Startovka oddílů                                                  17.4.2009 16:31:46
                             5. závod LV 2009 Třeštice
===ČSOB-RUZ===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: ABM -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přikryl Petr             ABM6708   52008    H21C    78.00     27
  2 Zahradníčková Radka      ABM8051  434829    D21C    52.00     26
 
 
Startovka oddílu: ASU -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajnošek Zdeněk          ASU6345   52963    H45     36.00     18
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55     23.00      2
  2 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H12      2.00      2
 
 
Startovka oddílu: BEZ -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zbořilová Pavlína        BEZ0000         P  P       48.00      9
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: CTB -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Jakub           CTB0001   53133    H10N    46.00      2
  2 Sabolová Marie           CTB0353    4752    HDR      0.00      1
  3 Voborník Petr            CTB6601   51836    H35     40.00     14
  4 Karásek Luděk            CTB6702  339548    H35     55.00     19
  5 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35     58.00      7
  6 Šťastný Jan              CTB6902   53114    H21D    17.00      8
  7 Šťastná Hana             CTB7051  232871    D21D     5.00      4
  8 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D35     52.00      5
  9 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21C    24.00      9
 10 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21C    57.00     20
 11 Hübner Jan               CTB7902   51833    H21C     0.00      1
 12 Hanousek Martin          CTB7910    4678    H21D    25.00     12
 13 Ander David              CTB8202   51834    H21C    30.00     11
 14 Šťastná Lenka            CTB8351   51838    D21C    40.00     20
 15 Ryvolová Kamila          CTB8352  232866    D21D     9.00      6
 16 Žemlička Tomáš           CTB9102   53134    H18     16.00      6
 17 Šťastná Ivana            CTB9156  232851    D18     50.00      3
 18 Ondráčková Lucie         CTB9254   53127    D18     46.00      1
 19 Šťastný Jan              CTB9402  416222    H16     74.00      5
 20 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D16     79.00      1
 21 Karásková Eva            CTB9553  339550    D14     34.00      4
 22 Knobová Hana             CTB9651  339552    D14     40.00      7
 23 Sabol Josef              CTB9902  339559    H10N    50.00      4
 
 
Startovka oddílu: FJI -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55     39.00     10
 
 
Startovka oddílu: FSP -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21C    81.00     28
  2 Vojtková Magdalena       FSP7852  207837    D21C    54.00     27
 
