Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                        18.4.2009 13:51:26
                                 5. závod LV 2009 Třeštice
===ČSOB-RUZ===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         1.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Nechutová Aneta                               PZR9951 C     15.17  +      0.00
  2>Švecová Veronika                              JHB9952 C     15.50  +      0.33
 
Průběžné výsledky kategorie: D10N        1.2km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Foltýnová Eva                                 SJI0051 C     11.38  +      0.00
  2>Hrdličková Anna                               SJH0151 C     13.20  +      1.42
  3>Zlesáková Adéla                               CHT0151 C     13.31  +      1.53
  3>Nechanická Klára                              OSN0050 C     13.31  +      1.53
  5>Slavíková Veronika                            SJH9858 C     25.19  +     13.41
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.2km   45m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Čechová Tereza                                SJI9852 C     22.33  +      0.00
  2>Parkanová Veronika                            SJH9751 B     23.52  +      1.19
  3>Dundáčková Julie                              SJH9853 C     24.41  +      2.08
  4>Peňázová Veronika                             SJH9752 C     25.27  +      2.54
  5>Hojná Dominika                                SJH9852 C     25.29  +      2.56
  6>Vacková Anna                                  SJI9854 B     26.58  +      4.25
  7>Petráčková Kristýna                           SJI9851 C     27.21  +      4.48
  8>Tůnová Adéla                                  PZR9751 C     29.15  +      6.42
  9>Dražanová Tereza                              SJH9856 C     29.32  +      6.59
 10>Dvořáková Klára                               CHT9852 C     31.40  +      9.07
 11>Doležalová Anežka                             CHT9851 C     41.17  +     18.44
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.9km   75m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Doleželová Kateřina                           PZR9559 A     25.40  +      0.00
  2>Karásková Eva                                 CTB9553 C     28.44  +      3.04
  3>Kubičková Bára                                SJH9551 C     34.18  +      8.38
  4>Knobová Hana                                  CTB9651 C     43.35  +     17.55
  5>Kosmáková Marie                               PZR9560 C     50.52  +     25.12
    Kristýnková Natálie                           SJI9652 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.4km  100m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Voborníková Alena                             CTB9451 A     27.30  +      0.00
  2>Tichá Tereza                                  TJH9451 A     27.34  +      0.04
  3>Novotná Jana                                  TTR9351 C     64.17  +     36.47
    Ropková Lenka                                 CHT8653 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         3.7km   80m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Benešová Iveta                                SJH9351 B     37.28  +      0.00
  2>Teplá Barbora                                 SJI9351 C     38.18  +      0.50
  3>Hercigová Anna                                JHB9159 C     44.53  +      7.25
  4>Šťastná Ivana                                 CTB9156 C     56.32  +     19.04
  5>Ondráčková Lucie                              CTB9254 C     60.53  +     23.25
  6>Urbanová Johana                               PZR9251 C     62.19  +     24.51
 
Průběžné výsledky kategorie: D21C        4.4km   75m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Komárková Lenka                               TJH7651 C     40.01  +      0.00  R:    0b
  2>Petráčková Klára                              LPU9261 A     40.53  +      0.52  R:    0b
  3>Blechová Lenka                                CHT8053 C     42.14  +      2.13  R:    0b
  4>Kafková Tereza                                SJI8956 A     42.51  +      2.50  R:    0b
  5>Rosecká Alena                                 PZR5654 C     46.12  +      6.11  R:    0b
  6>Hulsey Martina                                TBM7777 C     47.33  +      7.32  R:    0b
  7>Ratkovská Lenka                               TTR8551 C     49.47  +      9.46  R:    0b
  8>Ehlová Pavla             SK Žabovřesky Brno   ZBM7355 C     51.45  +     11.44  R:    0b
  9>Švecová Iva                                   CHT7151 C     51.54  +     11.53  R:    0b
 10>Wurzelová Hana                                OSN8972 B     52.12  +     12.11  R:    0b
 11>Švejcarová Daniela                            PBM7375 C     52.46  +     12.45  R:    0b
