
 24 Žemlička Tomáš           CTB9102   53134    H18     53.00      5
 25 Šťastná Ivana            CTB9156  232851    D18     40.00      8
 26 Žanda Matěj              CTB9201   53137    H16     72.00      8
 27 Fuxa Luboš               CTB9207  232861    H16     87.00     13
 28 Ondráčková Lucie         CTB9254   53127    D16     56.00     11
 29 Gregor Petr              CTB9301   53411    H16     51.00      1
 30 Šťastný Jan              CTB9402  416222    H14     86.00     13
 31 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D14     10.00      4
 32 Karásková Eva            CTB9553  339550    D14      4.00      1
 33 Piskačová Kateřina       CTB9554  232862    D14     16.00      7
 34 Richter David            CTB9701  339556    HDR                3
 35 Mohylčáková Zuzana       CTB9751  339552    D12     48.00      4
 36 Žanda Jan                CTB9901   53200    HDR                4
 37 Sabol Josef              CTB9902  339559    HDR                5
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ladislav Blecha          FJI5106   51989    H55     12.00      6
 
 
Startovka oddílu: HVC - SK Hlinsko                               Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánek Milan           HVC8301   52322    H21C    94.00     47
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pošvář Vojtěch           CHT      336787    H10N    28.00      6
  2 Šebesta Jakub            CHT0101   53142    HDR                6
  3 Starka František         CHT4801   51949    H45     48.00     17
  4 Vítek Josef              CHT4802   51948    H45     27.00     10
  5 Matras Jaroslav          CHT5301   51953    H45     12.00      5
  6 Záhorec František        CHT5502   53157    H45     36.00     13
  7 Štefec Jaroslav          CHT5801   52327    H45     54.00     19
  8 Jansová Alena            CHT5852   51897    D35     76.00     14
  9 Kopáček Miroslav         CHT6049   51899    H45     69.00     24
 10 Krejsa Vladimír          CHT6301   52195    H35     75.00      4
 11 Vacek František          CHT7001    4638    H21D    61.00     11
 12 Vacek Karel              CHT7101   51971    H21D    67.00     14
 13 Šebesta Petr             CHT7102  232868    H35     95.00     14
 14 Švecová Iva              CHT7151   53167    D21C    39.00     19
 15 Švec Jiří                CHT7201   53151    H21D    85.00     23
 16 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    H21C    32.00     16
 17 Vítek Pavel              CHT7501   51999    H21C    60.00     30
 18 Malina Leoš              CHT7801   51978    H21D    43.00      2
 19 Vacková Petra            CHT7851    4329    D21D     6.00      3
 20 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21C    44.00     22
 21 Leksa Robert             CHT8002            H21D    79.00     20
 22 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21C    45.00     22
 23 Simonová Lenka           CHT8151   53169    D21D    45.00     16
 24 Matrasová Vendula        CHT8251   51982    D21C    51.00     25
 25 Kuban Jiří               CHT8401   52302    H21C    12.00      6
 26 Jansa Jiří               CHT8402   51896    H21C     4.00      2
 27 Šmídová Kateřina         CHT8451  232877    D21C    25.00     12
 28 Martinec Petr            CHT8502   52168    H21C    68.00     34
 29 Kuban Michal             CHT8505   52303    H21C    92.00     46
 30 Kopáček Jan              CHT8510  410357    H21C    78.00     39
 31 Musilová Kristýna        CHT8551  336786    D21C    35.00     17
 32 Kysilko Zdeněk           CHT8601  336713    H21C    20.00     10
 33 Štefan Jan               CHT8602   53154    H21D    53.00      7
 34 Binková Jana             CHT8651   52312    D21C    13.00      6
 35 Šmídová Stanislava       CHT8751    4537    D21C    57.00     28
 36 Sýkorová Miroslava       CHT8752            D16     44.00      5
 37 Záhorec Matouš           CHT8801    4633    H21C   100.00     50
 38 Kopáčková Iva            CHT8851   52315    D21C    31.00     15
 39 Štursová Michaela        CHT8852  416226    D21C    17.00      8
 40 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21C    52.00     26
 41 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H16     90.00     14
 42 Štursa Jiří              CHT9203   53158    H16     75.00      9
 43 Hrnčíř Jakub             CHT9204   49886    H16     63.00      5
 44 Marek Vojtěch            CHT9301  336706    H14     76.00      8