 
Startovka oddílu: CHT -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesáková Adéla          CHT0151   53155    D10N    26.00      1
  2 Starka František         CHT4801   51949    H45     13.00      7
  3 Zlesák Milan             CHT5101   51951    H45     33.00     16
  4 Matras Jaroslav          CHT5301   51953    H45     49.00     25
  5 Záhorec František        CHT5502   53157    H35     31.00     11
  6 Štefec Jaroslav          CHT5801   52327    H45     37.00     19
  7 Jansová Alena            CHT5852   51897    D45     41.00      5
  8 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H45     29.00     14
  9 Kopáček Miroslav         CHT6049   51899    H45      7.00      4
 10 Vacek Karel              CHT7101   51971    H21D    27.00     13
 11 Švecová Iva              CHT7151   53167    D21C    20.00     10
 12 Švec Jiří                CHT7201   53151    H21D    23.00     11
 13 Dvořák Petr              CHT7202            P       38.00      4
 14 Zlesák Martin            CHT7302   52155    H35     49.00     17
 15 Zlesáková Stanislava     CHT7352   52154    D35     61.00      8
 16 Nechanický Radim         CHT7701   51977    H21D    11.00      5
 17 Korecký Miroslav         CHT7901  301360    H21C    33.00     12
 18 Leksa Robert             CHT8002  301340    H21D    19.00      9
 19 Blechová Lenka           CHT8053  515504    D21C     8.00      4
 20 Matrasová Vendula        CHT8251   51982    D21C    30.00     15
 21 Jansa Jiří               CHT8402   51896    H21C    69.00     24
 22 Kuban Michal             CHT8505   52303    H21C    60.00     21
 23 Kysilko Zdeněk           CHT8601  336713    H21C    48.00     17
 24 Štefan Jan               CHT8602   53154    H21D    33.00     16
 25 Binková Jana             CHT8651   52312    D21C    14.00      7
 26 Ropková Lenka            CHT8653         P  D16     85.00      4
 27 Krejsa Jan               CHT8701   52175    H21C    12.00      5
 28 Šmídová Stanislava       CHT8751    4537    D21C    42.00     21
 29 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21C     6.00      3
 30 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H18     31.00     11
 31 Štursa Jiří              CHT9203   53158    H18     22.00      8
 32 Hledík Jakub             CHT9501   53141    H14     73.00     14
 33 Klimeš Jan               CHT9503   53145    H14     49.00      2
 34 Klimeš Lukáš             CHT9602   53148    H14     65.00     10
 35 Dvořák Martin            CHT9603  336708    H14     61.00      8
 36 Doležalová Anežka        CHT9851   53177    D12     30.00     14
 37 Dvořáková Klára          CHT9852  336706    D12      2.00      1
 38 Švec Petr                CHT9901   53175    H10     31.00      4
 39 Švec Martin              CHT9902   53199    H10     37.00      7
 40 Pošvář Vojtěch           CHT9904  336787    H10N    54.00      6
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: JHB -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Kristýna         JHB0151   49830    HDR      0.00      2
  2 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H45     45.00     23
  3 Kopecký Zdeněk           JHB6001   52360    H45     57.00     29
  4 Čejka Miloslav           JHB6002   53622    H45     19.00      9
  5 Liška Stanislav          JHB6205   53625    H45      1.00      1
  6 Lišková Vlaďka           JHB6251   53624    D45     33.00      1
  7 Kuncířová Milena         JHB6452   49816    D45     55.00     12
  8 Švecová Marcela          JHB7351    4676    D21D    11.00      7
  9 Čejka Tomáš              JHB8203   49814    H21C    27.00     10
 10 Kuncířová Kamila         JHB8557   52370    D21C    34.00     17
 11 Čejka Michal             JHB8702   53620    H21C    45.00     16
 12 Králová Iveta            JHB8952   53615    D21D    17.00     10
 13 Kaser Dan                JHB9103    4682    H18     19.00      7
 14 Hercigová Anna           JHB9159    4772    D18     60.00      8
 15 Kopecká Šárka            JHB9951   52359    D10N    34.00      5
 16 Švecová Veronika         JHB9952    4679    D10     21.00      3
 
 
Startovka oddílu: LPU -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petráčková Klára         LPU9261  995792    D21C    50.00     25
 
 
Startovka oddílu: MFP -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H45      5.00      3
  2 Suková Eva               MFP6450  232264    D45     45.00      7
  3 Suková Anna              MFP9250   53196    D21D    23.00     13
 
 
Startovka oddílu: OLC - OLC Wienerwald                           Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matthias Poell           OLC      410669    H21C    54.00     19
 
 
Startovka oddílu: OSN -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnal František         OSN             P  HDR      0.00     36
  2 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D10N    32.00      4
  3 Nechanický Jan           OSN0200  436433    H10N    58.00      8
  4 Kamenický Radan          OSN6004   51960    H45     17.00      8
  5 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45     51.00     26
  6 Dohnalová Jindra         OSN6251   51902    D35     70.00     11
  7 Kamenická Lenka          OSN6955   51969    D35     76.00     13
  8 Nechanický Pavel         OSN7209   51972    H21D    13.00      6
  9 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D21C    26.00     13
 10 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21C    12.00      6
 11 Kamenický Tobiáš         OSN9339   51993    H18     28.00     10
 12 Kamenický Jeroným        OSN9549   51995    H14     75.00     15
 13 Bořil Jan                OSN9700  232250    H12      8.00      5
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PBM -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Přikryl Kamil            PBM4134   52087    H55     33.00      7
  2 Švejcarová Daniela       PBM7375   53539    D21C    28.00     14
  3 Pospíšil Jiří            PBM7401  232344    H21C    84.00     29
  4 Pospíšilová Iva          PBM7752  232339    D21D     0.00      1
 