 12>Nechanická Daniela                            OSN7557 C     53.14  +     13.13  R:    0b
 13>Píšová Lucie                                  SJH8151 C     53.32  +     13.31  R:    0b
 14>Fialová Zuzana                                TTR9051 B     53.57  +     13.56  R:    0b
 15>Dosbabová Magda                               TTR8152 C     56.48  +     16.47  R:    0b
 16>Kuncířová Kamila                              JHB8557 C     57.26  +     17.25  R:    0b
 17>Šťastná Lenka                                 CTB8351 C     58.04  +     18.03  R:    0b
 18>Matrasová Vendula                             CHT8251 C     60.46  +     20.45  R:    0b
 19>Zahradníčková Radka                           ABM8051 C     62.12  +     22.11  R:    0b
 20>Vojtková Magdalena                            FSP7852 C     64.14  +     24.13  R:    0b
 21>Šmídová Stanislava                            CHT8751 C     64.57  +     24.56  R:    0b
 22>Binková Jana                                  CHT8651 C     79.03  +     39.02  R:    0b
    Dvořáčková  Jana                              TTR7852 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21D        3.7km   75m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Švecová Marcela                               JHB7351 C     39.33  +      0.00  R:    0b
  2>Syslová Petra                                 TTR8651 C     44.27  +      4.54  R:    0b
  3>Králová Iveta                                 JHB8952 C     44.53  +      5.20  R:    0b
  4>Pospíšilová Iva                               PBM7752 C     48.13  +      8.40  R:    0b
  5>Vacková Petra                                 CHT     C     49.21  +      9.48  R:    0b
  6>Jirásková Lucie                               TTR8552 C     54.26  +     14.53  R:    0b
  7>Palátová Lenka                                TTR7551 C     59.34  +     20.01  R:    0b
  8>Ryvolová Kamila                               CTB8352 C     62.13  +     22.40  R:    0b
  9>Šťastná Hana                                  CTB7051 C     66.15  +     26.42  R:    0b
 10>Suková Anna                                   MFP9250 C     67.12  +     27.39  R:    0b
 11>Kubičková Martina                             SJH7951 C     69.43  +     30.10  R:    0b
 12>Zachová Jiřina                                SJI6553 C     78.39  +     39.06  R:    0b
    Novotná Helena                                SJH8152 C DISK              
    Dvořáčková Jana                               TTR8154 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         3.8km   80m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Hrstková Dana                                 SJI6051 C     34.32  +      0.00
  2>Kamenická Lenka                               OSN6955 C     36.49  +      2.17
  3>Voborníková Eva                               CTB6851 C     38.11  +      3.39
  4>Benešová Iva                                  SJH7051 C     38.32  +      4.00
  5>Doleželová Iva                                PZR7171 C     40.17  +      5.45
  6>Čechová Zuzana                                SJI6951 C     41.18  +      6.46
  7>Šťastná Alena                                 CTB7351 C     44.06  +      9.34
  8>Dohnalová Jindra                              OSN6251 C     44.25  +      9.53
  9>Zlesáková Stanislava                          CHT7352 C     45.53  +     11.21
 10>Hojná Tereza                                  SJH6951 C     49.07  +     14.35
 11>Kučerová  Vladimíra                           PZR6460 C     56.57  +     22.25
 12>Nechutová Alena                               PZR6969 C     58.22  +     23.50
 13>Kubičková Ivana                               SJH6851 C     71.53  +     37.21
 14>Suková Renata                                 PZR7352 C     77.49  +     43.17
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         3.7km   75m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klusáčková Jitka                              TTR6152 C     35.10  +      0.00
  2>Jansová Alena                                 CHT5852 C     40.53  +      5.43
  3>Syslová Iva                                   TTR6151 C     41.09  +      5.59
  4>Kuncířová Milena                              JHB6452 C     48.46  +     13.36
  5>Fialová Dana                                  TTR6153 C     48.57  +     13.47
  6>Zháňalová Jana                                TTR6051 C     57.25  +     22.15
  7>Křížová Zdenka                                PZR5051 C     57.32  +     22.22
  8>Lišková Vlaďka                                JHB6251 C     59.30  +     24.20
  9>Jahodová Marie                                SJI6355 C     59.31  +     24.21
 10>Slámová Hana                                  TBM4951 C     66.20  +     31.10