 45 Smejkal Marek            CHT9302            H14     84.00     12
 46 Jelínek Lukáš            CHT9401   53155    H14     64.00      2
 47 Hyksa Adam               CHT9403  336789    H14     72.00      6
 48 Hledík Jakub             CHT9501   53141    H14     92.00     16
 49 Klimeš Jan               CHT9503   53145    H14     80.00     10
 50 Právec David             CHT9504  232867    H14     68.00      4
 51 Klimeš Lukáš             CHT9602   53148    H12     27.00     14
 52 Dvořák Martin            CHT9603  336708    H12     17.00      9
 53 Divoš Václav             CHT9604   53177    H12     11.00      6
 54 Hyksa Vojtěch            CHT9701  336790    H12      3.00      2
 55 Šebesta Kryštof          CHT9801  336711    H10N    34.00      8
 56 Švec Petr                CHT9901   53175    H10N    40.00     10
 57 Švec Martin              CHT9902   53199    H10N    13.00      1
 58 Hybeš David              CHT9903   53168    H10N    19.00      3
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Kristýna         JHB0151   49830    HDR                7
  2 Stupalová Jana           JHB5451   52352    D45     24.00     12
  3 Velíšková Emílie         JHB5652    4642    D45      2.00      1
  4 Vopálka Jiří             JHB5701   49803    H55     20.00     10
  5 Kopecký Zdeněk           JHB6001   52360    H45     93.00     32
  6 Čejka Miloslav           JHB6002   53622    H45      3.00      2
  7 Hrstková Dana            JHB6051   52358    D35     62.00      7
  8 Čejková Jana             JHB6152   53621    D45     12.00      6
  9 Culka Josef              JHB6202   49819    H45     72.00     25
 10 Kuncíř Jaroslav          JHB6301   49829    H45     42.00     15
 11 Kuncířová Milena         JHB6452   49816    D21D    12.00      5
 12 Čejka Tomáš              JHB8203   49814    H21C    48.00     24
 13 Vopálková Lenka          JHB8351   52365    D21D    30.00     11
 14 Čejka Michal             JHB8702   53620    H21C    84.00     42
 15 Culková Hana             JHB8951    4668    D21D    36.00     12
 16 Kaser Dan                JHB9103    4682    H18     51.00      4
 17 Šťastníková Kateřina     JHB9151   49820    D18     42.00      9
 18 Hercigová Anna           JHB9159    4772    D18     28.00      2
 19 Fencíková Lucie          JHB9160    4773    D18     32.00      4
 20 Hlaváčová Michaela       JHB9161    4674    D18     36.00      6
 21 Kopecká Šárka            JHB9951   52359    D10N     0.00      1
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Perknovský Radim         JPV8235   52475    H21C    22.00     11
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H21D    83.00     22
  2 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D45     30.00     15
  3 Kaplan Jan               LPU6401    9231    H21C    86.00     43
  4 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D35     74.00     13
  5 Kárník Jan               LPU7811    9288    H21C    40.00     20
  6 Hovorka Jan              LPU7907    9337    H21C    50.00     25
  7 Škodová Petra            LPU8359   52328    D21C     5.00      2
  8 Kaplan Martin            LPU9609  224873    H12      7.00      4
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H35     69.00      1
  2 Blahuta Marek            MFP7301   51592    H21C    38.00     19
  3 Suková Anna              MFP9250   53196    D16     36.00      1
 
 
Startovka oddílu: OPT - SK Libín 1096 Prachatice                 Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          OPT5751   51269    D35     56.00      4
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D10N     6.00      3
  2 Nechanický Jan           OSN0200   51972    HDR                8
  3 Černíková Zdeňka         OSN5964    8012    D45     10.00      5
  4 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H45     15.00      6
  5 Černík Zdeněk            OSN6025    8011    H45     78.00     27
  6 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45     57.00     20
  7 Dohnalová Jindra         OSN6251   51902    D45      4.00      2
  8 Wurzelová Dana           OSN6654   52145    D35     78.00     15
  9 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D21C    53.00     26
 10 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D21C    19.00      9
 11 Ondrák Miroslav          OSN8500  232881 P  H21C    18.00      9
 12 Rajnošek Matěj           OSN8800   52965    H21C    62.00     31
 13 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21C    29.00     14