 
Startovka oddílu: PZR -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suková Hana              PZR0252   52608    HDR      0.00      3
  2 Nepejchal Bohumil        PZR3904    8706    H65     16.00      3
  3 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H55     29.00      5
  4 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H45     21.00     10
  5 Dobiáš Jaroslav          PZR4501   53651    H55     25.00      3
  6 Kříž Pavel               PZR4800   51511    H55     41.00     11
  7 Kučerová Anna            PZR4859    8704    D55      8.00      4
  8 Křížová Zdenka           PZR5051   49821    D45     53.00     11
  9 Novohradský Jan          PZR5309  232741    H45     41.00     21
 10 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D21C    32.00     16
 11 Kinc Vladimír            PZR6008  301209    H45     31.00     15
 12 Skryja Bořivoj           PZR6106    4644    H35     37.00     13
 13 Lichovník Tomáš          PZR6401   53675    H35     46.00     16
 14 Kučerová  Vladimíra      PZR6460   49857    D35     67.00     10
 15 Suk Marek                PZR6701  410394    H35     64.00     22
 16 Nechutová Alena          PZR6969  220396    D35     73.00     12
 17 Nechuta Milan            PZR7007   53125    H35     25.00      9
 18 Doleželová Iva           PZR7171  230715    D35     55.00      6
 19 Suková Renata            PZR7352  410374    D35     40.00      1
 20 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H21C    36.00     13
 21 Novohradský Petr         PZR8903   53700    H21C    75.00     26
 22 Lichovníková Alena       PZR9052   53655    D21C    22.00     11
 23 Sitař Václav             PZR9202  232348    H18     10.00      4
 24 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D18     54.00      5
 25 Veselý Jan               PZR9501    8701    H14     71.00     13
 26 Skryja Ondřej            PZR9502  232483    H14     67.00     11
 27 Málek  Jan               PZR9505  330693    H14     59.00      7
 28 Bojanovský Rostislav     PZR9507   52970    H14     53.00      4
 29 Mrkos Jan                PZR9508     128    H14     63.00      9
 30 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D14     42.00      8
 31 Kosmáková Marie          PZR9560  519332    D14     28.00      1
 32 Nechuta David            PZR9701   53149    H12      6.00      4
 33 Kosmák Jan               PZR9702     127    H12      0.00      1
 34 Tůnová Adéla             PZR9751  220398    D12     22.00     11
 35 Miličevič  Marin         PZR9901   49860    H10     33.00      5
 36 Nechutová Aneta          PZR9951     126    D10     17.00      1
 37 Suková Kateřina          PZR9952   53152    HDR      0.00      4
 
 
Startovka oddílu: RBK -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Henek Milan              RBK5307   52078    H55     31.00      6
  2 Henková Svatava          RBK5454   52092    D55      4.00      2
  3 Šindelka Antonín         RBK7215  247328    H21C    42.00     15
  4 Balážová Kristýna        RBK9751         P  HDR      0.00      5
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SJH -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Jakub              SJH0002  331357    H10N    48.00      3
  2 Pešek Kryštof            SJH0003         P  HDR      0.00      6
  3 Dvořák Jan               SJH0101         P  HDR      0.00      7
  4 Balcar Tadeáš            SJH0102         P  HDR      0.00      8
  5 Slavík Pavel             SJH0103  331439    HDR      0.00     29
  6 Domin Tomáš              SJH0104         P  H10N    52.00      5
  7 Hrdličková Anna          SJH0151         P  D10N    38.00      6
  8 Hrdlička Jakub           SJH0202         P  HDR      0.00      9
  9 Jirsa Filip              SJH0203         P  HDR      0.00     10
 10 Pobuda Vojtěch           SJH0302         P  HDR      0.00     11
 11 Šimůnek Hubert           SJH0303         P  HDR      0.00     25
 12 Nosková Julie            SJH0355         P  HDR      0.00     12
 13 Dundáček Karel           SJH0401  420435    HDR      0.00     13
 14 Slavík David             SJH0403         P  HDR      0.00     30
 15 Dvořák Václav            SJH0404         P  HDR      0.00     14
 16 Kubičková Kristýna       SJH0453         P  HDR      0.00     15
 17 Šoršová Vanda            SJH0454         P  HDR      0.00     16
 18 Pešek Ondřej             SJH0601         P  HDR      0.00     17
 19 Gřunděl Ivan             SJH4201  301345    H65     20.00      5
 20 Nosek Vladimír           SJH5901         P  P       46.00      8
 21 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45     25.00     12
 22 Havlík Milan             SJH6201  231209    H45     47.00     24
 23 Trojan Jiří              SJH6601  434831    H35      7.00      3
 24 Parkán Jiří              SJH6801   51140    H35     28.00     10
 25 Dražan Daniel            SJH6802  331394    P       44.00      7
 26 Kubičková Ivana          SJH6851            D35     43.00      2
 27 Kubičko Petr             SJH6901   51141    P       32.00      1
 28 Dundáček Milan           SJH6902  331598    H35     43.00     15
 29 Hojná Tereza             SJH6951  331274    D35     82.00     15
 30 Beneš Jan                SJH7001  336767    H35      1.00      1
 31 Hojný Jaroslav           SJH7002  995874    H35     22.00      8
 32 Benešová Iva             SJH7051     109    D35     88.00     17
 33 Kubičko Pavel            SJH7201  428277    H35     67.00     23
 34 David Balcar             SJH7303         P  P       40.00      5
 35 Kubák Martin             SJH7401  336780    H35     16.00      6
 36 Michal Pobuda            SJH7402         P  P       36.00      3
 37 Kubičková Martina        SJH7951  331321    D21D     1.00      2
 38 Píšová Lucie             SJH8151  553438    D21C     4.00      2
 39 Novotná Helena           SJH8152         P  D21D    19.00     11
 40 Měkuta Kryštof           SJH8801  436441    H21D     5.00      2
 41 Tichý Tomáš              SJH9201   51355    H18      4.00      2
 42 Benešová Iveta           SJH9351  553451    D18     56.00      6
 43 Kubičková Bára           SJH9551  331719    D14     38.00      6
 44 Kostková Gabriela        SJH9651            D12     16.00      8
 45 Voráček Václav           SJH9702  331019    H12     10.00      6
 46 Novotný Jakub            SJH9703  331641    H12     24.00     13
 47 Parkanová Veronika       SJH9751  331244    D12     28.00     13
 48 Peňázová Veronika        SJH9752  331783    D12     12.00      6
 49 Kubičko Petr             SJH9801  331289    H12     16.00      9
 50 Hojná Dominika           SJH9852  331328    D12     20.00     10
 51 Dundáčková Julie         SJH9853  420443    D12      4.00      2
 52 Dražanová Tereza         SJH9856         P  D12      8.00      4
 53 Slavíková Veronika       SJH9858  331784    D10N    30.00      3
 54 Kubák Martin             SJH9902  336772    H10     35.00      6
 55 Novotný Ondřej           SJH9903  331630    H10     25.00      1
Půjčeno čipů:20
 