 11>Dokulilová Eva                                SJI6250 C     71.21  +     36.11
 12>Suková Eva                                    MFP6450 C     82.04  +     46.54
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         3.1km   75m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Henková Svatava                               RBK5454 C     61.44  +      0.00
  2>Kučerová Anna                                 PZR4859 C     63.36  +      1.52
  3>Liščinská Eva                                 TBM4451       64.12  +      2.28
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         1.4km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Čech Petr                                     SJI0001 C     15.29  +      0.00
  2>Miličevič  Marin                              PZR9901 C     16.45  +      1.16
  3>Švec Petr                                     CHT9901 C     18.38  +      3.09
  4>Kubák Martin                                  SJH9902 C     18.51  +      3.22
  5>Novotný Ondřej                                SJH9903 C     22.23  +      6.54
  6>Švec Martin                                   CHT9902 C     30.52  +     15.23
 
Průběžné výsledky kategorie: H10N        1.2km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sabol Josef                                   CTB9902 C     10.32  +      0.00
  2>Žanda Jan                                     CTB9901 C     11.30  +      0.58
  3>Nešpor Jan                                    TTR0101 C     11.57  +      1.25
  4>Nechanický Jan                                OSN0200 C     11.58  +      1.26
  5>Voborník Jakub                                CTB0001 C     14.40  +      4.08
  6>Kašpárek Ladislav                             SJI0102 C     14.46  +      4.14
  7>Nosek Jakub                                   SJH0002 C     15.04  +      4.32
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.9km   75m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Frýba Dominik                                 SJI9702 B     24.06  +      0.00
  2>Nechuta David                                 PZR9701 C     29.19  +      5.13
  3>Bořil Jan                                     OSN9700 B     29.42  +      5.36
  4>Zacha Jiří                                    SJI9703 C     31.13  +      7.07
  5>Kafka Matěj                                   SJI9903 C     34.21  +     10.15
  6>Kosmák Jan                                    PZR9702 C     37.25  +     13.19
  7>Foltýn Tomáš                                  SJI9801 C     38.54  +     14.48
  8>Novotný Jakub                                 SJH9703 C     47.59  +     23.53
  9>Voráček Václav                                SJH9702 C     54.08  +     30.02
 10>Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C     70.14  +     46.08
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         3.4km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Málek  Jan                                    PZR9505 C     26.18  +      0.00
  2>Kamenický Jeroným                             OSN9549 C     31.18  +      5.00
  3>Hledík Jakub                                  CHT9501 C     35.40  +      9.22
  4>Vacek Vojtěch                                 SJI9602 B     39.57  +     13.39
  5>Mrkos Jan                                     PZR9508 C     43.43  +     17.25
  6>Klimeš Lukáš                                  CHT9602 C     43.53  +     17.35
  7>Koumar František                              SJI9501 C     43.54  +     17.36
  8>Dvořák Martin                                 CHT9603 C     47.50  +     21.32
  9>Skryja Ondřej                                 PZR9502 C     50.28  +     24.10
 10>Hlubuček Jan                                  SJI9603 C     51.44  +     25.26
 11>Klimeš Jan                                    CHT9503 C     60.18  +     34.00
    Veselý Jan                                    PZR9501 C DISK              
    Bojanovský Rostislav                          PZR9507 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         3.7km   80m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Fuksa Jakub                                   SJI9307 B     30.37  +      0.00
  2>Zacha Ondřej                                  SJI9304 B     36.45  +      6.08
  3>Koutný  Tomáš                                 TTR9302 C     38.42  +      8.05
  4>Pokorný Ondřej                                SJI9401 C     50.20  +     19.43
 
Průběžné výsledky kategorie: H18         3.8km   80m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamenický Tobiáš                              OSN9339 A     28.53  +      0.00
  2>Kaser Dan                                     JHB9103 B     29.57  +      1.04
  3>Krejsa Vladimír                               CHT9202 A     30.28  +      1.35