 14 Kamenický Matěj          OSN9036   51990    H21C    96.00     48
 15 Černík Václav            OSN9248    8023    H16     60.00      4
 16 Wurzelová Pavlína        OSN9273   52143    D16     54.00     10
 17 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H16     78.00     10
 18 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H14     62.00      1
 19 Bořil Jan                OSN9700  232250    H12     23.00     12
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Robotka Libor            PBM5303   52027    H21C    90.00     45
  2 Kheil Radim              PBM7301   52061    H21C     8.00      4
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suková Hana              PZR0252   52608    HDR                9
  2 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H55      2.00      1
  3 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H45      9.00      4
  4 Dobiáš Jaroslav          PZR4501   53651    H55     14.00      7
  5 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H55     18.00      9
  6 Pelz Lubomír             PZR4901   52308    H55      8.00      4
  7 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D45     16.00      8
  8 Novohradský Jan          PZR5309  232741    H35     87.00     10
  9 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D21C    43.00     21
 10 Pavlík Ladislav          PZR5801    8698    H35     83.00      8
 11 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H35     71.00      2
 12 Kučerová Vladimíra       PZR6460   52307    D35     64.00      8
 13 Suk Marek                PZR6701  410394    H35     97.00     15
 14 Nechutová Alena          PZR6969  220396    D21D    39.00     14
 15 Nechuta Milan            PZR7007   53125    H21D    63.00     12
 16 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H21C    34.00     17
 17 Kučerová Marie           PZR8851    4540    D21D    21.00      8
 18 Kučerová Lucie           PZR9051    4680    D18     30.00      3
 19 Sitař Václav             PZR9202  232348    H16     66.00      6
 20 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D16     50.00      8
 21 Nechutová Vendula        PZR9452     127    D14     22.00     10
 22 Málek Jan                PZR9505  330693    H14     88.00     14
 23 Bojanovský Rostislav     PZR9507   52970    H14     66.00      3
 24 Mrkos Jan                PZR9508     128    H14     78.00      9
 25 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D14      8.00      3
 26 Nechuta David            PZR9701   53149    H12     25.00     13
 27 Tůnová Adéla             PZR9751  220398    D12     44.00      2
 28 Miličevič Marin          PZR9901   49857    H10N    25.00      5
 29 Nechutová Aneta          PZR9951     126    D10N     3.00      2
 30 Suková Kateřina          PZR9952   53152    HDR               10
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55      4.00      2
  2 Henková Svatava          RBK5454   52092    D45     26.00     13
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec              Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Jakub              SJH0002  331784    HDR               11
  2 Pešek Kryštof            SJH0003  331641    HDR               12
  3 Hojná Eliška             SJH0052  232882 P  HDR               13
  4 Dvořák Jan               SJH0101  232883 P  HDR               14
  5 Domin Tomáš              SJH0102  301356    HDR               15
  6 Burdová Anežka           SJH0151  331321    HDR               16
  7 Jakub Peňáz              SJH0202  232884 P  HDR               17
  8 Hojný Jáchym             SJH0301  330592    HDR               18
  9 Pobuda Vojtěch           SJH0302  232885 P  HDR               19
 10 Dražanová Edita          SJH0351  232886 P  HDR               20
 11 Nosková Julie            SJH0355  232887 P  HDR               21
 12 Dundáček Karel           SJH0401  420435    HDR               22
 13 Dvořák Václav            SJH0402  232888 P  HDR               23
 14 Domin Matěj              SJH0403  232889 P  HDR               24
 15 Kubáková Nela            SJH0451  232890 P  HDR               25
 16 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65      7.00      3
 17 Jirků Oldřich            SJH4601            H55      6.00      3
 18 Prokeš Ladislav          SJH5701            H45     30.00     11
 19 Nosek Vladimír           SJH5901  331394    P       16.00      1