 
Startovka oddílu: SJI -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Petr                SJI0001  336770    H10     29.00      3
  2 Foltýnová Eva            SJI0051     140    D10N    28.00      2
  3 Kašpárek Ladislav        SJI0102     125    H10N    56.00      7
  4 Kašpárek Vít             SJI0402     110    HDR      0.00     18
  5 Matějka Leo              SJI3325   52162    H65     14.00      2
  6 Boudný Zdeněk            SJI3709   52180    H55     27.00      4
  7 Šmrha František          SJI4138   51918    H65     18.00      4
  8 Paulíček Jiří            SJI4911   52173    H55     37.00      9
  9 Vácha Jiří               SJI5414   52153    H45     43.00     22
 10 Kafka Václav             SJI6001  301295    H35     61.00     21
 11 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D35     46.00      3
 12 Kaňák Petr               SJI6115  301207    H45     11.00      6
 13 Dokulilová Eva           SJI6250  301373    D45     47.00      8
 14 Petráček Aleš            SJI6301   53455    H35     10.00      4
 15 Jahodová Marie           SJI6355   52968    D45     39.00      4
 16 Zachová Jiřina           SJI6553  336773    D21D    15.00      9
 17 Rachůnek Stanislav       SJI6801  219258    H35     52.00     18
 18 Frýba Robert             SJI6802  253125    H21D    15.00      7
 19 Vacek Milan              SJI6901  219243    H21D    31.00     15
 20 Čechová Zuzana           SJI6951   53193    D35     85.00     16
 21 Kašpárek Ladislav        SJI7301     141    H35     19.00      7
 22 Kafková Tereza           SJI8956   52335    D21C    48.00     24
 23 Boudová Zuzana           SJI9055  301266    D21C    24.00     12
 24 Řezníčková Tereza        SJI9056   53452    D21C    18.00      9
 25 Šnobr Michal             SJI9102  416163    H18      1.00      1
 26 Šanderová Martina        SJI9252  428261    D18     52.00      4
 27 Zacha Ondřej             SJI9304  219252    H16     70.00      3
 28 Fuksa Jakub              SJI9307  336779    H16     76.00      6
 29 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D18     58.00      7
 30 Pokorný Ondřej           SJI9401  301239    H16     66.00      1
 31 Koumar František         SJI9501     142    H14     47.00      1
 32 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H14     51.00      3
 33 Hlubuček Jan             SJI9603  420424    H14     55.00      5
 34 Švíková Markéta          SJI9651   52962    D14     36.00      5
 35 Kristýnková Natálie      SJI9652     111    D14     32.00      3
 36 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H12     22.00     12
 37 Zacha Jiří               SJI9703  336768    H12      4.00      3
 38 Foltýn Tomáš             SJI9801     124    H12     18.00     10
 39 Petráčková Kristýna      SJI9851  336763    D12     18.00      9
 40 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D12      6.00      3
 41 Vacková Anna             SJI9854  336765    D12     24.00     12
 42 Švíková Klára            SJI9855     112    D12     14.00      7
 43 Kafka Matěj              SJI9903   52969    H12     12.00      7
 