  4>Žanda Matěj                                   CTB9201 B     30.40  +      1.47
  5>Žemlička Tomáš                                CTB9102 C     32.57  +      4.04
  6>Tichý Tomáš                                   SJH9201 B     34.03  +      5.10
  7>Šnobr Michal                                  SJI9102 B     35.19  +      6.26
  8>Štursa Jiří                                   CHT9203 C     38.24  +      9.31
  9>Sitař Václav                                  PZR9202 C     42.44  +     13.51
 10>Herceg Pavel                                  TTR9101 C     51.09  +     22.16
 
Průběžné výsledky kategorie: H21C        5.6km  130m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krejsa Jan                                    CHT8701 C     41.08  +      0.00  R:    0b
  2>Kratochvíl Martin                             SJI8304 C     42.55  +      1.47  R:    0b
  3>Přikryl Petr                                  ABM6708 C     44.07  +      2.59  R:    0b
  4>Vedra David                                   TRL7400       45.06  +      3.58  R:    0b
  5>Hübner Jan                                    CTB7902 C     46.18  +      5.10  R:    0b
  6>Čejka Tomáš                                   JHB8203 C     46.19  +      5.11  R:    0b
  7>Gregor Martin                                 CTB7701 C     46.21  +      5.13  R:    0b
  8>Korecký Miroslav                              CHT7901 C     46.35  +      5.27  R:    0b
  9>Ehl Jiří                 SK Žabovřesky Brno   ZBM7701       46.39  +      5.31  R:    0b
 10>Kříž Lukáš                                    TTR8201 C     46.40  +      5.32  R:    0b
 11>Krejsa Martin                                 CHT9001 A     47.16  +      6.08  R:    0b
 12>Kurfürst Pavel                                FSP7400 C     47.42  +      6.34  R:    0b
 13>Fiala Martin                                  TTR8801 A     48.09  +      7.01  R:    0b
 14>Ander David                                   CTB8202 C     49.38  +      8.30  R:    0b
 15>Matthias Poell           OLC Wienerwald       OLC           49.46  +      8.38  R:    0b
 16>Šťastný Karel                                 CTB7901 C     50.00  +      8.52  R:    0b
 17>Šindelka Antonín                              RBK7215 C     53.25  +     12.17  R:    0b
 18>Kysilko Zdeněk                                CHT8601 C     54.09  +     13.01  R:    0b
 19>Hladílek Jan                                  PZR8814 C     54.24  +     13.16  R:    0b
 20>Věžník Roman                                  TTR7901 C     57.16  +     16.08  R:    0b
 21>Čejka Michal                                  JHB8702 C     57.17  +     16.09  R:    0b
 22>Píro Matěj                                    TTR8802 C     57.45  +     16.37  R:    0b
 23>Tichý Martin                                  TJH6401 C     58.00  +     16.52  R:    0b
 24>Slabý Jan                                     ZHR7901 C     59.56  +     18.48  R:    0b
 25>Pospíšil Jiří                                 PBM7401 C     65.16  +     24.08  R:    0b
 26>Novohradský Petr                              PZR8903 C     68.07  +     26.59  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21D        4.4km  110m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nechanický Pavel                              OSN7209 C     39.58  +      0.00  R:    0b
  2>Vacek Karel                                   CHT7101 C     43.04  +      3.06  R:    0b
  3>Štefan Jan                                    CHT8602 C     45.48  +      5.50  R:    0b
  4>Měkuta Kryštof                                SJH8801 C     49.55  +      9.57  R:    0b
  5>Švec Jiří                                     CHT7201 C     51.15  +     11.17  R:    0b
  6>Šťastný Jan                                   CTB6902 C     52.19  +     12.21  R:    0b
  7>Jirásek Jakub                                 TTR8601 C     53.32  +     13.34  R:    0b
  8>Vacek Milan                                   SJI6901 C     54.51  +     14.53  R:    0b
  9>Frýba Robert                                  SJI6802 C     59.06  +     19.08  R:    0b
 10>Komárek Arnošt                                TJH7701 C     59.24  +     19.26  R:    0b
 10>Dosbaba Marek                                 TTR8101 C     59.24  +     19.26  R:    0b
 12>Nováček Radek                                 TTR8701 C     60.22  +     20.24  R:    0b
 13>Nechanický Radim                              CHT7701 C     64.25  +     24.27  R:    0b
 14>Hanousek Martin                               CTB7910 C     67.22  +     27.24  R:    0b
 15>Leksa Robert                                  CHT8002 C    104.47  +     64.49  R:   -0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         5.0km  130m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nešpor Jan                                    TTR6101 C     38.31  +      0.00