 20 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45     84.00     29
 21 Havlík Milan             SJH6201  231209    H45     63.00     22
 22 Horázný Václav           SJH6203  331334    H45     18.00      7
 23 Trojan Jiří              SJH6601  331598    H21D    49.00      5
 24 Parkán Jiří              SJH6801   51140    H35     81.00      7
 25 Kubičko Petr             SJH6901   51141    H35     73.00      3
 26 Hojná Tereza             SJH6951  331274    D35     80.00     16
 27 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35     99.00     16
 28 Benešová Iva             SJH7051     109    D35     50.00      1
 29 Píšová Lucie             SJH8151  331352    D21C    15.00      7
 30 Novotná Helena           SJH8152   49887 P  D21D    15.00      6
 31 Benešová Iveta           SJH9351  336772    D16     40.00      3
 32 Šrámková Michaela        SJH9352  331019    D16     46.00      6
 33 Benešová Jana            SJH9451  336780    D14      6.00      2
 34 Horázná Daniela          SJH9455  331357    D14     12.00      5
 35 Kubičková Bára           SJH9551  331719    D14     20.00      9
 36 Horázný František        SJH9701  361950    H12     15.00      8
 37 Novotný Jakub            SJH9703   51921 P  H12      9.00      5
 38 Peňázová Veronika        SJH9752  331783    D12     50.00      5
 39 Kubičko Petr             SJH9801  331289    H10     31.00      2
 40 Hojná Dominika           SJH9852  331328    D10     15.00      8
 41 Dundáčková Julie         SJH9853  420443    D10      7.00      4
 42 Dražanová Tereza         SJH9856   51922 P  D10     11.00      6
 43 Cihlová Michaela         SJH9857   51923 P  D10      1.00      1
 44 Štercl Jan               SJH9901  232335 P  H10N    16.00      2
 45 Kubák Martin             SJH9902   51920 P  HDR               26
Půjčeno čipů:15
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Petr                SJI0001  336770    HDR               27
  2 Pernica Michal           SJI0101     125    HDR               28
  3 Venhoda Matěj            SJI0301   51770    HDR               29
  4 Matějka Leo              SJI3325   52162    H65      1.00      1
  5 Šmrha František          SJI4138   51918    H65     10.00      4
  6 Paulíček Jiří            SJI4911   52173    H55     16.00      8
  7 Vácha Jiří               SJI5414   52153    H45     24.00      9
  8 Minchev Ivan             SJI5701   51769    H45     75.00     26
  9 Beneš Vladimír           SJI5801  301246    H45     39.00     14
 10 Kaňák Petr               SJI6115  301207    H45     87.00     30
 11 Dokulilová Eva           SJI6250  301373    D45     20.00     10
 12 Kazdová Jana             SJI6251  301256    D45      6.00      3
 13 Jahodová Marie           SJI6355   52968    D35     70.00     11
 14 Zacha Pavel              SJI6401  336776    H21D    45.00      3
 15 Rachůnek Stanislav       SJI6801  219258    H35     89.00     11
 16 Frýba Robert             SJI6802  253125    H21D    59.00     10
 17 Čech Jiří                SJI6803  361999    H21D    77.00     19
 18 Vacek Milan              SJI6901  219243    H21D    51.00      6
 19 Čechová Zuzana           SJI6951   53193    D35     82.00     17
 20 Venhoda Milan            SJI7104  995900    H21C    28.00     14
 21 Orany Tomáš              SJI7311   52192    H21D    87.00     24
 22 Prášil Aleš              SJI7415   52152    H21D    71.00     16
 23 Prošek Michal            SJI7823   51774    H21D    81.00     21
 24 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21C    88.00     44
 25 Jirků Roman              SJI8309  301273    H21C     6.00      3
 26 Havlena Martin           SJI8310     111    H21D    65.00     13
 27 Kafka Tomáš              SJI8504   52334    H21C    64.00     32
 28 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D21D     0.00      1
 29 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D18     34.00      5
 30 Šnobr Michal             SJI9102  416163    H18     49.00      3
 31 Suchý Jiří               SJI9201  301278    H16     69.00      7
 32 Škrabánek Matěj          SJI9203  336774    H16     93.00     15
 33 Šanderová Martina        SJI9252     141    D16     48.00      7
 34 Jakoubek Jakub           SJI9303  301293    H18     55.00      6
 35 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H16     54.00      2
 36 Fuksa Jakub              SJI9307  336779    H16     81.00     11
 37 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D16     52.00      9