 
Startovka oddílu: TBM -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Liščinská Eva            TBM4451   49660    D55      6.00      3
  2 Komínek Jiří             TBM4639  410369    H55     21.00      1
  3 Sláma Dušan              TBM4730   53243    H45     59.00     30
  4 Slámová Hana             TBM4951   53246    D45     59.00     14
  5 Hulsey Keith             TBM7007  232724    H35      4.00      2
  6 Hulsey Martina           TBM7777  416106    D21C    56.00     28
 
 
Startovka oddílu: TJH -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komárková Jindra         TJH0451  426377    HDR      0.00     19
  2 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21C    51.00     18
  3 Komárková Lenka          TJH7651  995845    D21C    38.00     19
  4 Komárek Arnošt           TJH7701  232404    H21D    21.00     10
  5 Tichá Tereza             TJH9451  995864    D16     81.00      2
 
 
Startovka oddílu: TRL -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vedrová Ela              TRL0200         P  HDR      0.00     24
  2 Vedra David              TRL7400  436405    H21C     3.00      2
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TTR -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101  416215    H10N    60.00      9
  2 Palát Bohuslav           TTR0201         P  HDR      0.00     26
  3 Nešporová Marie          TTR0351   52239    HDR      0.00     20
  4 Palát Přemysl            TTR0401         P  HDR      0.00     27
  5 Mašterová Lenka          TTR0451   52234    HDR      0.00     21
  6 Nešpor Jiří              TTR0502         P  HDR      0.00     22
  7 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H45     35.00     17
  8 Klusáček Martin          TTR5601  303960    H45     39.00     20
  9 Zháňalová Jana           TTR6051  420428    D45     35.00      2
 10 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H35     70.00     24
 11 Syslová Iva              TTR6151   52237    D45     57.00     13
 12 Klusáčková Jitka         TTR6152  303944    D45     51.00     10
 13 Fialová Dana             TTR6153  220397    D45     43.00      6
 14 Sysel Svatobor           TTR6202   52238    H45      3.00      2
 15 Koutný Vladimír          TTR6301         P  H45     55.00     28
 16 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21C     2.00      1
 17 Dvořáček Jiří            TTR7502   52250    H21C    87.00     30
 18 Palátová Lenka           TTR7551    4673    D21D     3.00      3
 19 Dvořáčková  Jana         TTR7852   52230    D21C     6.00      3
 20 Věžník Roman             TTR7901   52246    H21C    15.00      6
 21 Dosbaba Marek            TTR8101   52240    H21D    29.00     14
 22 Dosbabová Magda          TTR8152   52247    D21C    10.00      5
 23 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21C     9.00      4
 24 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21C    16.00      8
 25 Jirásková Lucie          TTR8552  232500    D21D    21.00     12
 26 Jirásek Jakub            TTR8601         P  H21D     3.00      1
 27 Syslová Petra            TTR8651   52235    D21D    13.00      8
 28 Nováček Radek            TTR8701   52244    H21D     9.00      4
 29 Fiala Martin             TTR8801  515502    H21C    39.00     14
 30 Píro Matěj               TTR8802     118    H21C    63.00     22
 31 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D21C    44.00     22
 32 Herceg Pavel             TTR9101  995847    H18     13.00      5
 33 Klusáček Jan             TTR9301  303912    H21C    21.00      8
 34 Koutný  Tomáš            TTR9302  224907    H16     68.00      2
 35 Novotná Jana             TTR9351         P  D16     83.00      3
 36 Szebista Štěpán          TTR9705         P  HDR      0.00     28
 37 Chvátalová Adéla         TTR9751         P  HDR      0.00     23
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: ZHR -                                          Sobota 18.4.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chalupník Stanislav      ZHR5600   52151    H45     23.00     11
  2 Slabý Jan                ZHR7901   52150    H21C    18.00      7