  2>Voborník Petr                                 CTB6601 C     40.03  +      1.32
  3>Parkán Jiří                                   SJH6801 C     40.44  +      2.13
  4>Rachůnek Stanislav                            SJI6801 C     42.42  +      4.11
  5>Skryja Bořivoj                                PZR6106 C     44.40  +      6.09
  6>Žanda Jan                                     CTB6701 C     46.05  +      7.34
  7>Beneš Jan                                     SJH7001 C     47.20  +      8.49
  8>Zlesák Martin                                 CHT7302 C     48.11  +      9.40
  9>Karásek Luděk                                 CTB6702 C     52.49  +     14.18
 10>Dundáček Milan                                SJH6902 C     53.37  +     15.06
 11>Trojan Jiří                                   SJH6601 C     54.58  +     16.27
 12>Kubičko Pavel                                 SJH7201 C     55.25  +     16.54
 13>Kafka Václav                                  SJI6001 C     55.33  +     17.02
 14>Lichovník Tomáš                               PZR6401 C     56.05  +     17.34
 15>Hulsey Keith                                  TBM7007 C     59.23  +     20.52
 16>Kubák Martin                                  SJH7401 C     60.15  +     21.44
 17>Petráček Aleš                                 SJI6301 C     60.23  +     21.52
 18>Záhorec František                             CHT5502 C     61.25  +     22.54
 19>Suk Marek                                     PZR6701 C     68.21  +     29.50
 20>Hojný Jaroslav                                SJH7002 C     75.06  +     36.35
 21>Nechuta Milan                                 PZR7007 C     79.08  +     40.37
 22>Kašpárek Ladislav                             SJI7301 C    112.37  +     74.06
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         4.8km  115m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rajnošek Zdeněk                               ASU6345 C     37.08  +      0.00
  2>Kopáček Miroslav                              CHT6049 C     37.38  +      0.30
  3>Suk Jiří                                      MFP6401 C     39.44  +      2.36
  4>Klusáček Martin                               TTR5601 C     41.47  +      4.39
  5>Kopecký Zdeněk                                JHB6001 C     42.55  +      5.47
  6>Matras Jaroslav                               CHT5301 C     43.08  +      6.00
  7>Havlík Milan                                  SJH6201 C     43.35  +      6.27
  8>Štefec Jaroslav                               CHT5801 C     43.56  +      6.48
  9>Kamenický Radan                               OSN6004 C     44.13  +      7.05
 10>Zeman Jaroslav                                CHT5901 C     46.47  +      9.39
 11>Romanovský Alois                              SJH6101 C     47.05  +      9.57
 12>Koudelný Jiří                                 TTR5401 C     51.08  +     14.00
 13>Hrstka Vladislav                              JHB5702 C     51.35  +     14.27
 14>Čejka Miloslav                                JHB6002 C     53.12  +     16.04
 15>Kaňák Petr                                    SJI6115 C     54.12  +     17.04
 16>Kinc Vladimír                                 PZR6008 C     54.52  +     17.44
 17>Sláma Dušan                                   TBM4730 C     54.56  +     17.48
 18>Novohradský Jan                               PZR5309 C     55.40  +     18.32
 19>Starka František                              CHT4801 C     57.04  +     19.56
 20>Sysel Svatobor                                TTR6202 C     57.50  +     20.42
 21>Koutný Vladimír                               TTR6301 C     62.24  +     25.16
 22>Vácha Jiří                                    SJI5414 C     62.26  +     25.18
 23>Liška Stanislav                               JHB6205 C     85.51  +     48.43
 24>Chalupník Stanislav                           ZHR5600 C     99.19  +     62.11
    Bořil Petr                                    OSN6207 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         3.4km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paulíček Jiří                                 SJI4911 C     31.02  +      0.00
  2>Pospíšil Jiří                                 PZR4321 C     32.22  +      1.20
  3>Blecha Ladislav                               FJI5106 C     34.22  +      3.20
  4>Přikryl Kamil                                 PBM4134 C     35.28  +      4.26
  5>Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C     38.46  +      7.44
  6>Kříž Pavel                                    PZR4800 C     39.37  +      8.35
  7>Henek Milan                                   RBK5307 C     43.24  +     12.22