 38 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H14     74.00      7
 39 Čech Jan                 SJI9601  232322    H14     90.00     15
 40 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H12     13.00      7
 41 Švíková Markéta          SJI9651     110    D12     46.00      3
 42 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H12     21.00     11
 43 Zacha Jiří               SJI9703  336768    H12      1.00      1
 44 Tůmová Žofie             SJI9751     112    D12     42.00      1
 45 Foltýn Tomáš             SJI9801     124    H10     34.00      3
 46 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D10      9.00      5
 47 Vacková Anna             SJI9854  336765    D10     13.00      7
 48 Švíková Klára            SJI9855     142    D10      3.00      2
 49 Pernica Ondřej           SJI9901     140    HDR               30
 50 Kafka Matěj              SJI9903  301269    H10     28.00      1
 
 
Startovka oddílu: SKM - KOB Směr Kroměříž                        Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stachoň Zdeněk           SKM8014   52204    H21C    30.00     15
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H21C    26.00     13
  2 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D21C     9.00      4
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korecký Miroslav         TEM7901  301360    H21C    98.00     49
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahutová Hana           TJH7952   51928    D21D    24.00      9
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101   52235    HDR               31
  2 Nešporová Marie          TTR0351   52239    HDR               32
  3 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H45     90.00     31
  4 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D55     19.00      1
  5 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H45      0.00      1
  6 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H45     45.00     16
  7 Zháňalová Jana           TTR6051  420428    D45     22.00     11
  8 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H35    101.00     17
  9 Syslová Iva              TTR6151   52237    D45     14.00      7
 10 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D35     60.00      6
 11 Fialová Dana             TTR6153  220397    D45     18.00      9
 12 Sysel Svatobor           TTR6202   52238    H45     66.00     23
 13 Koutný Vladimír          TTR6301  336712    H45     21.00      8
 14 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21C     3.00      1
 15 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21C   102.00     51
 16 Dvořáček Jan             TTR7701   52240    H21D    55.00      8
 17 Dvořáčková Jana          TTR7852   52230    D21C    11.00      5
 18 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21C     2.00      1
 19 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21C     7.00      3
 20 Syslová Petra            TTR8651   52235    D21C    47.00     23
 21 Zháňal Jan               TTR8701  336758    H21C    24.00     12
 22 Nováček Radek            TTR8749   52244    H21D    41.00      1
 23 Fiala Martin             TTR8801  515502    H21C    80.00     40
 24 Píro Matěj               TTR8802     118    H21C    42.00     21
 25 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D18     38.00      7
 26 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H18     47.00      2
 27 Novotná Jana             TTR9351  232856    D16     42.00      4
 28 Fialová Věra             TTR9451  232500    D14     14.00      6
 
 
Startovka oddílu: TUN - JELAS Turnov                             Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Petr             TUN7801    8100    H21C    10.00      5
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pátek Richard            ZBM7609     130    H21C    66.00     33
  2 Prokop Petr              ZBM7908    8070    H21C    74.00     37
  3 König Lukáš              ZBM8001     121    H21C    82.00     41
  4 Tvarůžková Petra         ZBM8459   51765    D21C    37.00     18
  5 Beržinská Soňa           ZBM8553  406902    D21C    55.00     27
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  Sobota 26.4.2008
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chalupník Stanislav      ZHR5600   52151    H45     51.00     18
  2 Slabý Jan                ZHR7901   52150    H21C    72.00     36