  8>Boudný Zdeněk                                 SJI3709 C     47.30  +     16.28
  9>Komínek Jiří                                  TBM4639 C     49.49  +     18.47
 10>Pelz Lubomír                                  PZR4901 C     57.52  +     26.50
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         3.1km   75m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gřunděl Ivan                                  SJH4201 C     50.58  +      0.00
  2>Šmrha František                               SJI4138 C     53.38  +      2.40
  3>Nepejchal Bohumil                             PZR3904 C     55.22  +      4.24
  4>Matějka Leo                                   SJI3325 C     68.47  +     17.49
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         1.2km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Balážová Kristýna                             RBK9751 C     12.02  +      0.00
  2>Kašpárek Vít                                  SJI0402 C     13.06  +      1.04
  3>Balcar Tadeáš                                 SJH0102 C     13.32  +      1.30
  4>Kodysová Šárka           TJ Růžená            RUZ           13.35  +      1.33
  5>Dundáček Karel                                SJH0401 C     13.44  +      1.42
  6>Šmrha František                               SJI0403 C     14.05  +      2.03
  7>Pešek Kryštof                                 SJH0003 C     14.24  +      2.22
  8>Hrdlička Jakub                                SJH0202 C     15.05  +      3.03
  9>Dvořák Jan                                    SJH0101 C     16.12  +      4.10
 10>Pospíšilová Michala                           BEZ           16.20  +      4.18
 11>Jirsa Filip                                   SJH0203 C     16.25  +      4.23
 12>Pobuda Vojtěch                                SJH0302 C     16.28  +      4.26
 13>Slavík David                                  SJH0403 C     16.32  +      4.30
 14>Sabolová Marie                                CTB0353 C     16.55  +      4.53
 15>Slavík Pavel                                  SJH0103 C     16.59  +      4.57
 16>Jelínek Kryštof          TJ Růžená            RUZ           17.38  +      5.36
 17>Pittnerová Adéla         TJ Růžená            RUZ           19.32  +      7.30
 18>Nešporová Marie                               TTR0351 C     19.55  +      7.53
 19>Nosková Julie                                 SJH0355 C     20.13  +      8.11
 20>Pešek Ondřej                                  SJH0601 C     20.22  +      8.20
 21>Dohnal František                              OSN           21.03  +      9.01
 22>Palát Bohuslav                                TTR0201 C     21.42  +      9.40
 23>Palát Přemysl                                 TTR0401 C     22.45  +     10.43
 24>Mašterová Lenka                               TTR0451 C     22.46  +     10.44
 25>Peňáz Jakub                                   SJH           25.56  +     13.54
 26>Kubičková Kristýna                            SJH0453 C     26.14  +     14.12
 27>Jelínková Adéla          TJ Růžená            RUZ           27.00  +     14.58
 28>Jelínek Filip            TJ Růžená            RUZ           27.31  +     15.29
 29>Suková Kateřina                               PZR9952 C     28.30  +     16.28
 30>Suková Hana                                   PZR0252 C     29.31  +     17.29
 30>Vedrová Ela                                   TRL0200       29.31  +     17.29
 32>Dvořák Václav                                 SJH0404 C     31.15  +     19.13
 33>Gregor Tomáš             TJ Růžená            RUZ           37.21  +     25.19
 34>Nešpor Jiří                                   TTR0502 C     46.16  +     34.14
 35>Komárková Jindra                              TJH0451 C     53.49  +     41.47
    Szebista Štěpán                               TTR9705 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: P           2.9km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kubičko Petr                                  SJH6901 C     24.58  +      0.00
  2>Michal Pobuda                                 SJH7402 C     34.13  +      9.15
  3>Nosek Vladimír                                SJH5901 C     35.40  +     10.42
  4>Vacek Jan                                     TTR9303 C     36.52  +     11.54
  5>Švec Petr                                     JHB7101 C     40.00  +     15.02
  6>Foltýnová Lenka                               SJI           41.59  +     17.01
  7>Dražan Daniel                                 SJH6802 C     48.04  +     23.06
  8>Dvořák Petr                                   CHT7202 C     54.33  +     29.35
  9>Vacková Iva                                   TTR6400       72.22  +     47.24
    David Balcar                                  SJH7303 C DISK